Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna8364

czy można zapomnieć?

Polecane posty

Gość samotna8364

Zawaliłam już kilka okazji na to żeby być szczęśliwą z kimś innym, bo za każdym razem czuje że pomimo tego że chłopak zrobiłby dla mnie wszystko to to nie było to. Nie mogę lub nie chcę zapomnieć o byłym bo wiem, że jest osobą przy której czułam się szczęśliwa i z którą chciałabym spędzić reszte życia, lecz nigdy nic z tego nie będzie bo on chce tylko przyjaźni. Czy można przyzwyczaić się do drugiej osoby i zacząć coś do niej czuć? I czy można zapomnieć o prawdziwej miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to tak można?
Zawaliłaś se kilka okazjii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek lat 40
z tego co piszesz to zapomnieć będzie Ci trudno o tym co czujesz do niego tylko co warte jest Twoje uczucie jeśli on go nie odwzajemnia ? niestety często tak mamy my ludzie że wyobrażamy sobie jak my do kogoś coś czujemy to oczekujemy tego samego od niej/ niego/ i nie dopuszczamy myśli że może być inaczej a to niestety gwóźdź do trumny naszego szczęścia. piszesz czy można się przyzwyczaić do drugiej osoby i zacząć coś czuć .........poprawię Cię nie przyzwyczajaj się bo przyzwyczajenie i uzależnienie od innych to najgorsze co może być. Piszesz też: Zawaliłam już kilka okazji na to żeby być szczęśliwą z kimś innym......więc założyłaś że coś Cię już omineło ....być może tak ale nie masz nigdy żadnej gwarancji i pewności choć założenie że z kimś innym też może być ok jest jak najbardziej słuszne. A ile w ogóle masz lat o samotna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 29
A co też byś się nią zainteresował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek lat 40
Jeżeli pytanie było do mnie to ustalmy o jakim zainteresowaniu piszesz Izo .Jeżeli osobą do rozmowy to chętnie bo lubię rozmawiać o ile mam do czynienia z osobami kulturalnymi i nie muszą mieć takiego samego zdania. Problem w tym że lubię rozmawiać z kobietami a to niestety jest kolejny problem naszego małżeństwa bo naturą kobiety jest zazdrość i zaborczość i wtedy trudno mówić o zdrowym rozsądku. Jeżeli chodzi o zainteresowanie jako partnerką to nie szukam co nie znaczy że nie doceniam kobiecych uroków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna8364
23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek lat40
to jeszcze wszystko przed Tobą , a Twój wybranek ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mi chlopak powiedzial
ze chce tylko przyjazni i nic wiecej skreslilabym go na zawsze dziewczyno zostaw gada,on moze byc tylko na telefon,by pogadac na nic wiecej nie ma ochoty miej honor i zostaw go,szacun dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czassssss
Owszem, mozna zapomnieć, niemalże całkowicie Daj czas czasowi, może nawet lata całe, ale całkowicie zapomnisz Tak działa móżg, po jakimś czasie, czasami długim, zanikną pewne synapsy w mózgu, pojawia sie inne, i wtedy zaciera się pamięć niemal całkowicie. Nawet najbardziej ważne rzeczy się zapomną i zacierają się w pamięci niemalże do zera. Najdłużej w pamięci pozostają wydarzenia traumatyczne, ale twoje przeżycia do takich nie należą mimo że tak teraz TO przeżywasz. To minie całkowicie. Oczywiscie jakieś wspomnienie pozostanie w "śmietniku wspomnień w głowie"....ale prawie nigdy nie bedziesz sięgac do tych wspomnień, nie będziesz otwierac TEJ szufladki ze wspomnieniami, i co ciekawsze TE wspomnienia nie bedą w tobie wzbudzac żadnych emocji i odczuć, nie będzie bolało, coś tak jak wspomnienie zeszłorocznego śniegu ani ziębi ani grzeje. Oczywiscie mozesz sie starac przyspieszyć zapomnienie, idź do przodu i nie oglądaj się do tyłu, to już było i minęło, a przed toba CUD jakim jest życie. Ważne aby nie hołubić tych bolesnych emocji jakie są teraz w tobie, odsuwaj je na bok, szkoda na nie czasu i energii, i nie stawiaj na pierwszym miejscu tego "nieudanego znajomego" , na to szkoda życia. Było minęło, a cud życia trwa i jest tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zunie
czassssss... łatwo powiedzieć. Mówisz mądrze.... to prawda, ale cholernie trudna do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno zostaw gada Dlaczego "gada"? Skąd wiesz, co między nimi było, jest? Dlaczego określasz go takim pogardliwym mianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co?
Chyba czas postawic sprawe jasno : nigdy nie bedziesz szczesliwa z osoba ktora nie chce cie uszczesliwic i nie wyobrazaj sobie jakby to bylo pieknie gdyby cie pokochal bo nie pokocha i widocznie wyraznie ci to powiedzial skoro mowa o przyjazni. Radze wejsc z zwiazek z kims ktoe czuje cos do ciebie i to jest nie tylko przyjacielskie uczucie,kto wie moze pokochasz tak mocno ze zapomnisz o tamtym '' przyjacielu'' bo my kobiety chcemy byc kochane i czuc sie kochane, przyjazn to jest dla kolezanek... ktos kto pokocha cie tak mocno iz docenisz te milosc i zrozumiesz ze ''tamten'' to byl ktos kto nie docenial ciebie... obudz sie i to juz,,,bo za pare lat bedzie za pozno i mzarnujesz sobie zycie.Ludzie potrafia kochac kilka razy w zyciu i kazda z tych milosci jest inna...nie mocniejsza ,inna i jedyna w swoim rodju.Przemysl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×