Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam,moja córka w lipcu zeszłego roku ważyła 7,900 i mierzyła 70 cm ale byłam dziś u pediatry na szczepieniu mała mierzy 76 cm a powiedzcie mi czy waga 9,950 to nie za mało jak na 13 miesięczną dziewczynkę? jej rówieśnicy ważą po około 10,5 kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką szczuplutką pannę:-) na roczek nie miała nawet tyle co Twoja. Jeżeli nie ma jakichś niepokojących objawów to wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie kazde dziecko jest inne.mnie wkurza to 'wkładanie "ich w te siatki i tabele.jedno dziecko jest drobniutkie inne nie i stad roznica w wadze.ja bylam zawsze za chuda wg norm,ale zyje i mam sie calkiem dobrze.przynajmniej nie jestem gruba majac grubo po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 13 m wazy 9499 ma 81 cm . Jest zdrowy zróbmy apetyt ma to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z telefonu , miało być zwinny a nie zróbmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym zdaniem... lepiej że troszkę szczuplejsza niż zapasiona w tym wieku... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma rok 77cm i 9kg dorcia - tabele są gównie wytyczną rozwoju jednego dziecka - jeśli np. bardzo szybko zacznie spadać z centyla wagowego, albo nagle urośnie obwód głowy to znak, że coś się niedobrego może dziać i warto pójść do lekarza - nie ma się czym denerwowac jak się rozumie po co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moja córcia trzyma normę.. fakt ona też dużo teraz biega bo już sama i wszędzie jej pełno.... :) i nigdy nie ma czasu żeby zjeść do końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×