Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jimmy_why

Opinia hotel w Rzeszowie !

Polecane posty

Gość Jimmy _why
W sumie to narazie szukam dobrych ofert i opinii potem coś się wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora9382
Najlepszy hotel ze wszystkich, w których byłem to hotelwloski.pl w Poznaniu. :) Świetne jedzenie, parking, obsługa no i ceny adekwatne do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antyczny Dwór jest bardzo klimatyczny! Elegancki, super na pobyt w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_345
Ja polecam hotel znajdujący się w ośrodku SIEDLISKO JANCZAR w Pstrągowej koło Rzeszowa, więcej informacji dotyczących tego miejsca znajduje się na: http://www.siedliskojanczar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu212121
Zależy czego potrzebujesz, każdy coś innego lubi. Mi podoba się hotel senator gran via w olchowej koło rzeszowa. Jeśli lubisz zjeść - to mają fajną restaurację - jedzenie mistrzostwo świata. Warto zjeść przy podświetlanej fontannie na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy hotel w Krasnem koło Rzeszowa. Tani - cena od 70 a jak na tydzień to jeszcze taniej. Standard przyzwoity - maja nawet kryty basen. Spalem w delegacji. Maja stronke ale nie pamietam adresu - google pomogą. Jakies 2 km od Auchan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamano
W zeszłym tygodniu nocowałem w http://www.hoteleprezydenckie.pl/hotel - moim zdaniem w Rzeszowie jeden z lepszych hoteli – zadbany i komfortowy. Do odpoczynku i spotkań biznesowych w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! ja polecam Grein Hotel, niedawno tam byłam. Jest nowoczesny, posiada restaurację i zaplecze konferencyjne. Dogodną lokalizację, jest niedaleko do centrum miasta i dobry dojazd do lotniska w Jasionce. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.greinhotel.pl - na prawdę fajne miejsce, a Rzeszów to teraz ciekawe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel krasne cena 70/jedynka 90/dwojka kolo auchan przy dłuzszych pobytach od 35 /osobe www.hotel-krasne.rzeszow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakanka
Ja tez mialm okazje nocowac w Ferdynandzie. Praktycznie zaraz koło dworca, więc nie trzeba było z torbami latać ;) Co do cen to przeciez zalezy od tego ile osob w pokoju itd. Ale nie placilam tam duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz cichej i spokojniej okolicy, w której poza tym, że dobrze się wyśpisz to jeszcze pozwiedzasz to moim zdaniem lepszego w okolicy od http://www.hotelukroczka.pl/Dojazd hotel znajduje się kilka kilometrów od centrum, ale jest świetnie skomunikowany, więc żadnego problemu z dojazdem do miasta nie ma a spokój, którego doznasz jest o niebo lepszy niż miejski zgiełk i szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam hotel Ferdynand, po pierwsze super lokalizacja a po drugie podobały mi się pokoje, jasne i przestronne :) bar kawowy obok recepcji też bardzo przydatna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz88
Hotel Ferdynand jest świetny, szczególnie na wyjazdy służbowe (pakiet Business Trip mogę polecić w szczególności -śniadanie i obiadokolacja w pakiecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Rzeszowie polecam hotel Fryderyk. Bardzo fajny i położony blisko centrum. Mają tam też całkiem dobre jedzenie w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, najczęściej korzystam z oferty hotelu http://www.hotelukroczka.pl/Pokoje-11, który mieści się w Rzeszowie, świetne miejsce, można tam wypoczać, ale co dla mnie równie ważne, dobrze zjeść. Często tam wracam i robię to chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, że już pare osób polecało, ale co tam powtórzę się bo warto! Hotel Ferdynand jets boski! http://www.hotelferdynand.pl/ Super lokalizacja w samym centrum, elegancki, wszystko na wielki plus. Byłam bardzo zadowolona, jak tam byłam za pierwszym razem, a potem jeszcze kilka razy wracałam. Więc jak ktoś szuka hotelu w Rzeszowie to tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkaa1
Ile z Ferdynanda :D. To ja też się dorzucę, bo trzeba promować dobre hotele :)). Byłam kilka razy na wyjazdach służbowych i mega polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje Cię dokładnie jakiś obszar czy jest Ci to wszystko jedno? Z pewnością cenowo jedną z bardziej korzystnych ma hotel www.hotelukroczka.pl, i tam sugeruję się udać. Korzystałam z ich noclegu i wyjechałam bardzo zadowolona, ogromnym plusem jest to, że przyjeli mnie tam z moim pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Rzeszów to tylko Ferdynand Hotel. Pokój mieliśmy dwuosobowy, super urządzony. Przytulnie jak w domu. Blisko stacji, co daje kolejny plus. Jesteśmy zachwyceni pobytem w tym hotelu. Co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło dostaliśmy vouchery na obiadokolacje tylko dzięki temu, że zarezerwowaliśmy pokój na stronie hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HenrykOlowy
Jestem przedstawicielem handlowym. Cały czas jeżdżę po Polsce. Zawsze firma zapewnia i rezerwuje mi nocleg. Tydzień temu pierwszy raz byłem w Ferdynandzie. Jest to jeden z najbardziej czystych hoteli w jakich byłem. Do tego tak wygodne łóżka, że aż pół godziny zaspałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zdecydowanie na tle konkurencji wyróżnia się hotel www.hotelukroczka.pl, który ma niepowtarzalny klimat, oferuje rozsądne ceny za nocleg co w większych miastach bywa różnie a przede wszystkim oferują przepyszne jedzenie regionalne. Wszystko czego skonany człowiek po podróży chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×