Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gryzelinka

jaki materiał na obrus?

Polecane posty

Szukam materiału ba obrusy: jeden do kuchni (czyli może to być grubszy materiał), drugi do salonu/ jadalni- częściej jednak jadamy w kuchni. Ten w salonie może być z jakiegoś delikatniejszego materiału. Nie podobają mi się obrusy w sklepach, więc postanowiłam kupić materiał, którego wzór mi się będzie podobał i dać do obszycia. Nie wiem jednak jakie materiały nadają się na obrus- chyba takie, które się w ogóle nie rozciągają? Pomóżcie proszę- jakie to mogą być materiały- bawełna czy co? Najlepiej też takie, które się łatwo prasują. Kompletnie się na tym nie znam. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczy niemożliwe załatwiają od ręki, a na cuda każą 2 chwile poczekać;) ostatnio zamówiłam za pobraniem kilka nietypowych obrusów, a w odp.na zapytanie czy dostane je do soboty dostałam nr listu przewozowego. nie wiem jak oni to robią ale są błyskawiczni. i zawsze jakiś gratis. adres www.obrusynawymiar.pl tam na pewno się coś spodoba.jakość pierwsza klasa no i uszyją co do cm:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też by mi się przydał nowy obrus na święta, zajrzę na tą stronkę, jak zamówię dziś to może zdąży przyjść do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekisss
Prowadzę dom weselny i w kwestii obrusów, serwetek, czy pokrowców na krzesła to się zaopatruję w firmie Tera. Terminowa obsługa, jeśli się z nimi umawiałem na konkretny termin to rzeczywiście mogłem liczyć na to, że dostanę na ten dzień towar. Kontakt do nich można na stronie tera.org.pl znaleźć. Tutaj też jest pełny opis tekstyliów jakimi handlują i ich specyfikacja jeśli chodzi o gramaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×