Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona z zapytaieem

Moj trning- co myslicie? redukcja wagi)

Polecane posty

Gość Ona z zapytaieem

Hej mam pytanie do osob wiedzacyh cos o cwiczeniach, mianowicie mam ustalony trening( przez amatora z zamilowaniem do cwiczen) i zastawnaim sie czy jest odpowiedni do redukcji wagi u kobiety? Zaczynam od rozciagania pozniej orbitrek przez 35 40 minut ( zaczynam od poziomu 4 z 12 dostepnych przez 10 minut potem wskakuje na 5 10 minut pozniej 6 i czasem redukuje powoli w dol czyli znowu 5 4 a czasem jak nie mam sily odrazu redukuje na 4) Wszystkie cwiczenia z ciezarkami 3 kilowymi Potem rozne cwiczen z ciezarkami 4 serie na barki i 4 na bicepsy. Nastepnie takie wykroki z ciezarkami na kazda noge 4 serie Pozniej na lawie siadam rekami trzymam jej brzegow i robie jakby przysiady( cwiczenia na triceps) znowu 4 serie Ostatnie cwiczenia to cos jakby boks z malymi 0.5 kilowymi ciezarkami 4 serie po minucie jak najszybciej moge. I na koniec brzuszki i cwiczenia na boczki. Co o tym myslicie robie taki trening 4 razyw tygodniu. Bede wdzieczna za wszelkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppoooppp
Nie znam się na chudnięciu ale biegałem po 1.5 godziny co drugi dzień i ani kilograma nie straciłem. Ćwicz sobie dalej i dorzuć jakąś dietę. Wiem że moja mama tak zawsze odnosiła sukces, przede wszystkim racjonalna dieta i regularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a le wazysz
i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
NIGDY nie robi sie ćwiczeń siłowych po aerobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona z zapytaieem
No to kiedy mam robic cwiczenia silowe kiedy areoby? Mam 176cm wzorstu waze okolo 85 kilo moze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona z zapytaieem
Diete robie rowniez ale chce rowniez cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×