Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Vick w ciąży ?

Polecane posty

Dziewczyny czy w ciąży można się smarować Vickiem - chodzi mi o czoło, skronie, pod nosem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgugrtfgtrtghty
nie wolno mentol oraz inne olejki eteryczne mają działanie uszkadzające płód takie są badania na zwierzętach, chcesz to sprawdzic na własnej ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgugrtfgtrtghty
i jeszcze mentol, stosowane zewnętrznie u osób nadwrażliwych, wywołują pokrzywkę, świąd i przekrwienie skóry, ból głowy; u niemowląt i małych dzieci (np. po zastosowaniu kropli do nosa z 2% mentolu) opisano objawy: skurcz głośni, sinica, silny wyciek z nosa i śmierć wskutek zatrzymania oddechu i serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie to do gina
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tyle że do gina idę w czwartek, a dzwonić nie mam co bo teraz jest na urlopie i nartach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie to do gina
to tylko jeden lekarz jest na świecie? jak się źle czujesz to idziesz chyba do internisty, prawda? a może gdyby ktoś tutaj napisał Ci, że można to nasmarowałabyś się tym?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - nie chodze do bylejakiego pierwszego lepszego lekarza, a że taraz są ferie to większkości ich nie ma, mojego rodzinnego również, a w zastepstwie jest inny lekarz, chirurg w dodatku. Po drugie - poprostu pytałam, bo może ktoś coś wie w przeciwieństwie do Ciebie. Po co się udzielasz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Do widzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cobyeta ty to chyba raczej
coś na uspokojenie powinnaś wciąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×