Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wybredna Panna Młoda :)

Poszukiwana sala weselna (Bielsko-Biała)

Polecane posty

Gość Wybredna Panna Młoda :)

Witam! Poszukuję sali weselnej. Ślub za 2 lata, ale już teraz poszukujemy odpowiedniego lokum. Sala w okolicach Bielska-Białej - bliżej Wilkowice, Bystra, Szczyrk. W BB również. Sala na min 120 osób. Zależy nam na weselu dwudniowym. Czy któraś z forumowiczek orientuje się istnieniu duzych sal w tym regionie z tańszym kateringiem :) Mamy jedną ofertę, 2 dni za 190 zł/os. Wszedzie spotykam sie z cena 150/os za 1 dzień. Jestesmy prawie zdecydowani ,ale jeszcze na wszelki wypadek chcemy miec coś jeszcze dodatkowo :)

Gość _Rainbow_
Ale to ma być restauracja czy raczej sala typu strażnica? Bo ja też szukałam na 2 dni sali ale w restauracjach to wygląda tak że cena za 2 dni jest prawie 2 razy większa niż za jeden. Dlatego właśnie rozważaliśmy strażnicę + catering, ale ostatecznie stanęło na restauracji i na 1 dniu :) A jeśli strażnica to wiem że w Wilkowicach jest duża i ponoć ładna, nie widziałam ale 2 koleżanki mają tam mieć wesele i są bardzo zadowolone :)

Gość _Rainbow_
byłam w obydwu miejscach :) Amadores bardzo ładna sala a w zasadzie dwie. Co dla nas było mankamentem. W jednej się tańczy a w drugiej siedzi i według mnie nie ma takiej integracji między gośćmi, wiadomo że są też osoby starsze, które nie tańczą za dużo ale lubią popatrzeć na wygibasy innych :) Natomiast co do starej cynkowni ogólnie nie podobała nam się sala, jakaś taka ciemna strasznie. Poza tym kierowniczka przysłała nam menu i ceny, które w porównaniu do innych ofert były bardzo wysokie. Za dwudniowe wesele to już w ogóle :\

Gość _Rainbow_
Jednak muszę skorygować :) Ja byłam w starej cynkowni ale w Bielsku a nie w Czechowicach :)

Gość gość
Kurczę, duża ta impreza. Może spróbuj spróbować z jakąś restauracją lub ogrodem? Myślę, że to całkiem ciekawy pomysł godny zrealizowania. Ja ze swoim mężem urządzaliśmy wesele w karczmie www.rogata.pl, fakt, że na mniejszą liczbę osób, ale teoretycznie mogłoby się zmieścić odrobinę więcej. Kwestia dogadania. Do ślubu jest jeszcze trochę czasu więc z pewnością zdążycie wszystko ustalić.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować