Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marry kaffe

Rybnik - miejsce które zaskoczy faceta.

Polecane posty

Gość marry kaffe

Ostatnio mój wieloletni kolega niespodziewanie wyznał mi miłość. Cieszę się z tego cholernie, bo sama od bardzo dawna byłam nim zauroczona. Niestety spotykamy się dość nieregularnie. Chciałabym go zaskoczyć i zabrać w jakieś fajne miejsce. Jakiś wypad na 2-3 godzinki. Oboje jesteśmy dorośli, niepoważni i zakochani. Co proponujecie? Kino - było. Restauracja - była. Kawiarnia - była. Hotel też był. :) Salon odnowy biologicznej w pobliżu zamknęli. :/ Nie mam pomysłu. Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne SPA jest w Żorach w Kameleonie. Mogą być kręgle Kłady - ale to jak będzie cieplej bo teraz zamarzniecie Kamieniu ten DinoPark też jest fajny, ale to też raczej bym czekała na wiosnę... do teatru możecie się przejść Teraz w Plazie jest lodowisko (albo w Pszowie - tam do wiosny jest czynne) ścianka wspinaczkowa Co chwilę są jakieś kabarety albo w teatrze albo na elektrowni Albo wspólne palenie sziszy :) w tej herbaciarni nad tawerną (white monkey chyba ta nazwa) kurs tańca Możecie samolotem polecieć w Gotartowicach wspólny tatuaż szalona sesja fotograficzna u fotografa można tak do rana wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×