Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciekawiona kozieradka

czy ktoś z was stosowal kozieradke?

Polecane posty

Gość zaciekawiona kozieradka

ja chce ja zastosowac w celu..hmm powiekszenia piersi bo slyszalam wiele i czytalam ze pomaga:) ale jest jedna moja obawa..jest ona stosowana w kulturystyce i pobudza takze testosteron.. i czy ona nie stymuluje takze wzrostu;)? bo ja mam juz swoje 175 cm, i nie chce juz byc wyzsza;) mam ponad 20 lat wiec raczej nie urosne;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllllarsarofeten
a co to jest? zawsze mozesz zajsc w ciaze, jak wiekszosc i same piersi ci urosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
hehe bardzo smieszne;D to jest ziolo wpisuje tu opis: Kozieradka obniża poziom glukozy we krwi zwiększając jej przenikanie do komórek. Wodno-alkoholowe wyciągi z kozieradki pobudzają miogenezę (rozwój tkanki mięśniowej), wzrost tkanki mięśniowej, chrzęstnej, kostnej i łącznej właściwej. Saponiny sterydowe kozieradki są prekursorami w syntezie horomonów sterydowych o działaniu anabolicznym (estrogeny, dehydroepiandrosteron, testosteron). Kozieradka nasila syntezę kortykosteroidów w nadnerczach. Zwiększa retencję azotu w ustroju, pobudza syntezę białek, dostarcza związki aminowe i aminokwasy, które mogą być wykorzystane w procesach anabolicznych (asymilacji). Działanie stymulujące wzrost organizmu związane jest z pobudzającym wpływem 4-hydroksy-izoleucyny na wydzielanie insuliny. Insulina pobudza syntezę białka. W wielu krajach kozieradka uważana jest za skuteczny afrodyzjak. Lecytyna i inne fosfolipidy zawarte w kozieradce działają psychotonicznie i pobudzająco na motorykę mięśni. Wodno-alkoholowe przetwory z kozieradki zwiększają wydolność fizyczną (o 40-60%, zależnie od diety) i psychiczną (nawet o 50-70%). Dzięki zawartości fosfolipidów, choliny i betainy oraz sitosterolu kozieradka działa lipotropowo i przeciwmiażdżycowo. Zapobiega marskości wątroby, przyśpiesza procesy detoksykacji (odtruwania) i eliminacji toksyn z ustroju. Zapobiega także zastojom żółci i rozwojowi kamicy żółciowej. Chroni wątrobę przed wpływem niektórych ksenobiotyków (leków, węglowodorów). Preparaty kozieradkowe podane doustnie wywierają również wpływ przeciwkaszlowy i przeciwdepresyjny. Zastosowanie zewnętrznie (okłady, płukanki) działają przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwwysiękowo, przeciwświądowo, zmiękczająco, pobudzająco na regenerację. Kompresy i częste przemywanie wodnymi oraz wodno-alkoholowymi wyciągami z kozieradki działają przeciwtrądzikowo. Przyśpieszają resorpcję ropni i gojenie krostek. Zauważono także właściwości przeciwplamicze kozieradki (usuwa plamy po ropniach, stłuczeniach, ukąszeniach owadów). Obecnie w niektórych krajach kozieradka jest wykorzystywana do produkcji hormonów sterydowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
wlasnie to mnie zastanawia;): wzrost tkanki mięśniowej, chrzęstnej, kostnej i łącznej właściwej- co o tym zdaniu myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
piersi to tłuszcz gdzies czytałam,żeby gotować chrzastki wieprzowe i jeść tłuszcz wieprzowy, bo ma dużo kolagenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
aha cos dla chopow :classic_cool: - kozieradka pomaga w przyroscie masy miesniowej i pobudza testosteron ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregsd
ja też znalazłam wiele informacji na ten temat :) I też mam zamiar zastosować. Jaka jest cena sproszkowanej kozieradki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
s.o.s -gdzies ty to przeczytala :classic_cool: ? nie bede wcinac biednego prosiaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregsd
Autorko, a Ty planujesz w jakiej postaci to przyjmować? Bo zastanawiam się czy nie lepiej smarować piersi proszkowaną kozieradką- na forach raczej taki sposób w większości polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
.jest ona stosowana w kulturystyce i pobudza takze testosteron.. i czy ona nie stymuluje takze wzrostu dodaja jako składnik do uzywek i preparatów na przyrost masy ale sama raczej biustu nie powiększy a może na siłownię byś poszła? i klate rozbudowała bo zioło nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudów się nie spodziewaj, jakieś zielsko ma ci pomóc niby? Jak natura nie dała cycków to niestety, niewiele poza operacją Ci pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
gregsd- ja vczytalam ze super efekty sa jesli 2 razy dziennie bierze sie dwie duze lyzki ziola kozieradki i gotowac w malym rondelku ok 10 minut:) ale znalazlam taki tez sposob: "3 łyżki nasion mielonych zalać 2 szklankami wody, gotować 5 minut, odstawić pod przykryciem na 30 minut, przecedzić. Pić 2 razy dziennie po 1 szklance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregsd
Boje się żebym nie przytyła od tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
na siłowni dobierają ćwiczenia a może przytyj trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
niekryta krytyczka- wiem ale zamierzam sprobowac- tonacy brzytwy sie chyta jak powiadaja;) ale fakt jest taki ze ja naprawde slyszalam duzo pozytywowo bo ona pobudza estrogeny u kobiet:) daje sobie tak miesiac i pol na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
dziewczyny ja wlasnie prubowalam przytyc- i tak staly sie wieksze o rozmiar tylko...utylam w nogach a jkestem raczej figura gruszki i wiecie jak to nie ciekawie wygladalo;).. powiekszylo jeszcze dysproporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
ja przytyłam i od razu mi w biust poszło jak miną mrozy , biegam i odchudzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kozieradka
wlasnie bo to trzeba troche poczekac i byc systematycznym :)) ale.. nie uroslas w zwyz- wiem ze gto glupie pytanie ale jak sie czegos czlowiek czegos obawia to musi o to zapytac... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urosłam w zwyż :)
jestem po 30 i już nie rosnę ale piersi mam pełniejsze moze z czasem rozmiar się powiększy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowana
"Oprócz wyżej wymienionych bardzo dobre efekty dają kozieradka (Trigonella foenum-graecum L.) i czerwona koniczyna (Trifolium pratense L.). Ekstrakt z kozieradki zawiera w sobie duże ilości phyto estrogenów. Kozieradka pomaga w produkcji hormonów i ułatwia rozwój gruczołów sutkowych, w których jest estrogen chemiczny Trigonelline, znajdujący się właśnie w Kozieradce. Kozieradka potrafi powiększyć biust nawet o 3 rozmiary. Zarówno ekstrakt z kozieradki jak i z czerwonej koniczyny można zmieszać z balsamem do ciała i wcierać codziennie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalakas
przywiozłam kiedyś z zagranicy żółty ser z kozieradką i był boski. cyców nie obserwowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź być gruba gdzie indziej!
@up a może chodzi o to że jesteście obie grube bo 90 pod biusem to bardzo dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie dzis po raz 1 z nia siedze na wlosach, fajnie unosi ;d ale ciekawe co bedzie po zmyciu , bo poki co przy nakladaniu wypadlo mi strasznie duzo wlosow:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jeszcze nie zmylam tego czegoś , a już posypały sie 3 garsci włosów! w takim tempie to ja niedługo bede łysa. Zwlaszcza ze mialam wlosy do lokci, niedawno scielam do ramion zeby byly zdrowsze a tu figa z makiem, powiedzcie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
i jak po stosowaniu dziewczyny? urósł biust? :) niedawno natknęłam się na info, że właśnie kozieradka pomaga w "nabraniu kształtów" i zastanawiam się, czy może udałoby się po niej przytyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież alkoholikowi nie wolno podawać alkoholu i mikstur na alkoholu, jeśli ma się oduczyć pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacioleczka
Hej. Ja od tygodnia stosuje regularnie kozieradke w tabletkach. Moje obserwacje : bardzo dobrze wpływa na trawienie , nieprzyjemny zapach potu póki co brak, powieszenie biustu brak, ale stał sie bardziej wrażliwy moze tydzień to za krótki okres na spektakularne efekty. Nie przytyłam :-) a raczejchudne tylko do diety z kokozieradka dodaje jeszcze picie herbaty z czystku (dostępny w sklepach zielarskich i aptekach) która gorąco polecam. Pcztytajcie o działaniu czystku a same się przekonacie. Czystek m.in neutralizuje brzydki zapah potu (naturalny wew dezodorant) co jest super opcja przy skutkach ubocznych stosowania kozieradki :-) polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i nie jestem pewna, czy nie powoduje ona rozrostu mięśniaków. Lepiej zaakceptujcie swój mały biust :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×