Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdominowana

Wolicie dominować w łóżku, czy być zdominowane? ]:->

Polecane posty

Gość Zdominowana

Hej Dziopki! :) Pytanie takie, jak w temacie. :D Ja najwolę czuć się taka bezbronna i mieć myśl, że nie poradziłabym sobie fizycznie z moim facetem. :P Podnieca mnie myśl, że jest on wielki, silny, a ja taka malutka i.t.d... Nie cierpię przejmować inicjatywy, choć wiem, że z kolei mój facet to lubi, więc staram się nie tylko ,,brać", ale i ,,dawać" coś od siebie. :) Ciekawe z czego to wynika? Czyste lenistwo, czy może coś innego... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w zimnym mieszkaniu.
Z jakiego regionu pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdominowana
Małopolska, a co to ma do rzeczy, jeśli można wiedzieć? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w zimnym mieszkaniu.
"Dziopki!" "najwolę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta, nie błądzi. :)
Hahaha, ,,dziopki" jest celowe, a za ,,najwolę" przepraszam - staram się nie robić takich błędów. Tak - mieszkam blisko gór. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aJednak....
mam tak jak ty autorko, u mnie wynika top z tego ze mioalam wladczego ojczyma i teraz szukam tych samych uczuc w zwiazku co w dziecinstwie, bezbronnosc, nawet lekka agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta, nie błądzi. :)
Czyli wychowanie gra tu wielką rolę... Dokładnie takich samych uczuć szukam, choć w moim domu nigdy się z nimi nie spotkałam, czyli u mnie jest to wina czegoś innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aJednak....
hmmm, no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantarhei..
Ja wolębyć zdominowana w 100% :D A to zabawne, bo od kiedy byłam nastolatką interesowały mnie sporty siłowe, do tej pory (26 lat) udzielam sięw bractwie rycerskim, jestem silna psychicznie i fizycznie i bądźmy szczerzy - mojego faceta rozłożyłabym na łopatki. Ale nie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonita
ja też lubie być zdominowana przez faceta....troche dreszczyku emocji nie zaszkodzi...uwielbiam być jego sunią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie być zdominowaną
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Osobiście bardzo lubię być całkowice zdominowany. Lubię leżeć i czekać jak się mną zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZDOMINOWANEJ
hejka kolezanko:-) ja tez lubie byc dominowana chociaz czasami potrzebuje tez troche czulosci ale to zalezy od humoru ale glownie chec na dominacje przychodzi i przed samym okresem lub w polowie cyklu :-)ogolnie lubie eksperymenty z moim mezczyzna i coraz bardziej zaraza mnie swoimi "zboczeniami" na poczatku robienie loda dla mnie bylo czyms okropnym i nie moglam sobie tego nawet wyobrazic lecz z czasem strasznie mi sie to spodobalo.nastepnie pozwolilam mu dojsc na moja buzie piersi pupke i na koncu w buzi i przelknelam:-) ostatnio sprobowalismy seksu analnego ktory tez on zainicjowal na poczatku paluszkiem i odziwo pomimo delikatnego poczatkowego strachu i dyskomfortu okazalo sie to bardzo dziwnie przyjemne a po ktoryms razie posunelismy sie dalej i co jakis czas do tego wracamy bo moze to dziwne ale coraz bardziej mnie to kreci:-P "zdominowana" probowalas kiedys tego rodzaju seksu lub chciala bys sprobowac? chce wiedziec czy tylko ja jestem jakas dziwna i mnie to kreci:-/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowiemkimjestem
a ja wole dominowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się nie udało żadnemu facetowi mnie zdominować, ale nie ukrywam, że chciałabym tego kiedyś doświadczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
heh to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w zależności od humoru jak jestem zła i agresywna to lubie dominować:p moglabym wtedy rozszarpac partnera a jak jestem czuła i romantyczna to lubie jak facet przejmuje inicjatywe i pokazuje jaki jest męski i wulgarny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
tak, Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D no nie wydaje mi się, że jakiś chłopiec z babskiego forum byłnby w stanie zdominować kobietę o tak silnym charakterze, jak ja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
o jej jej :D az mam ochote Cie skosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
podasz jakis kontakt do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
tez sie usmialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no aż podam, bo chcę to zobaczyć! :D arrrr_arrrr@o2.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta, nie błądzi.
Anal... Hmmm... Też próbowałam, ale jakieś 3 lata temu z innym partnerem i szczerze powiedziawszy - było to okropne. :/ Nawet mi się słabo robiło. :( (A do panikar nie należę. :P) Ale może po prostu coś źle robiliśmy, bo bez tego ,,paluszkowego przygotowania", o którym mówisz Koleżanko. :) Nie - napewno nie jesteś dziwna i nawet trochę Ci zazdroszczę, bo wiem, że mój obecny partner chciałby tego spróbować, ale mi na samą myśl o tym robi się niedobrze... A nie mam zamiaru robić czegoś wbrew sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZDOMINOWANA
Rozumiem cie bardzo dobrze bo sama mialam to samo,strach przed tym i to przez to ze za ostro za pierwszym razem sie za to zabralismy(odrazu przeszlismy do rzeczy jak to na filmach :-P Pozniej przez dlugi czas nie moglam sie do tego przekonac ale z czasem mi to przeszlo i nie zaluje a powiedziala bym ze wrecz przeciwnie :-D Według mnie jesli twoj mezczyzna chcialby tego sprobowac i kreca go takie rzeczy moze sprobuj na poczatek podczas minetki zejsc mu troszke nizej bo wbrew pozora nasza mniejsza dziurka jest bardzo ale to bardzo erogennym miejscem na naszym ciele i naprawde taki masazyk jezyczkiem moze doprowadzic do naprawde nieziemskiej ekstazy;-) z czasem sama mozesz naprowadzic mu paluszka gdy juz bedziesz gotowa.Mysle ze nie bedzie mial nic przeciwko takim zabiegom a nawet pewnie bardzo sie mu to spodoba:-) jesli bys sie zdecydowala pokierowac sie moimi radami napisz mi czy mialam racje :-) caluje :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×