Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deltunia

ślub wrzesień 2013

Polecane posty

Gość Deltunia

Kochani choć do września 2013 jest jeszcze bardzo dużo czasu to już oczka się świecą na samą myśl tego wspaniałego dnia :) Czy może jest tu ktoś kto planuje ślub akurat na tą datę co ja i mój narzeczony ?:) Jeśli tak to jak zaczynacie to planować ? Czy już macie upatrzoną salę, zespół itd.?:) A może jest ktoś z Warszawy i okolic i może nam coś polecić, np. sprawdzoną salę,zespół?:) Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izatynka
Ja też wychodzę za mąż we wrześniu 2013 :) Konkretnie 14 września. Mamy już podpisaną umowę z salą, w niedziele rodzice podpiszą umowę z zespołem. Teraz rozglądamy się za kamerzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deltunia
co za zbieg okoliczności :) my też planujemy na 14 :D salę mamy upatrzoną w wręcz kilka jedynym problemem jest kasa, bo dużo krzyczą za osobę . zespół mamy także upatrzony. kamerzystę i fotografa właśnie wczoraj znaleźliśmy. pytanie tylko czy to nie za wcześnie na podpisywanie umów? choć... niektóre sale maja na 2 i pół roku pozajmowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja planuje ale na sierpien2013
i radze wam juz teraz zaklepac sale, fotografa,kamerzyste i zespol....ja wlasnei juz zaklepalam sale i zespol...i powiem wam ze kazdy z nich mowi ze maja juz duzo terminow zajetych na ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Szukacie Państwo dj wodzireja na wesele zapraszam na stronę WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deltunia
no to musimy się z tym ogarnąć żeby nie zostać z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa91
Hej :) My planujemy na 28 września 2013 :) A mamy: - zarezerwowaną salę - podpisaną umowę z orkiestrą - podpisaną umowę z kucharkami - podpisaną umowę z paniami od dekoracji sali i Kościoła W tym miesiącu jedziemy kupić wódkę. Zaproszenia mamy już wybrane, auto zaklepane :) A jak u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa91
Aaa i zapomniałam, że mamy już również umowy z kamerzystą i fotografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja data to tez 14 września 2013 :) mamy już zespól,kamerzystę i fotografa, sale i suknie ślubną a w tym roku kupimy jeszcze obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2013
a ja 7 wrzesień:) mamy salę, kamerzystę, fotografa i dj. Ja tez mam zaklepany termin u wizazystki. Niby jeszcze byl czas, a jak zadzwonilam okazalo sie, ze tn dzien od 12 do 15 ma juz zajety. Wcisnelam sie na 10 rano. Bo mi na niej zalezalo. A i obraczki mamy prawie, bo odbieramy w piatek je juz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Witam dziewczyny :) Ja również biorę ślub 14 września 2013r. :) Mam już zarezerwowaną restaurację i zespół muzyczny, niebawem załatwimy video - fotografię i wynajem auta. Kościół zarezerwujemy po kolędzie w styczniu 2013r. Mamy bardzo dobry kontakt z księdzem Proboszczem, więc myślę, że nie będzie z tego problemu :) Gorąco Was pozdrawiam dziewczyny ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data mojego slubu 28 wrzesień dopiero wczoraj byliśmy rezerwować sale daltego tak póżno bo chciałam na przełomie sierpnia września, ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2013
Widzę, że póki co będę pierwsza:), ale i tak ten termin wydaje się taki odległy.. jeszcze rok i dwa miesiące. My na początku chcieliśmy się pobrać 29czerwca. W przyszłym roku wypada w sobotę, a 29czerwa mamy rocznicę. Wtedy byłaby to piąta już. A jutro obchodzimy czwartą. Fajnie się złożyło, bo i jutro odbieramy obrączki, na które czekamy już od 2 miesięcy. Nie mogę się doczekać. Jeśli chodzi o termin ślubu dlaczego przełożyliśmy. Przełożyliśmy ze względu na zespół, który 29tego wolnego nie miał. Ostatecznie gdy zarezerwowaliśmy już salę na wrzesień okazało się, że i tego zespołu mieć nie będziemy. I zdecydowaliśmy się na dj. Także bez sensu było przekładanie tej daty, ale z drugiej strony nie żałuję aż tak bardzo. Do września będziemy mieć więcej czasu na przygotowania mimo, że czas się trochę dłuży. Ale tu chodzi o przygotowanie finansowe głównie. A im więcej miesięcy przed nami tym łatwiej będzie coś odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne wydatków jest masa, dlatgo teś ślub przeciągaliśmy troche bo razem jesteśmy prawie 6 lat, i każdy tylko sie pyta kiedy się pobieramy(czasami jest to takie wkurzające) a na razie podliczamy gości i wychodzi 140 nie wiem jak to ogarniemy, chociaz pewnie wszyscy i tak sie nie zjawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy na ok 120 osób i tez się liczę z tym ze nie wszyscy przyjadą bo ja jestem ze śląska a narzeczony z wielkopolski i tu tez się pobieramy wiec dla niektórych może to być za daleko (320 km). A kucharkę tez już mam w 50 % zaklepana bo przyszła teściowa pracuje na weselach wiec ma kontakt z wieloma ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
NO hej dziewczyny :) Już dziś załatwiliśmy foto-video i oczywiście mamy z nimi już podpisaną umowę :) No to zostało nam jeszcze kościół i wynajęcie samochodu. Co do zaklepania daty w kościele to raczej w przyszłym tygodniu pójdziemy do księdza, ponieważ w każdej umowie mamy zapisaną na godziną 16.00, no i nie chcę, żeby ktoś nam tą godzinę zaklepał. Więc mam nadzieję, że będzie okej :) Do ślubu zostało nam: 1rok 2m-cy i 10dni :) Jejciu, nie mogę się doczekaaać :P Pozdrawiam Was gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja biorę ślub 7 września... Mam tylko jeden problem co z sala?? Boimy się, że będzie lipa z jedzeniem na weselu, a tego nie chcemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2013
A my mamy już obrączki:):) odebralismy w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2013
Karola, a co z jedzeniem? czemu mialaby byc lipa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansik
Dziewczyny zastanówcie sie jeszcze po co bierzecie slub, czyżby tylko dla pięknego dnia i sukienki? A przecież musicie myśleć o reszcie Waszego życia z tym jednym przez najbliższe 50-60 lat. Zakładacie rodzinę a więc musicie zapewnić sobie dobrze platną prace, bo jak dacie sobie radę jak coś nie wypali co niestety bardzo często się zdaża i będziecie zalezne od męża i od jego kasy. Jako przygotowanie do ślubu wejdżcie na topik rozwodników, :) , musicie być na wszystko przygotowane bo chowanie głowy w pisek i wystawianie pupy kończy się niestety kopem w tę szlachetną a odkrytą część ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie też się boimy o jedzenie zey dużo bło i dobre hehe byliśmy w naszym lokalu 2 razy na sylwka ale zawsze jest jakieś ryzyko.. ale mam nadzieję że goście nie będą chodzić głodni. Na jutro się umówiliśmy z zespołem posłuchać na filmikach jak grają na weselu i jak wyglądają oczepiny. W piątek do fotografa i moze zahaczymy kościół bo właśnie też chcemy na 16:) Pozdrawiam laseczki;) P.S. mam pytanko dominika2013 jeśli to nie tajemnica ile was kosztowały obrączi i jakie wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lansik: Nie uda Ci się zepsuć szcęścia i optymizmu co do najważniejszego dnia w moim życiu. Cała organizacja ślubu pochłania coprawda mnóstwo czasu i kasy, ale jest tego wart ten dzień!!! Gdy mozna się dzielić szczęciem z rodziną i przyjaciółmi, a później mnieć co wspominać na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie boimy się tego, że jedzenia będzie mało, będzie brakowało na stołach, nie będą donosili bo np moga powiedzieć, że dla każdego od osoby już podano to co mieli podać. Co z tego, że facet od sali mówi, że jedzenia będzie dużo skoro oni gadają too tylko po to żeby u nich wynająć salę razem z cateringiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2013
My mamy opcję od talerzyka. Ale jakoś nie mam obaw, że jedzenia mogłoby być mało. Właścicielka mówiła, że jedzenia jest tyle, że na pewno jeszcze zabierzemy coś do domu. I w zaproponowanym menu też sporo przystawek, które będą sukcesywnie donoszone w miarę znikania ze stołów i dania główne. Dla każdego na osobnym talerzu więc każdy dostanie normalną porcję i nie będzie pominięty i mu nie zabraknie. Co do obrączek daliśmy 1348 zł. Robiliśmy je u zwykłego złotnika w takim niepozornym zakładzie. Policzył nam 155 zł za gram złota, a obrączki zaważyły razem 8,7 grama. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a robiliśmy je na wzór upatrzony w Aparcie, gdzie kosztowały 2500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno po ślubie i zazdroszczę Wam tego pięknego dnia i tych całych przygotowań, fajny czas :) Co do sali w Warszawie mogę polecić Hotel Polonia Palace, nie byłam tam osobiście niestety ale oglądałam zdjęcia i słuchałam zachwytów pozostałych :) Sala cudna, wystrój Sali Balowej „Ludwikowskiej przepiękny, zdjęcia jak z bajki, nie trzeba dodatkowo płacić za jakieś miejsce na sesje. Kuchnia świetna, specjalność Szefa Kuchni to kuchnia międzynarodowa, zwłaszcza włoska. Co fajne wg mnie to w cenie wesela jest kolacja organizowana w 1 rocznicę ślubu, wiec można sobie powspominać wesele w tym miejscu gdzie się odbyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Hej dziewczyny, a pomyślałyście może o podróżach poślubnych? My się zastanawiamy gdzie mamy wyjechać do ciepłego kraju pod koniec września. Jakie miejsce i jaki hotel proponujecie? Nie wiem gdzie byłoby tak ciepło, że można by się poopalać we wrześniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
up up up :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika2013 obrączki oczywiście śliczne, tez bym chciała z białego załota ale jeszcze zobaczymy... Co do podróży jeszcze sie nie zastanawialiśmy, mamy trochę czasu i zobaczymy jak nam starczy kaski;P a co do planowania to mamy już fotografa tylko myślymy gdzie zrobić plener ciekawy.... macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1111
pamiętajcie, że wybór dobrego fotografa to bardzo ważna rzecz. My szukalismy przez około miesiąca. Przeglądaliśmy różne strony, albumy znajomych, spotykaliśmy się z fotografami. Nie każdy z nich potrafił nas do siebie przekonać... ale znajomi polecili mi chłopaka z Kielc, który robił zdjęcia u nich na weselu, oni byli bardzo zadowoleni, więc obejrzelismy album i umpowilismy sie nim:) dziś wiem,ze to był dobry wybór, dlatego z czystym sumieniem moge polecić http://www.zatrzymacchwile.com a to, że chłopak jest z Kielc to się nie przejmujcie, nawet jak dalej mieszkacie:) dogadacie się:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×