Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra232323-

Co kupic na 2 urodziny chrzesniakowi który niczym sie nie bawi?

Polecane posty

Gość Sandra232323-

Praktycznie żadną zabawką sie nie zabawi, wezmie i zaraz rzuca w kąt, tak było na świeta kupiłam ten garnuszek na klocuszek i lipa nie bawił sie wcale. Jedyne co to lubi słuchac jak ktoś czyta mu ksiązeczki ale to też nie kazda przypada mu do gustu. Bawi się pilotem, drewnianymi łyzkami i miskami. Chciałabym kupic mu coś fajnego co mu się spodoba ale ciezko trafic a szczerze mówic szkoda mi kasy na następną zabawke która trafi w kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo w domu
Może jakieś klocki do przesypywania z miseczki do miseczki Każde dziecko lubi coś innego i trudno trafić w gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mały brzdąccccccc
namiejętnie gotuje "klocki" przesypując z miski do miski i mieszając łyżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt tu
Ci nie udzieli konkretnej odpowiedzi, sama musisz zdecydować to ty znasz swojego chrześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nikt tu CI NIE
ZAGWARANTUJE CZYM SIĘ BĘDZIE BAWIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiąca się mama
a lubi bawić się piłkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię antonówkę ;)
jakąś książkę i jakąś drewnianą prostą zabawkę z Ikei albo innego sklepu (przebijankę, albo spiralę); ewentualnie piłkę Oball; unikaj przekombinowanych zabawek, bo one najszybciej się nudzą; twój chrześniak jest zupełnie normalny - większość dzieci nudzą te bajeranckie plastiki Fishera (to są zabawki, które podobają się głównie rodzicom a nie dzieciom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkgulul
klocki drewniane albo jak niczym sie nie bawi i nie intesesuje to lepiej kup mu dresik czy fajna bluze przynajmniej praktyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xza
Moj synek odkad skonczyl rok tylko auta i auta - male resoraki, duze koparki, metalowe i plastikowe.. kazde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztućce
takie prawdziwe,specjalne dla takich maluszków Gerlach sie chyba nazywają i chyba na Alllegro można je znależć a pamiatka na długo długo,moja córka dostała takie na 3 urodzinki teraz ma ponad 7 lat i fajnie cały czas jej służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje cos plastycznego mój ma 2 lata i tez niczym sie nie bawi najlepsze będą : zmywalne wodą pisaki, może jakieś farbki, ciastolina ? duża tablica kredowa i zestaw kredy, znikopis z pieczątkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredy głupi pomysł
dzieci w tym wieku łamią kredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgafollga
pisaki i farbki też głupi pomysł mogą upaćkać wszystko ,ciastolina też się nadaje w tym wieku bo porozżucają wszedzie i się poklei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewwwwwwwwwwwwwwwq
a moze kup mu kosmetyki do kąpieli: szampon płyn do wody jakieś zabawki pływające np.statki lub zwierzaki a na allegro widziałam taki proszek który wsypuke sie do wody ( 4 kolory) i robi sie z tego kisiel .Albo poprostu jakiś ciuch.albo jakieś gadające zwierzątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łamią owszem, ale są różne kredy takie lepsze też.Tak samo jak np kredki świecowe, np z Bambino są swietne.. ale nie chodzi o to, zeby sie martwic o krede tylko, zeby dziecko sie bawiło. moj syn jak miał 1, 5 roku dostal najzwyklejszą krede za 2 zł- 5 kolorów i robił kreski na domie, na drzwiach garazowych itd. Bawil sie w ten sposob ze 2 miesiace teraz ma tablice i " maluje " chetnie kreda. z reszta chodzi mi o cokolwiek, czym mozna bazgrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisaki i farbki też głupi pomysł mogą upaćkać wszystko ,ciastolina też się nadaje w tym wieku bo porozżucają wszedzie i się poklei " to tak serio ?? przeciez to ma byc zabawa, dzieci mają miec frajde a rodzice mogą brac udział w zabawie i pilnowac, zeby np ściany nie były kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhyuk
jesli nie lubi zabawek to kup mu ciucha,np fajny komplet ze spidermanem albo zygzakiem,moj ma 3,5 roku i uwielbia ubranka z bohaterami bajek.Bez sensu kupowac zabawki skoro ich nie lubi a ubranko zawsze sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhyuk
a poza tym jest tysiąc mozliwosci poza typowymi zabawkami,np posciel jakąs fajna w samochody,poduszki nieraz sa takie fajne z zygzakiem,latawiec,basen,hulajnogę,namiot,zestaw typu kubeczek i talerzyk do jedzenia...jest tyle opcji,wystarczy pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeckoko
Kup bajke i na przyklad taki wihajster do robienia baniek myslanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×