Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roquesss

Techniki ustne czyli jak to zrobic by partner oszalal z przyjemnosci

Polecane posty

Gość roquesss

Witam, chcialbym Was poprosic zebyscie podzielili sie swoimi doswiadczeniami. zdradzcie swoj techniki ustne, ktore doprowadzaja waszych partnerow/partnerki do niebios przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sex
ja uwielbiam , kiedy mój partner drażni się ze mną, czyli liże i całuje mnie po wewnętrznej stronie ud, już jest tuż tuż, myślę, że za chwile jej dotknie,a on w drugą stronę nagle. Po 3 razie mam wrażenie , że oszaleje i rzucę się na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roquesss
no sex- ciekawe, ciekawe. W takim razie nie tylko mezczyzni domagaja sie czasami ustnych igraszek ale i kobiety tylko chyba u kobiet ciezek taki stan osiagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sex
ciężko osiągnąć stan domagania ,czy ciężko osiągnąć stan takiego ekstremalnego podmiecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roquesss
Mysle ze to i to jednak osiagnac u kobiety stan takiego domagania jest ciezszy do osiagniecia podniecenia z jej strony. Sa jednak takie kobiety, ktore domagaja sie seksu i specjalnych igraszek nie tylko podczas seksu ale tuz przed. Gdzie sa takie kobiety?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sex
przy mężczyznach, którzy totalnie tego nie doceniają i kochają się z tymi kobietami za rzadko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roquesss
No niestety... tylko jedna osoba wie co sprawia jej przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, był kilka miechów temu na kafei obszerny temat-elaborat, nazywał się tak: "Jak perfekcyjnie zrobić facetowi loda"i taką frazę należy wpisać w kafejową szukajkę aby go odszukać. Życze owocnej nauki wszak żona też się doszkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×