Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomcioszek

kolejny samotny wieczór

Polecane posty

popatrz - a na mnie działa .... takie ostre teksty w ustach - podejrzewam - mocno namiętnych .... ;) :D to co tam jeszcze było 'technicznego' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu ... Ty masz to dopiero masz argumenty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się zgadywać co to może być, żeby nie zostać posądzonym o szowinizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomu ... sie nie domyślaj ;) co byś nie próbował, szowinistą będziesz .... :D z autopsji takie wnioski.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto? :classic_cool: :D o czym teraz czytamy ...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zauważyłem, że w pewnych sprawach lepiej udawać idiotę albo milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomu - a co ty myślisz o tym, że większość ... nie udaje? ;) :D masz jeszcze piwo? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze połowy pierwszego nie dopiłem, więc dwa nadal stoją :) Wierzba - są pytania pułapki na które najlepiej odpowiedzieć: "Nie wiem", albo: "Nie znam się" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego od razu podejrzewać pułapkę? :D nie każda kobieta taka jest i nie każda tylko czyha aż mężczyzna powie coś nie tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy to mnie pogrubia? - Nie... - Oj, ty to się w ogóle nie znasz 😤 - Czy to mnie pogrubia? - Trochę... - Jak mogłeś?! Już mnie nie kochasz! Na pewno masz kochankę!!! I inne tego typu pytana pułapki, na które nie ma dobrej odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa - defi ... co? kuźwa - normalnie wzrasta moje zainteresowanie .... :D dwa - nie mało nam będzie? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomu - :D:D:D :D :D cała kobieta, cała ona ;): D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że to będzie coś w stylu: "jak w tym wyglądam?" :D Dlatego na zakupy zabiera się przyjaciółkę i nie ciąga biednego faceta :D a przyjaciółka się nie męczy, doradzi szczerze, pomoże i sama sobie kupi coś ładnego, a wszyscy będą zadowoleni :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w życiu byłem z koleżanką na zakupach, ale tylko dlatego, że miała sobie kostium kąpielowy kupować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sytuacja, którą opisałem, wcale nie dotyczyła zakupów, tylko dobierania ubrań w domu. Notabene, ubrań, których zakup doradziła przyjaciółka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobieta potrzebuje nieustannych zapewnień, że świetnie wygląda :P A jak temu zaprzecza, to jeszcze bardziej trzeba ją o tym zapewnić, bo taka już jest nasza pokręcona, kobieca psychika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są zdecydowanie mniej skomplikowani. - Dobrze w tym wyglądam? - Dobrze. - No to zajebiście :D - Dobrze w tym wyglądam? - Nie. - No i chuj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może to jest wina wychowania i od wielu wielu lat powtarzających się wzorców. Chłopców się wychowuje na pewnych siebie i odważnych, a dziewczynki mają być skromne. Może to jest powód, że jak się kobiecie powie: "świetnie wyglądasz!" to ona od razu zaprzeczy, że to nie prawda, że przytyła ostatnio i w ogóle jest beznadziejna. Może to wcale nie jest nasza wina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że kobieta zadając pytanie nie oczekuje odpowiedzi, tylko potwierdzenia własnej opinii. Oczywiście mówię o duperelach, bo w poważnych sprawach liczycie na poważną dyskusję prowadzącą do potwierdzenia Waszej racji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, że często tak właśnie jest :) Albo po prostu potrzebuje dowartościowania. W obydwu przypadkach trzeba prawić komplementy :D całkiem nieźle rozumiesz kobiety :D napisz książkę ;) poradnik dla mężczyzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
tomcioszek vel mieszko wypierdalaj stad wiecznie uzalasz sie nad swoja samotnoscia ale spojrz na siebie, wygladasz jak CIOTA :o nic dziwnego, ze zadna dziewczyna nie chce z toba nawet gadac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecie piwo prawie poszłoooooo ale nadal jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×