Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona_róża

Jestem zmęczona poszukiwaniem pracy...

Polecane posty

Gość czerwona_róża

szukam pracy juz 2 miesiace i poki co bez skutku, nie mam wielkich wymagań, wystarczy mi etat za 1000 zł ale bez znajomosci nawet tego nie mozna znalesc. macie jakies pomysly jak szukac skutecznie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja znam ten problem
ja szukam pol roku i jedyne co proponują to rozdawanie ulotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
macie jakies pomysly jak szukac skutecznie pracy? jak możesz znaleźć coś czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam doswiadczenieee
w roznych branzach, pracuje od 10 lat a pracy nie moge znalesc nawet na zmywaku :/ co za czasy przyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9449494949494994949
a ja dzisiaj bylam na rozmowie kwalifikacyjnej i mialam niezly ubaw, baba opowiada mi o stanowisku, ja sie tez staralam zrobic dobre wrazenie, wszystko super swietnie, az w koncu babka mowi ze oni szukaja osoby ale w ramach WOLONTARIATU. no bezczelnosc, a to bylo normalnie na stronie ofert pracy i ani slowa nie bylo ze praca za darmo, kto ma pracowac za darmo? przeciez szukamy pracy zeby miec z czego zyc a nie dla zabicia czasu. tez juz trace nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio6789
2 miechy to duzo?? hahaha posiedzis z zrok na bezrobociu to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam podobna sytuacje
tez poszlam na rozmowe o prace a okazalo sie ze szukaja osoby ale na bezpłatna praktyke :) pieknie to nazwali a ja sie tuklam pol miasta w te mrozy zeby sie dowiedziec ze to jakas durna praktyka, szczegolnie ze to byla firma ze praktyki by gówno dały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
dla mnie 2 miesiace to duzo, szukam codziennie a nie ze tylko udaje, to z czego zyjesz rok na bezrobociu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robią
za mało tusków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9449494949494994949
myslicie ze mozna znalesc prace bez znajomoci ? czy nie ma w ogole takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można znaleźc bez znajomosci 2 miechy bez pracy to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam od sierpnia i nic... wiec widzisz nie jest latwo. Też już mam dośc ale co ja poradzę takie czasy.. U mnie inna sytuacja bo chyba boja się tego że mam dziecko małe i z góry jestem przekreślona pomimo że na rozmowach odpowiadam że w razie choroby ma kto siedziedziec z dzieckiem a i tak nici:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
2 miechy to duzo?? hahaha to jest bardzo dużo. zagłosowaliście na pisdzielców (z solidarą polską) to zaczęli likwidowanie miejsc pracy w stoczniach. pełowcy (z palikociarnią) i pslowcy zlikwidowali stocznie a sldowcy się temu przyglądali. brawo dla was za rozum. róbcie tak dalej to we własnym kraju będziecie nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
to jak szukacie pracy dluzej to co jecie???? z czego placicie za rachunki???? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zglosowalam na
tych durniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
radze wam się nauczyć odróżniać polityczne marionetki i poprawić swoją pamięć. szybko zapominacie co oni robili i jak zmieniają nazwy partii a politycy si ę nie zmieniają. wyłącz media i ucz się na własnym doświadczeniu. jakoś głupio być śmieciem na zachodzie i we własnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
to jak szukacie pracy dluzej to co jecie???? z czego placicie za rachunki???? itd pracy nie ma i nie będzie. agentura bliskowschodnia demontuje polskę za pomocą politycznych marionetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czeka nas bardzoo
świetlana przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
dalej wybierajcie jak wybierałyście to znikną wszystkie firmy w polsce albo będziecie robić za miskę ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U mnie inna sytuacja bo chyba boja się tego że mam dziecko małe " Po co informujesz pracodawce o swojej sytuacji życiowej ? co go to obchodzi ? sciemniac nie umiesz? jak się bedziesz tak chwalic że masz dziecko to roboty nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari11111111111111111111
uczciwosc nie popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
nie mów, że masz dziecko, nie musisz mówić, a na rozmowie nie mają prawa o to pytać. Choć niestety robią co chcą, bo i tak na stanowisko kolejka ludzi i zadają wscibskie pytania :(. Bezrobotnych utrzymuje najczęściej reszta rodziny, też szukam teraz pracy i utrzymuje mnie mój mąż. Chciałabym też się móc dołożyć :( niestety nie jest prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu
to gdzie wy tego szukacie? w mojej firmie sama przeprowadzam interview dla nowych pracownikow i wiekszosc ludzi krzywi nosy slyszac 1500brutto na wejsciu na 3 miesiace potem oczywiscie wiecej naprawde ciezko ludzi znalezc ale jakie cyrki niektorzy swiezo zatrudnieni odwalaja to zal wogole nie szanuja pracy nikt mi nie wmowi ze jest bezrobocie w tym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
u mnie jest ten problem ze nie mam rodziny i nie ma mnie kto utrzymac;/ zalamac sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
szukamy wszedzie, ale w malych miastach nie ma tylu ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaa....0009
bylam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej i gosc mi proponowal 500 zł za 9 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, zeby to byla jeszcze lekka praca a to calkowite prowadzenie punktu gastronomicznego, tyle obowiazkow to na kilka osob a nie na jedna i to za taka kase. nie mozna sprzatac, obslugiwac klientow, stac na smywaku, przygotowywac posilki , robic kawy i prowadzic rozliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
nie znam statystyk, ale przez obecną sytuację na pewno zwiększyła się znacznie ilość bezdomnych, tylko oni nie siedzą w internecie, więc o nich nie usłyszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja u ciebie chce pracowac
moge nawet za 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu
no wlasnie moja firma miesci sie w miasteczku ktore ma 15tysiecy sama dojezdzam 20km i staramy sie zatrudniac ludzi z okolicy zeby na dojazdy nie tracili itd na rozmowe opowiadaja jak im zalezy, jak to dlugo szukaja, jak to trudno o prace a potem oni nam przychodza pijani do pracy albo wcale - bez uzasadnienia dziewczyny wszystkie po koleji zachodza w ciaze albo sa na wiecznym L4 zaraz po zatrudnieniu oczywiscie i gdzie to bezrobocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×