Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek KTO WIE Miłe Panie:)

Ile musze zarabiac aby utrzymac siebie, niepracujaca zone i dziecko?

Polecane posty

jeśli Twoja wypłata to jedyny dochód to tak na moje musiałbyś mieć z 2500 minimum przyjmując że nie płacisz za mieszkanie i nie odkładasz na własny kąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Luciaaaaa
Ja nie pracuje a mouj maz arabia na chwile obecna 6700zl na reke mamy jedno dziecko- i nie wystarcza nam ciagle za malo.Zadales glupie pytanie bo to zalezy jak chcesz zyc mozna za 2000tys i cos odlozysz a mozna tak jak my ze w dzien wyplaty nie mamy nic.Teraz od kilku miesiecy sie troche zmienilo bo postanowilam ze musi zostawac min 1000zl i plan powiedzmy wykonany bo zostalo nam 900zl a jutro wyplata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazarabiam
ja zarabiam 1 200 zł mój mąż 1 700 co kwartał drobna premia-ok.300 zł każde z nas, na koniec roku mąż premii koło 2000 tys, ja koło 500 zł, wynajmujemy mieszkanie- czynsz plus odstępne to 750 zł (małe miasto) i dajemy rade.aha jedno dziecko. aha rodzice cos tam pomagają ale raczej na grubsze sprawy, na zycie i opłaty musi nam starczyc aha obiady u mam jemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Luciaaaaa
ja zarabiam- to jak obiady u mam jecie to najwieksze wydatki macie xza free....wez teraz zacznij sama gotowac kupowac produkty na ten obiad i bylyby wam ciezko..ehh....szkoda ze ja nie moge u mam jadac- ale to bylby kosztowny interes bo mieszkaja ponad 700km od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek KTO WIE Miłe Panie:)
dziekuje za wypowiedzi:) tu nie chodzi o to jak chcemy zyc tylko jak sie przedstawiaja realia w polsce, bo pewnie gdzie indziej zarabialbym lepiej tylko nie stac nas na razie na radykalna wyprowadzke:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeczka lampka
ja mam 4600, mąż ma działalność, więc różnie, ale 4-5 tys. wychodzi. Płacimy niani 1800 zł, opłat (czynsz, internet, telefony) 1200 zł, samochod idzie na benzynę z 700 zł, jedzenie i chemia ok. 3000 zł,kredyt 1000 zł a reszta na ubrania, sporty, ubezpieczenia auta, przeglady, lekarzy, wakacje. I naprawdę nie narzekam, ale nie są to luksusy, więc nie wiem jak żyć za 2500 zł. Oczywiscie w Warszawie. Bo z pewnością ceny w niektórych rejonach kraju są niższe. Ale też mniej się zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No błagam was!!! 2500 na dwie osoby dorosłe i niemowlaka nie płacąc za mieszkanie i jeszcze w dodatku stołując się u rodziców??? Śniadania i kolacje dla dwóch osób to 4 stówy, kosmetyki około 2, coś do domu kupić niech będzie też 2 a i to pewnie nie co miesiąc. 1500 zł miesięcznie to max, bo na dziecko ledwo co urodzone to raczej 700 zł się nie wydaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×