Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martta

CZERWONE PŁYTKI W KUCHNI- jakie fugi?

Polecane posty

Witam, proszę o pomoc w dobor fugi do płytek. W kuchni mam czerwone płytki 10 na 10 meble ciemny braz i kremowe blaty. Czy będą pasowały kremowe fugi do czerwonych płytek? Proszę o szybką poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki lajcik z niego
czerwone, albo grafit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne zestawienie kolorów..te blaty, meble i płytki ja bym dała fugi w odcieniu płytek coby już nie "pstroczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Czewrwone,tylko nie jasne ,bo nie doczyścisz.Fakt masz misz-masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia wiem ,ze im ciemniejsze fugi w kuchni na podłodze tym lepiej dla wszystkich a szczególnie dla gospodyni :) Daj fugę podobną do koloru mebli , możliwie ciemna , bo i tak ściemnieje oprzez absorbcję prtyskającego tłuszczu i różnych tłustych żywności wnikajacych w fugę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzieliście ugotowanych w tamtym tygodniu? U ostatniej dziewczyny która gotowała było takie zestawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a , ja naścianę to sie nie wypowiadam :) ale maja racje dizewczyny ,zeby moze nie potęgować pstrokacizny - to albo kolr mebli , albo blatów , albo płytek :) chyba ,zę lubisz awangardę - n . zieloną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANUSZEK......................
Moim zdaniem kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorkaska
To trzeba widzieć, cyknij może zdjęcie bo to od konkretnych odcieni zależy, ja bym dała szare albo grafitowe, ewentualnie czerwone. Kremowe nie, będą za bardzo się odznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę że może faktycznie czerwone fugi bo mam małe płytki 10 na 10 i wyjdzie szachownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam kremowe, szare odpadają bo nie będą do niczego pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorkaska
Czerwone będą bezpieczne, o ile nie jest to ostra czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być wyjdzie szachownica jak dam kremowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemno-brązowe koniecznie
Zrób ciemny brąz pod meble. Kremowe i tak Ci zciemnieją - mimo, że je zabezpieczysz. Brąz będzie korespondował z kolorem mebli. A swoja droga to odwaznie pojechałaś kobieto i trzeba było sobie szybę pierdyknąc , a nie płytki . . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemno-brązowe koniecznie
nosz kurwa , tylko nie kremowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli fuga czerwona to jaśniejsza czy ciemniejsza od płytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak na moj gust kontrast musi byc i tylko brazowe mi odpowiadaja, czerwone fugi do czerwonych plytek to mi za przeproszeniem tandeta zawiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony gdyby ta fuga byla troche jasniejsza od tych kafelek to mogloby to calkiem niezle wygladac, cholera sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko właśnie nie wiem jakie są fugi na tym zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto w dzisiejszych czasach
kladzie plytki 10/10 to bylo modle x lat temu.W ugotowanych to ta babka miala gres i to bylu wymiary podejrzewam 30/60 i kladzione na tzwany dotyk czyli bez fug.Nie wiem gdzie mieszkasz kobieto ale teraz kladzie sie szklo lub duze ulementy plytkowe a nie takie gowno za przeproszeniem.Moim zdaniem najlepsza by byla fuga czerwona ale twoja chata i twoje plytki.noi naprawde twoja kuchnia wyglada jak gowno w trawie nic do niczego nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra mam czas. Popatrzcie w ten link co wam wysłałam, tylko pamiętajcie że mam małe płytki 10 na 10 i kremowe fugi mogą zrobić z płytek szachownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemno-brązowe koniecznie
no, nie bójmy się... kurwa czerwonych kafelków. No i masz babo... kafelki! Zrób ciemno- brązowe. Dobrze Lady Love prawi. Czerwony kolor jest piekny, soczysty itd, ale to niebezpieczny kolor. zwróć uwagę, że kobieta , która decyduje się ubrac czerwoną sukienkę musi miec : świetną cerę, świezy makijaż i miec zdrowy odcień skóry. odpadają ciężkie makijaże, fryzury -koafiury itp. To samo dotyczy anturażu płytkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemno-brązowe koniecznie
kto w dzisiejszych czasach- a to druga inszość. Jak pisałam wcześniej, trzeba bylo szkło położyć. Ja tak mam :-) , myje się szybko, wyglada świetnie, nowoczesnie, elegancko i nawet jak mam chwilowy syf na blacie , to jakos to ujdzie . No i wole napierniczac szybę, niż z mozołem czyścic zafajdane płytki i fugi, bo taka prawda, że zafajdane zwłaszcza w tych newralgicznych miejscach ( przy zlewie np. ) są uciążliwe i nieestetyczne. Autorko topiku. te kuchnie z linku to raczej duże przestrzenie. Projektując pokój, kuchnię itp. musisz wziąc pod uwgę gabaryty powierzchni, kolor ścian, mebli, blatów, podłog, nawet strony świata na jaka wychodzi dane pomieszczenie. Inaczej wyglądają w czerwieni duże płytki- inaczej małe... Daj ciemno-brązowe, bo jak dasz inne to se spierdolisz kuchnie i po ptokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×