Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alikiaaa

Problem z zaproszeniem

Polecane posty

Gość Alikiaaa

Witam, Czy ktoś może mi doradzić w jaki sposob mam zaprosić ludzi z mojej bylej pracy? Obecnie mam wlasną firmę ale jeszcze rok pol roku temu pracowalam w innej firmie i jak mi sie skonczyla umowa poszlam na swoje. po moim odejsciu kontaktowalam sie z księgową w sprawach moich prywatnych i ona sie przymawiala zebym wpadla do nich na kawę z zaproszeniem na wesele a mam ślub za 2 m-ce. myslalam aby im wyslac zaproszenie na ślub tylko do kosciola oczywiscie. ale nie wiem jak napisac w tym zaproszeniu. przymawiala sie księgowa a szefowa ani slowa. także mam wyslac jedno księgowej a drugie Pani dyrektor? czy wyslac jedno ogolne ze zapraszam FIRMĘ xxx na ślub itd..... prosze o pomoc bo to mnie męczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze jesli tylko do kościoła to ogólnie na firme za zapraszasz panią dyrektor i pracowników firmy takiej a takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup kartkę z napisem "zawiadomienie o ślubie". Wtedy oni zdecydują, czy wysłać kogoś pod kościół czy nie. I wtedy to oczywiste, że na wesele nie są zaproszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
ieTeż myślę, że zawiadomienie o ślubie będzie najbardziej odpowiednie :) Swoją drogą życzę Ci bardziej życzliwych kolegów z byłej pracy niż ja miałam, gdzie z okazji ślubu nie dostałam nawet życzeń czy telegramu, nie mówiąc o kwiatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikiaaa
zobacze jakie beda miec w sklepie kartki : czy zaproszenie na ślub czy zawiadomienie o ślubie. jutro sie wybieram do sklepu. zaproszenia na slub już rozwożę ale to są dla gości na wesele zarazem. zapomnialam zamowic u dekoratorki wlasnie to zawiadomienie dla mojej bylej firmy. takze musze je kupić gotowca jakiegoś. dzis myslalam aby napisac tak : zapraszam Sz. P : i tu ogolna nazwa firmy. niech dyrektorka zdecyduje kogo wyśle. tak ogolnie to księgowa sie przymawiala wiec pewnie ona przyjdzie. ale moge tez napisac : Sz. P. Wiceprezes XXX oraz pracownicy firmy XXX. jeszcze sie zastanowie jak napisac kiedy kupie to zaproszenie. dzieki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana 23latka
mysle, ze jesli wyslesz zawiadomienie z mysla zeby zebrali delegacje ktora ma sie pojawic to na wesele wypada tez zaprosic, zreszta tak sie przyjmuje ze delegacje z pracy 3 osobowe sa zapraszane na wesela rowniez, ale wowczas powinni zlozyc sie na jakis prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikiaaa
ale ja tam juz nie pracuje od pol roku ponad nawet. takze na wesele ich nie proszę tylko na ślub do kosciola. co innego gdybym teraz u nich pracowala. chyba napisze nazwe firmy ogolnie i niech sobie wytypują osoby. nie wysylalabym zaproszenia ale jak tam pracowalam to wiedzieli o ślubie i nawet ostatnio telefonicznie sie przymawiali zebym wyslala im jakieś zawiadomienie kiedy bedzie ślub. tzn ksiegowa to mowila tylko, szefowa firmy ani slowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Jeżeli nie chcesz mieć niezapowiedzianych gości na weselu, to koniecznie poszukaj w drukarni zawiadomienia, a nie "zaproszenia na ślub", które to nie istnieje w świadomości Polaka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×