Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deltunia

ślub wrzesień 2013

Polecane posty

Hej.... Mam problem prosze o rade... Wczoraj byłam z narzeczonym na imprezie, on wypił kilka piw, a później go nakryłam jak w łazience całuje moją znajomą w szyje.... Nie mam pojęcia co teraz robić czy odwoływać cały ślub??? jestem załamana bo byłam go pewna na 100%. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
" Hej.... Mam problem prosze o rade... Wczoraj byłam z narzeczonym na imprezie, on wypił kilka piw, a później go nakryłam jak w łazience całuje moją znajomą w szyje.... Nie mam pojęcia co teraz robić czy odwoływać cały ślub??? jestem załamana bo byłam go pewna na 100%." Arla- nie wiem co poradzic może nic straconego.. hymm widze ze już troche czasu mineło.. napewno jakoś się uporałaś z tym.. Napisz kienicznie jak wyszło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra$
A wy jestescie pojebane ponad rok wczesniej planowac slub glupota . I tak wiekszosc nie dojdzie do skutku jak tej panny zdradzanej .rok to duzo czasu duzo moze sie zdazyc . Ja po pol roku znajomosci wzielam slub i jestesmy szczesliwi chociaz nie mielismy az tak duzego wesela wystawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę zaryzykować, zacząć przygotowania już rok wcześniej i mieć tych wykonawców, który chcę, a nie co zostało. Z takim nastawieniem, że się nie wytrwa roku do ślubu, to nie warto tego ślubu w ogóle brać bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
Achh.. sama jesteś .......!!! Ja planuje na rok wcześniej bo chce mieć ładny ślub, w miejscu które sobie wybrałam, z fajna orkiestra i kamerzysta.. Niestety teraz takie czasy, że jak chcesz mieć wszystko w miare to musisz już teraz planować... Ślub to nie jest jedyne moje zajecie na ten rok.. Kupuje dom urzadzam się... wiesz na to potrzeba czasu... i pieniedzyy.. Pomyśl ze lepsze tańsze zespoły beda już zaklepane.. a sale podniosą cenny. Ja już zaklepałam termin sali podpisałam umowy i ceny sa nie do ruszenia. I nie znaczy to też że wesele bedzie mega wystawne i z przesada... Spokojne na 80 osób w moi przypadku to najbliższa rodzina zadnego kuzynostwa oraz piątej wody po kisielu.. Znajomii.. Ogółem biorac bedzie to mój wymarzony dzień który spedze tak jak chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub co prawda w miesiąc póżniej 12 października, ale zespół sala, fotograf, kamerzysta i kucharki już są, terz tylko do księdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
Ach z księdzem tak mi nie spieszno odkładam to na nowy rok ;) Mój ślub 14.09.2013 ;D kamera, sala, fotograf, orkiestra, wódka ;D już jest !!! Ach ale co mnie bardziej cieszy jest już stół i parę drobiazgów kuchennych do mojego domku ;D hihi Dziewczyny coś czuje, że ten rok będzie bardzo krótki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Jakoś wszystko przełknełam, chociaż nie mówie że było łatwo. Teraz się stara i to bardzo więc znów jest cudownie. Oczywiście o tym nie zapomniałam i jak całuje mnie w szyje to przypominam sobie to wszystko, ale mam nadzieje ze to minie i do tej pory nie załokładam pierścionka zaręczynowego... A przygotowania staneły w miejscu, ale wsumnie mamy czas bo najważniejsze rzeczy mamy ustalone tj. sala, zespół, kamerzysta i ksiądz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamrina
Ja też planuję ślub w 2013 roku, ale w październiku. Na tą chwilę mamy załatwioną salę, zaproszenia, fotografa. Jak chcecie zobaczyć jakiego mamy fotografa, to zajrzyjcie sobie tutaj: http://www.psfs.pl/galerie/galerie-fotografii-psfs/kinga-taukert.html Teraz na czasie załatwiamy: kwiaty, samochód, i inne rzeczy. Kiedy idziecie do księdza załatwiać? I nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
No ja tak jak już mówiłam księdza do księdza udajemy się na poczatku 2013 ;) a nauki też pewnie jakoś tak.. tyle że ja mieszkam w małej miejscowości i wiem ze nie bedzie z terminem problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 wrzesnia:):)
My u księdza bylismy w weekend. Zaklepalismy godzine 16,30 juz moge smialo powiedziec zostal nam mniej niz rok. Za rok o tej porze bedziemy odsypiac wesele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 wrzesnia:):)
A co do nauk ksiadz kazal nam przyjsc dwa miesiace przed slubem, wczesniej nie robic nauk ani nic. Dopiero po tej wizycie mamy sie zajac naukami, poradniami i ze wszystkim zapewnil, ze na pewno zdazymy. Takze wybierzemy sie gdzies czerwiec/lipiec do ksiedza a poki co nie zajmujemy sie naukami. Za to troche przerosly mnie koszta.. na slub pojdzie 1500 zl. Jesli chodzi o sama msze, a gdzie te dodatkowe sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już mamy salę ;) udało się zarezerwować w hotelu www.piastun.eu Już się nie mogę doczekać hihi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
no coś Ty ?? sama msza 1500 zł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) w końcu ktoś założył temat "wrześniowy" u nas termin 7.09.2013:) Mamy juz termin w kosciele, fotografa, dja, salę...:) no i sukienkę zamówioną:) model idealny jak dla mnie :D chciałabym zeby juz byl chociaz sierpien, bo nie mogę sie doczekac tego dnia:)))))) pozdrawiam laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselniczka, nie szyje sie, po prostu jest zamówiona, model taki jak chciałam.wiecie to sytuacja z tych, że przymierzyłam i wiedziałam że ta i żadna inna:) więc po co czekać. mam odebrac w lipcu od razu przymiarka, dopasowanie, wszelkie przeróbki itp. ajjjj dziewczyny nie wiem czy to stressss ogolnie ale okres mi się spóźnia juz 9 dni:o mam tylko nadzieję, że to nie sytuacja ciążowa po prostu zwykly stres związany z pracą czy inne czynniki zewnętrzne.Strasznie nie mogę być teraz w ciązy:/ z wielu powodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł laseczki, coś nasz temat ucichł strasznie... jak tam, macie coś nowego?jakieś kroki, działania? mi czas leci strasznie szybko. mam zapieprz w pracy, praktycznie od rana do wieczora siedze jak muminek jak wracam to juz nie mam siły zeby nawet z narzeczonym porozmawiać. a wiaze sie to z tym, ze dostalam awans, zmienilam dzial, dostalam podwyzkę, ale to i wiele nowych obowiązków:) cos czuję ze te 11 miesięcy zleci jak nie wiem co... do tego zaczal sie rok akademicki, i nie wiem w co mam ręce włożyc :) pozdrawiam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2013 rok
wrześniowy ślub marzeń - ślubujemy tego samego dnia - 7.09.2013 rok:) ja obecnie zamawiam próbki zaproszeń żebyśmy mogli zdecydować się na jakieś. Jeśli ktoś ma do polecenia coś to proszę o namiary, bo ja na razie nadal szukam. U nas motyw przewodni to fiolet więc coś z tym związane potrzebujemy. Podobają mi się zaproszenia za 4 zł takie, ale są drogie troszkę. Są jeszcze takie za 2,5 już lepiej, ale coś mi w nich nie gra. Więc muszę szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło powitać:) jesli chodzi o zaproszenia również nie mam nic jeszcze na oku.ale mysle ze kolo grudnia juz się bedziemy rozglądać. moj kolor przewodni to rowniez fiolet ciemny roz w polaczeniu z ecru, wiec chyba szukamy czegos bardzo podobnego. we wroclawiu jest jeden sklep bardzo fajny i tam wlasnie sprzedaja zaproszenia rozne winietki sretki rowniez maja sklep online , moze tam cos znajdziesz... ja chcialabym zaproszenia ala koronka ecru, gdyz taka jest moja suknia...mam ze dwa na oku, ale to jeszcze nic pewnego :) a co juz masz zalatwione na tip top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe zaproszenia mają na tej stronie! Mi się marzyły zaproszenia w butelce. Jakieś pół roku temu było ich sporo na Allegro, ale jakoś te ładne poznikały, a zostały okrutnie kiczowate. Ale może to i lepiej, bo dość drogie były i przynajmniej nie będzie mnie kusiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylcio
Wow, Dziewczyny, ale Wy macie tempo!! Ja też mam ślub we wrześniu, dokładnie 7.09.13 o 15:00, ale poza umową z salą, orkiestrą i "zaklepaniem" terminu w kościele nie robimy nic ;) Jakoś nie czujemy takiego parcia, naprawdę to wszystko - zaproszenia, wódki etc - trzeba już? Oświećcie mnie, bo jeśli jestem zbyt "nieżyciowa", to się wezmę za nas i podgonimy tempa. A póki co randkujemy, jemy lody i spacerujemy jak narzeczeństwo bez presji :D Aha, kiedy suknia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie trzeba. Ja to tylko tak sobie gdybam, przeglądam oferty i wyrabiam zdanie. Ja bym Ci radziła na ten moment zaklepać jeszcze fotografa i kamerzystę jeśli chcesz mieć. Ja się z kamerzystą nie śpieszyłam, bo dużo czasu jest przecież, i teraz mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Ja mam ślub 28.09 a załatwioną mam tylko salę i orkiestrę... Chciałabym w spokoju zająć się przygotowaniami a nawet nie mam kiedy rozejrzeć się za fotografem czy kamerzystą...U księdza też jeszcze nie byliśmy... Studia, pisanie pracy licencjackiej, praca i tak w kółko a na ślubne rzeczy nie zostaje już mi prawie wcale czasu... Załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my małżeństwem zostaniemy jeszcze w tym roku. bierzemy cywilny dla potrzeb kredytowych dokladnie 15 grudnia 2012 trochę nam to nie pasuje, bo to troche odbiera uroku przyszłorocznej ceremonii, ale chcemy juz mieć własne mieszkanie, mieszkac na swoim, więc myślę że potrzeba słuszna.... oczywiscie wesele i ślub kościelny 7go września 2013 nadal aktualne:) w poniedziałek jedziemy zamówić obraczki... ahhh jakoś nie mogę uwierzyc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia23369
Ja mam 21 wrzesinia o godz 13 i 2013 ;D Jak narazie to poza data i samochodem nic nie mamy:D ale ja robie wesele na 35 osób najblizsza rodzina i przyjaciele...więc myślę ze duzo problemu ze znaleźieniem sali nie będzie:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×