Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość internautka.........

WIRTUALNE BIURO- korzysta ktoś z takiego biura?

Polecane posty

Gość Krzysiekkcp

Jeśli szuka ktoś takiego biura w Katowicach, to z czystym sumieniem mogę polecić "Katowickie Centrum Przedsiębiorczości". Mam tam zarejestrowane dwie firmy, od dłuższego czasu. Zawsze rzetelny i szybki kontakt, dobry dojazd, darmowy parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Obecnie wiele osób działa w branży internetowej lub jako freelancer więc wirtualne biuro stanowi dla nich doskonale rozwiązanie oraz pozwala na ograniczenie kosztów. Co więcej wirtualne biuro Clever Office znajduje się w centrum biznesowym Krakowa. Tak prestiżowa lokalizacja umożliwia swobodny dojazd z każdej części miasta. Dodatkowo w www.cleveroffice.pl możesz również skorzystać z wynajmu sali konferencyjnej, przestrzeni coworkingowej czy wsparcia wirtualnej asystentki, która zajmie się fakturami, a także sprawami urzędowymi. Wiadomo korzystając z biura Clever Office musisz dostosować się do ich godzin pracy. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie zalety tego rozwiązania myślę, że warto skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wybór biura https://foggyoffice.pl/ to była doskonała decyzja. Nie muszę wynajmować lokalu, wyposażać go w niezbędne sprzęty i zatrudniać asystentki. To wszystko mam w opłacie abonamentowej, która stanowi zaledwie ułamek kosztów, które musiałbym ponosić każdego miesiąca. Polecam takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja polecam biuro  ABACUS, które znajduje się na  Lanciego 8  w Warszawie. Biuro oferuję usługi  księgowe dla małych i dużych przedsiębiorstw na najwyższym poziomie.  Biuro ma swoją stronę internetową i moim zdaniem warto  zapoznać się z ich ofertą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Korczuk

Polecam biuro wirtualne Tomedo z Zachodniej 70 Łódź. Chłopaki robia kawał dorej roboty, dyspozycyjni, zawsze uczynni czasem i pożartują. Co do samego biura wirtualnego  współpraca bez zastrzeżeń. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porównać ceny najmu lokali w centrum dużych miast 😞 które po prostu powalają 😕 ja na razie w Tower Office mam zakupiony pakiet, wszystko mogę ogarniać z domu z Mazur i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres w dobrej lokalizacji wygląda o wiele bardziej prestiżowo niż posiadanie firmy w prywatnym mieszkaniu ( są sytuacje, w których nawet nie z bardzo da się tak zarejestrować firmę  - o czym mozna poczytać sobie w postach wcześniej).Tak wieć dobrze jest zastanowic się nad wynajmem biura wirtualnego.

Polecam na pewno kontakt z nimi:

https://www.biuro29-warszawa.pl/lokalizacja

Maja dobry adres biura w Warszawie ( samo centrum). Jednoczesnie daja możliwość skorzystania z sali konferencyjnej nie tylko w samej stolicy ale w innych miastach, w któych mają oddziały ( jak Wrocław). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii. Ale jak dla mnie to świetna opcja dla firm dopiero co startujących, a szczególnie tych działających w dużym stopniu online. Jeśli się nie potrzebuje biura na co dzień to po co się wykosztowywać. Sam korzystam z takiej opcji (Tower Office) i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie biznesu zawsze wymaga szukania oszczędności, szczególnie na początku. Nie każdemu będzie potrzbny długoterminowy wynajem biura gdy prowadzi jednoosobową działalność lub działa w internecie. Wszystko będzie zależało od tego jakie aktualnie mamy potrzeby. Przy wybieraniu oferty zawsze trzeba zwracać uwagę na elastyczność. Dobry przykładem jest wirtualne biuro - https://biznescentrum.com/ pozwalające na dopasowanie zakresu usług. Możemy wybierać między podstawą czyli adresem wirtualnym, a kończąc na kompleksowym pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z takiego biura nie bo moja firma potrzebuje własnej przestrzeni biurowej ale korzystam z pomocy biura rachunkowego AMG Biuro i muszę przyznać że wszystkie sprawy księgowe mam ogarnięte super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×