Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość parasolkaa888

ZAPALENIE ŻOŁĄDKA CZY ZJD (IBS)?

Polecane posty

Gość parasolkaa888

Hej, mam pytanie i prośbę o pomoc do osób, które borykają się z problemami z układem trawiennym. Od paru lat męczyły mnie bóle brzucha, poszłam na gastroskopię kilka miesięcy temu i mam zdiagnozowane zapalenie żółciowe żółądka (z powodu zarzucania żółci a nie bakterii, miałam test) no i ok. Tylko że tak od 1,5-2 lat (w sumie zaczęło się to razem z okresem moich matur, więc był przewlekły stres na pewno bo ja jestem wrażliwa za bardzo i stresuje sie ciągle...) mam problemy hm z wypróżnianiem się. Tzn. w czasie matur to w ogóle miałam zaparcia straszne więc zaczełąm stosować dietę odpowiednią i organizm tak się ustawił że chodzę teraz rano, prawie codziennie, do toalety. Tylko że, tu jest ten problem, to nie jest takie normalne chodzenie do toalety. Czuję rano taki ucisk w brzuchu dziwny, idę do łazienki i tam siedze i siedze i siedze zanim coś ze mnie wyjdzie ;/// I potem i tak czuję że nie załatwiłam się do końca.. Czasami po 10-30 min czuję że musze znowu. Czasami chodzę rano do toalety 3 razy i potem już jest ok do następnego ranka. To nie są biegunki czy coś. Więc wyobraźcie sobie jakie to męczące jeśli nie zdąże się załatwić całkowicie przed wyjściem do pracy???? A jestem z tych osob które sie stresują żeby wypróżnic sie w toalecie w pracy właśnie na przykład :(( Jak się raz nie załatwie to potem następnego dnia booooli :( Do tego dochodzi uczucie wzdęcia i gazy wieczorami, masakra. I nie wiem już czy to może być od tego zapalenia żołądka? Czy może to jest zespół jelita drażliwego? Umie ktoś mi pomóc?? Prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×