Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w rozterce on 25

jak przekonać dziewczynę

Polecane posty

Gość w rozterce on 25

witam, od jakiegoś czasu planuję zmianę swój image i chciałem sobie zrobić fryzurę taką jak ma Justin Biber, ale moja dziewczyna stanowczo się temu sprzeciwia. Wiem, że Justin jest obiektem często wyśmiewany w niektórych kręgach, ale trzeba przyznać, że fajnie się prezentuje. Podoba mi jego styl i wiem, że pasowałby do mnie (mowa oczywiście o jego stylu :) ), problem w tym, że nie chcę żeby moja dziewczyna uważała, że się ośmieszam chodząc tak obcięty czy to znaczy, że jestem pantoflem? czy powinienem postawić na swoim i zrobić ze swoimi włosami to co mi się podoba? a może ona po prostu się boi, że za bardzo podobałbym się wtedy innym dziewczynom? pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że skoro zamierzasz upodobnić się do biebera to tak naprawdę nie potrzebujesz dziewczyny tylko chłopaka. Tutaj jest pewien bardzo samotny pedał pod nickiem ismail. Jak się przypelęta to spróbuj od niego wyciągnąć kontakt. Have fun. heteroseksualny facet w wieku powyżej 12 lat w życiu nie uczesałby się jak bieber 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobradusza_21
Nie rozumiem dlaczego już na początku skreślacie chłopaka i jego pomysł. Nie zgrywa burżujsko-artystycznego subkulturowca, tylko zadaje poważne pytanie. Wydaje mi się że zjeżdżanie go do dzieciaka który stroi sobie żarty czy do homo który szuka kogoś kto mu załata dziurkę jest nie na miejscu. Wystarczy odpowiedzieć na jego pytanie poważnie. I on będzie zadowolony i czytających wasze odpowiedzi nie będą raziły te obrazy które wypisujecie. Panie w rozterce on 25 rób w życiu to na co masz ochotę ! Twoje życie należy do Ciebie ! Korzystaj z niego ! Nie patrz na innych. Twoja dziewczyna jeżeli chce naprawdę z tobą być to zaakceptuje każdą twoją DeCyzję. A jeżeli nie chce ci gotować to zapewne boi się, że po jej "potrawach masz niespokojne myśli, mowy uczynki i zaniedbania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek111
dobrze dzieczyna goda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×