Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość internautka.........

WIRTUALNE BIURO- korzysta ktoś z takiego biura?

Polecane posty

Gość pawel pawel
Nie miałem z tym nigdy do czynienia raczej kieruję sie ku działaniom wewnątrz firmy , kupiłem sobie licencję do oprogramowania Offigo przez co można zarządza firma i finansami online, bardzo wygodne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@internautka - jasne, to dokładnie sytuacja w której wirtualne biuro będzie dobrym wyborem. Możesz sobie zobaczyć jakie pakiety są dostępne (przykładowo tutaj: http://ideaprestige.eu albo innych podobnych stronach) i zobaczyć, jaka opcja będzie ci najbardziej odpowiadać. W większości tego typu miejsc można dostać pomoc prawną i księgową, także odpada sporo rzeczy z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merasa
zdecydownaie popieram moj ostatni szef korzystał z takiej usługi i podobno świetnie to działa na wizerunek firmy której nie stać na wykupienie biura np na chmielnej czy na domaniewskiej w Warszawie. Sama znalazłam fajną ofertę tu http://www.chmielna2.com/ kupujesz adres masz odbiór i scan korespondencji do ciebie wiec tak naprawdę nie musisz tam być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromir098
Wirtualne biuro jest przydatne dla jednoosobowych firm, często nie mających własnej lokalizacji. Biuro taki daje własny, renomowany adres a także zajmuję się m.in. zdalną obsługą telefonu. http://www.wirtualnebiuroprogress.pl/obs%C5%82uga%20telefonu%20firmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przeglądałem Internet w tej sprawie i znalazłem firmę, która pomaga przedsiębiorcom i na pewno zajmują się mają w swojej ofercie wirtualne biuro. Adres ich strony internetowej to http://multibiuro.org/promocja/ . Być może oni będą w stanie wam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z usług tego http://multibiuro.org/ mam wykupioną usługę wirtualnego biura a także od czasu do czasu wynajmuję biuro na godziny, jestem osobą, która na co dzień zajmuje się działalnością w internecie i nie potrzebuję stałego lokalu, ale zależy mi na dobrym adresie, który uwiarygadnia moją działalność - rejestracja firmy z ambicjami pod domowym adresem jest niepoważna według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykupiłam usługę wirtualnego biura u http://www.wvo.org.pl/ we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wszystko działa bardzo profesjonalnie i mam dobre miejsce na spotkania z klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobrą firmę, ktora oferuje takie usługi - biurro.com, mają warszawski adres. Dora i niedroga oferta, przyzwoite warynki. Dobre rozwiązanie dla początkujacych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja lubię takie nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie i pracę :D Od dwóch miesięcy korzystam z usług wirtualnej księgowej a ostatnio myślę o zakupie niszczarki z http://niszczarkidokumentow.pl/15-hsm-niszczarki bo słyszałam, ze nie powinno się wyrzucać dokumentów bez zniszczenia ich. Ogólnie jestem za tym by wprowadzać do firm jak najwięcej innowacyjnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualne biuro - ja korzystam , we Wrocławiu akurat http://superksiegi.pl/oferta/ macie namiar jak ktos potrzebuje, ja jestem zadowolna z ich usług akurat, księgowośc też im zleciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil098
Takie biuro ma wiele zalet - niskie koszty utrzymania biura, zminimalizowanie liczby etatów, ułatwienie promocji firmy, wzrost prestiżu firmy, profesjonalna obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych, oszczędność czasu związanego z prowadzeniem biura. Moją firmę obsługuje wirtualne biuro z Wrocławia i z tego co wiem działają też w innych miastach a nawet za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualne biuro jest dla mnie wygodne, bo mogę z niego korzystać w dowolnym miejscu w Polsce, a często jestem w rozjazdach. Konkretnie współpracuję z Twoje Biuro24 pl a w ramach usług mam obsługę korespondencji, wsparcie księgowe, wynajem sal na spotkania biznesowe, biurka na coworking. W firmie także mogę korzystać ze sprzętu na miejscu, w tym komputerów, drukarek, skanerów, internetu. Przede wszystkim oszczędzam czas i pieniądze, a jest to szczególnie ważne z punktu widzenia prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wirtualne biuro wrocław. Dobra opcja, żeby zaoszczędzić na wynajmie biura, a jeżeli klient chce się spotkać, to można wynająć biuro na godziny. Jest też opcja, żeby skanowali twoją korespondencję, powiadamiają smsem o nowej poczcie. Ja wzięłam pakiet za 99zł, właśnie z tymi opcjami, www.wirtualne-adresy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub098
Wirtualne biuro to także zdalna obsługa telefonu, korespondencji, księgowość i kadry. Można też uzyskać prestiżowy adres dla swojej firmy i wiele innych dogodności. http://www.wirtualnebiuroprogress.pl/obs%C5%82uga%20telefonu%20firmowego które można w dowolny sposób skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualne Biuro Wrocław to idealne rozwiązanie dla nowej działalności gospodarczej, osób pracujących poza biurem, bądź w domu. Nasze usługi oferują adres do rejestracji firmy, adres do korespondencji i jej odbiór. Dzięki wirtualnemu adresowi można sporo zaoszczędzić, a do tego firma zarejestrowana jest w prestiżowej lokalizacji. Zapraszamy na www.wirtualne-adresy.pl lub prosimy o kontakt telefoniczny 533-064-277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananna
Zapraszamy do Wirtualne Biuro Wrocław | Wirtualny Adres Wrocław Jesteśmy firmą, która świadczy usługi wirtualnego biura we Wrocławiu oraz w Gorzowie Wielkopolskim. Nasze biuro we Wrocławiu znajduje się obok Sky Tower (ul. Powstańców Śląskich 98 lok.312), dzięki czemu Twoja firma staje się bardziej prestiżowa. Biuro jest dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta. Oferujemy m.in.: -biuro na godziny (pierwsza godzina 25zł, każda następna 20zł) PAKIET ZA 49ZŁ NETTO: -adres do rejestracji i korespondencji -odbiór korespondencji i informowanie Klienta o przesyłce na adres e-mail -możliwość umieszczania adresu na materiałach reklamowych -wysyłka raz w miesiącu na podany adres PAKIET 99ZŁ NETTO: -PAKIET ZA 49ZŁ + skanowanie korespondencji+ program OnLine do fakturowania i panel klienta Więcej pakietów na naszej stronie www.wirtualne-adresy.pl lub zadzwoń, a my udzielimy Ci więcej informacji Kontakt: 533 064 277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja myślałam o wynajęciu miejsca do pracy w centralny.co Z tego co wiem wielu freelancerow korzysta z takich rozwiązań gdy nie stać ich na wynajem biura. Mi biurko i spokój w neutralnym miejscu w zupełności by wystarczyło do pracy. Obecnie pracuję w domu i nie mogę się skupić. Z tego co wiem w centralnym mozna korzystać z sal konferencyjnych, wirtualnego adresu i wielu innych udogodnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest super rozwiązanie dla tych co chcą oszczędzić na tradycyjnym biurze i de facto potrzebują tylko jakiegoś neutralnego adresu. Z takich warszawskich biur dobre ceny i miejsce ma QualityDot. Zobaczcie i oceńcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualne Biuro Wrocław
Zapraszamy do skorzystania z usług Wirtualne Biuro Wrocław. Oferujemy niskie ceny w świetnej lokalizacji. Czego chcieć więcej?! Wystarczy wejść na naszą stronę www.wirtualne-adresy.pl i wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić : 533-064-277 Już od 49zł miesięcznie możesz mieć adres swojej firmy na Powstańców Śląskich 98!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie jest jeszcze jedno wirtualne biuro- Vidi http://vidi.waw.pl/ w Ursusie ale z tego co wiem mają też tanie lokale biurowe na wynajem- 46zł netto/m2 (prąd, woda i ogrzewanie w cenie). Jak na Warszawskie warunki wydaje się bardzo tanio a lokale wyremontowane, zupełnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam biura wirtualne w Krakowie i z czystym sumieniem mogę polecić biuro na Rynku Głównym. Tanio i dobra, kompleksowa obsługa sekretariatu. Pomogli mi też załatwić wszystkie formalności związane z rejestracją firmy. W porównaniu do tradycyjnego biura, to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Za 49zł netto miesięcznie masz adres korespondencyjny wraz z obsługą bieżącej poczty i telefonów. Dla mnie to bardzo wygodna opcja. Korzystam też z mobilnej księgowości u nich. Zajrzyj sobie na http://www.firmanarynku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_m
Wirtualne biuro to najlepsze rozwiązanie dla rozpoczynających swoją działalność firm. Dzięki współpracy z taki wirtualnym biurem, zaoszczędza się przede wszystkim na kosztach związanych z wynajmem powierzchni biurowej jak i na obsłudze administracyjnej firmy. Taki rodzaj usług, na wysokim poziomie świadczy Szucha Business Center. Usytuowane ono jest w biznesowym sercu Warszawy - w Alei Jana Chrystiana Szucha. Dzięki współpracy z tym biurem dostaje się możliwość zarejestrowania swojej firmy w prestiżowej lokalizacji - w otoczeniu wielu kancelarii prawnych, firm doradczych czy też instytucji dyplomatycznych. W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi obsługę korespondencji, udostępnia adres rejestracyjny, umożliwia wynajęcie sali konferencyjnej, prowadzi obsługę połączeń firmowych, a także oferuje doradztwo strategiczne rozwoju firmy. Ponadto, w zakresie świadczonych usług jest prowadzona również księgowość w atrakcyjnej cenie. Co ważne - ceny zaczynają się już od 49 zł miesięcznie. Dodatkowo, pierwsze 3 miesiące współpracy są gratis. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej - www.szuchabc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger32
To fakt, że wirtualne biuro i wirtualny adres to dobre wyjście. Są takie miejsca jak Cowork Centralny w Warszawie http://centralny.co/ , gdzie w ramach coworking space można zarejestrować swoją firmę, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Niewiele osób o tym myśli, ale adres ma znaczenie. Dodatkowo zlecenie np. przekierowania skanów korespondencji na nasz adres domowy i można pracować praktycznie bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam coś takiego jak wirtualne biuro Wrocław. Za ok. 100zł miesięcznie mam wszystko, co potrzeba- adres firmy, odbierają moją pocztę i jak trzeba to i skanują. Dużo lepiej mi się to opłaca niż wynajem normalnego biura. Od czasu do czasu, jak potrzebuję, to biorę biuro na godziny, żeby spotkać się z Klientami. Możecie wejść sobie na ich stronę www.wirtualne-adresy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina AleBiuro
Jeżeli pracujesz z domu lub jesteś w ciągłym ruchu, a chcesz posiadać prestiżowy adres firmy na warszawskim Żoliborzu, to wirtualne biuro będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wirtualne Biuro jest to usługa, która polega na zewnętrznej obsłudze firmy (np.: odbiór korespondencji przychodzącej, skanowanie dokumentów, wysyłka na życzenie). Nasi Klienci uzyskują prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Zaletą naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu w bezpłatnej strefie. Dodatkowe korzyści skorzystania z naszych usług: * Brak kosztów utrzymania biura * Spadek kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika *Podwyższenie prestiżu firmy *Profesjonalny personel *Anonimowość prywatnych danych Jeżeli nie masz jeszcze firmy, a wahasz się nad tym, czy założyć działalność gospodarczą czy spółkę, zadzwoń, pomożemy Ci podjąć tę decyzję, Dodatkowo, możemy wyręczyć Cię w żmudnym procesie zakładania spółki. Zapraszamy do kontaktu :) http://www.webartstudio.pl/projekty/alebiuro/cms/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommek83
jest dużo wirtualnych biur, to jest bezpieczne rozwiązanie, urzędy skarbowe wiedzą jak to działa - wiele ludzi nie dysponuje swoim lokalem żeby tam się zarejestrować lub po prostu nie chcą ujawniać swojego prywatnego adresu. Wirtualne Biura czasami funkcjonują w biurach coworkingowych, jak na przykład Wirtualne Biuro Klaster w centrum Krakowa www.wirtualnebiuroklaster.pl. W takich miejscach nikt się do Ciebie nie przyczepi bo biuro jest duże i Skarbówka nie robi problemu z rejestracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z takiego rozwiązania i pomógł mi you nick z Poznania :) http://younick.pl/pl/wirtualne-biuro - wirtualne biuro i najlepsze jakie miałam, a sprawdzałam sporo ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję właśnie wirtualnego biura w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby było to w ścisłym centrum miasta. Dobrze by było, gdyby było to biuro zaufane, najlepiej, które istnieje już jakiś czas na rynku, a nie takie, które dopiero co powstało. W Internecie jest tego bardzo dużo, ceny też są dosyć niskie i to wydaje mi się bardzo podejrzane. Nie chciałabym, żeby się po paru miesiącach okazało, że firmy upadła i muszę znowu szukać adresu do rejestracji, bo wiadomo, że to działa bardzo na moją niekorzyść. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×