Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;k b;knki

nie udalo mi sie zycie...

Polecane posty

Gość ja pier... jakie dziwy
tyle facetow w lozku, masakra co za dziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszaaa89
Chodzi o to że jeżeli do 30 nic się nie osiągnęło to po 30 będzie jeszcze trudniej :/ Ja sama jestem bardzo młoda a jednak to już nie to samo jak się mialo 19 lat..wtedy człowiek niczym się nie martwił a przyszłość wydawała się kolorowa nawet jeżeli teraźniejszość taka nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas na mnie: mąż - brak - rozwód dzieci - brak facet - brak ex facetów - 3 ex facetów w łóżku - 1 ilość znanych języków - 2 wykształcenie - wyższe pedagogiczne praca - ok - lubię i nawet pieniądze niezłe mieszkanie -swoje - 61 m2 samochód - jest - 2 letni przyjaciele - są, kilku :-) figura - nadwaga - pewnie te 10 kg :-) 34 lata :-) nie jest źle, ale jestem sama.. wolę być sama niż z jakimś życiowym nieudacznikiem.. ciągle mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rtez dodam swoje 35 latka męża - brak dzieci - brak wykształcenie - wyzsze, kursy,certyfikaty ex facetów - kilku ex facetów w łóżku - kilku ilość znanych dobrze/bardzo dobrze języków - 2 praca - różnie/dorywcza,obecnie-brak figura sportowa,drobna ale fajna atletyczna(BMI 19):) przyjaciele,kolezanki - 1,3 mieszkanie - brak obecnie w lekkim dolku/kryzysie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 lat męża - brak dzieci - córka 7 letnia wykształcenie - wyzsze, kursy,certyfikaty ex facetów - 3 ex facetów w łóżku - 4 ilość znanych dobrze/bardzo dobrze języków - 0 praca - jest , satysfakcjinująca figura w normie przyjaciele,kolezanki - paru jest mieszkanie - domek rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznica życiowa
To ja się dopiszę: 1) mąż-brak (związek z maminsynkiem, którego nie umiem skończyć) 2) dzieci- 1 (4 lata) 3) wykształcenie-wyżdze 4)ex facetów (5) 5) ex facetów w łóżku (5) 6)ilość znanych jezyków-dwa na poziomie średnio zaawnansowanym 7) figura-krągła, kobieca, brak nadwagi 8)przyjaciele -3- ale myślę, że to się wykruszy, bo każda układa sobie swoje żcyie 9)mieszkanie-brak, bez perspektyw 10)praca-brak, ale staram się Z wyżej wymienioych powodów mam depresję, ale walczę z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijefiórka
aż język palce świerzbią żeby nie napisać :P a jednak spójrz samuel_36 jak w markecie - od wyboru do koloru jest w czym przebierać i to na nie byle jakim poziomie :) i oczywiście żadna nie jest winna, że jej związek/małżeństwo się rozpadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicgirl
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie -wyzsze filologiczne, nadal studiuje mgr dwa kierunki eks facetow-1 eks facetow w lozku-2 ilosc znanych dobrze jezykow- 3 praca- brak/studentka figura- anorektyczna (niedowaga) zero kształtów przyjaciele- może 2? mieszkanie-brak 22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfhgfhf
1) mąż-brak ale w zwiżazku z facetem od roku - nie wiem co mam o tym myśleć :O 2) dzieci- 1 z odzysku ::D 3) wykształcenie-wyższe, podyplomowe 4)ex facetów 1 5) ex facetów w łóżku - mój obecny to 2 w łózku 6)ilość znanych jezyków- dwa na poziomie średnio zaawnansowanym 7) figura-szczupła i drobna 8)przyjaciele -3 bardzo dobrych znajomych i 1 przyjaciółka 9)mieszkanie-brak, bez perspektyw ale mieszkam z moim chłopakiem który ma własna chatę 10)praca-brak, odpoczywam na zasiłku ale nie jest źle Z powodu mojego związku mam dylematy życiowe, jesteśmy atrakcyjni fizycznie, nie czujemy wielkiego pożądania ale sie kochamy i tęsknimy jak się nie widzimy, więc czy to jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfhgfhf
aha i mam 3 dychy równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_
meza-brak, rozstalam sie z partnerem po 8 latach... dzieci-jedno -cudowne wyksztalcenie -wyzsze niepelne eks facetow-2 eks facetow w lozku- 3 ilosc znanych dobrze jezykow-1 biegle w mowie i pismie praca-jest, nienajgorzej platna ale nierozwojawa figura-kobiece kraglosci z ktorych moznaby zrzucic tak z 8 kg przyjaciele-brak i to mnie doluje najbardziej,nie ma gdzie sie zaprzyjaznic a mieszkam za granica mieszkanie-brak, wynajem, ale kasa na mieszkanie w banku czeka 32 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le Soldat
Dolores zabierz mnie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona dziwna mlodosc..
meza: mama dzieci: mam wyksztalcenie: srednie eks facetow: (powaznych dla mnie zwiazkow 4) eks facetow w lozku: kolo 20 ilosc znanych jezykow : 2 praca: brak figura: 170cm/60kg- ponoc w sam raz przyjaciele; 2 mieszkanie: brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona dziwna mlodosc..
26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgfhfdtdysduru
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie - wyzsze eks faceto- 2 facetow w lozku-7, bez seksu ponad rok ilosc znanych dobrze jezykow-2, powinnam 3 praca-jest, poza Polska figura-w normie przyjaciele-2-3? mieszkanie-w Polsce w kredycie 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja...........
meza - brak dzieci -brak wyksztalcenie -wyzsze pedagogiczne eks facetow - 5 eks facetow w lozku - ze 30 - tu ilosc dobrze znanych jezykow - 4 praca - jest za granica figura - nadwaga ponad 10 kilo przyjaciele - 1-3 mieszkanie - wynajmuje za granica 37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfhgfhf
co z wami babiszony??? żeby mieć aż 20 - 30stu chłopa w łóżku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauwaz ze te co maja
duuuzy przebieg sa znacznie mlodsze. Po prostu zycie sie zmienilo.. wychowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepperminth!
męża: brak narzeczonego: brak eks-męża: brak dzieci: brak (i prawdopodobnie nie mogę mieć) wykształcenie: wyższe (2 zawody + kursy) eks-facetów: 2 eks-facetów w łóżku: 2 ilość znanych dobrze języków: polski się liczy? praca - do końca grudnia figura: nadwaga 20kg (ale schudłam już 10 - w końcu wiem, co mi jest) przyjaciele: 5 mieszkanie: 1/2 lat: 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wszyscy to wszyscy
meza: brak faceta:brak ex facetow : 1 ex facetow w lozku : 4 dzieci : brak wyksztalcenie : srednie zawodowe znajomosc jezykow : 1 praca jest ( za granica 3/4 etatu ) figura : duza nadwaga 45 kg mieszkanie : wlasne brak ( spoldzielcze za granica ) . lat : 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseniaaa333
Zatem i na mnie czas no więc: mąż - brak - dzieci - brak facet - brak ex facetów - 2 ex facetów w łóżku - 1 ilość znanych języków - 3 wykształcenie - wyższe pedagogiczne praca - ok - lubię kasa nawet w porządku( ciągnę dwa etaty) mieszkanie -z mamą samochód - jest - 5letni przyjaciele - raczej znajomi kilku figura -świetna:) taka sama od studiów :) I niby wszystko może jakoś być tylko z tą miłością nie wychodzi ciągle zakochuję się bez wzajemności :( 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik82
mąż: brak dzieci: brak facet: brak eks faceci: 4 eks w łóżku: 9 wykształcenie: podyplomowe jezyki: 2 praca: świetna, kilka tys. miesiecznie mieszkanie: jest, zamozni rodzice auto: nówka-rodzice ;/ Figura: niezła, powodzenie u ... żonatych 30 lat, jestem szczęśliwa, ale od 3 lat poszczę:) czekam juz na odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maż jest i nawet kochający i odpowiedzialny Dziecko jedno 5 lat najlepsze co mnie w życiu spotkało Wykształcenie mgr politologii czyli lipa Praca biurowa ale za 1400 zł Dom w trakcie wykańczania również mnie ale bez kredytu Facetów ex 1 Przyjaciół raczej znajomi Nadwaga 10 kg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 49
męża-już brak dzieci -dorosłe faceta -brak eks facetów-4 wykształcenie-podyplomowe praca-na etacie samochód- jest mieszkanie-3pokoje przyjaciele-2 znajomi-kilku jedyny problem-samotność lat 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż za dwa miesiące będzie, udał mi się chłopak ale długo się o takiego modliłam Dzieci nie chcę Wykształcenie wyższe Praca fajna ale niepewna Eks facetów : 3 Eks facetów w łóżku: 3 Przyjaciół:2 Mieszkanie mojego męża 100 tys w banku odłożyłam Lat 35 Dziękuję Bogu że jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 20:05 ciąg dalszy Figura dobra 68 kg na 180 cm Języki obce 3 Ale za to: moja rodzina to patologia, ojciec psychopata, matka mnie znać nie chce bo nie żyję tak jak ona chce, jedna ciotka w wariatkowie, reszty brak Każdy ma swój krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż - brak (wyniósł się) dziecko - jest (kochane:) na szczęście praca - fatalna za najniższą i godziny pracy masakra eks facet - 1 ten co się wyniósł dom - mieszkam u rodziców samochodu - brak języki - 0 wykształcenie wyższe - a kierunki figura - znośna(można by zrzucić z 5kg) charakter - naiwna i wg mnie mało bystra lat 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisiak
Jak mam być szczera to weź się w garść. Od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoje życie. Schudnij te 10 kilo, żebyś się lepiej poczuła. Poszukaj pracy - ja pracuję jako konsultant w tiens24 com. Może spróbuj i Ty? Naucz się języka angielskiego - po prostu rób coś ze swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie same refleksje mnie napadły dnia dzisiejszego, lat 32, w ch*jowym związku, dzieci brak, mieszkania brak, samochodu brak, planów na przyszłość brak, bezrobocie, nieatrakcyjna, angielski ledwo co... Ale wiecie, trzeba się wziąć za siebie, samo nic nie przyjdzie... Na związki większego wpływu nie mamy, ale możemy znaleźć jedną dziedzinę w naszym życiu, na której się skupimy i którą doprowadzimy do perfekcji... To sprawi, że przestaniemy mieć poczucie braku wpływu na swoje życie, a to jest to, co wybrzmiewa z wszystkich tu wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×