Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana:((((((((((((

moj narzeczony powiedział ze jestem glupia bo..

Polecane posty

Gość zalamana:((((((((((((

Bo powiedziałam mu że mam jedno marzenie- Chciałabym wyjść o 3 w nocy z mężczyzną swojego życia na dwór by zobaczyć jak wyglada niebo o 3 w nocy bo jeszcze nigdy nie widziałam- i wiecie co mi odpowiedział? ze jestem glupia idiotka i zasługuje zeby tak o mnie mowic skoro zmuszam go do takich rzeczy. on o 3 w nocy spi a nie spaceruje zeby gwiazdy oglac. i ze jestem nienormalna porypana bo normalni ludzie marza o worku dolarow albo o rejsie jachtem a ja chce glupie gwiazdy ogladac. i powiedzial ze nigdy nie spelni mojego marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska1234
Ty jesteś romantyk a on nie. Nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty_
bo normalni ludzie spia o tej porze 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
myslicie ze sie psuje ... powiem wam jeszcze coś. wczoraj bylam u jubilera mowil mi ze mam pierscionek z diamentem a ja zastanawialam sie skad stac go na takie cacko przez rok tego nie zrobilam az kiedy zaczelo sie psuc zobaczylam sklep z napisem jubiler bedac na zakupach i pomyslalam "a co mi tam..." podalam milemu panu pierscionek i poprosilam o wycene. mistrzowskim szkielkiem zbadał moj pierscionek zareczynowy i powiedzial ze po pierwsze diamentow nie oprawia sie w srebro po drugie jest tak wypolerowany grubo i ma tyle wyrw ze to na sto procent nie jest diament nawet nie wzial ode mnie pieniedzy za wycene... szkoda mu sie mnie zrobilo. tak szczerze to nie jestem zla za to ze nie jest to rzecz wartosciowa tylko za to ze mnie oklamal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
e tam głupia wiele bym dał za dziewczynę która by miała takie wiksy :). Nie przejmuj się nim po prostu inaczej postrzega świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
co do pierścionka może po prostu nie było go stać na lepszy ja swojej ex narzeczonej kupiłem z diamentem za 800zł nie był okazały. Za ładny trzeba zabulić z 2tysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty_
i co powiesz mu o swoim odkryciu? powiem ci jako facet,ze jak mężczyźnie zależy to bardziej sie stara i inwestuje w swoja kobiete. Ale moze byc tez tak,ze kupil okazyjnie i go ktos oszukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam sie bede denerwować
jakby mi facet naubliżał od idiotek to byłaby jedna z ostatnich rozmów moich z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłaś z nim::::
obejrzec te gwiazdy o 22 a nie do 3 czekać :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
mam 20 lat a wydaje mi sie jakby konczyl sie swiat ... wiecie jak to boli? powiedzialam mu ze w pracy (mam praktyki w aptece) spadla mi na reke skrzynka z lekami i diament"" sie ukruszyl... powiedzial ze nie mial pieniedzy a chcial zebym sie cieszyla... urocze ale zwazajac na te "gwiazdy " nie wiem czy mozna powiedziec do knoca ze jest romantykiem... nie wiem co mam o tym wszystkim myslec. boje sie przez nauke zerwalam wszystkie kontakty byl moim pierwszym facetem a wiecie chcialam to zrobic z tym JEDYNYM i teraz czuje sie niepelnowartosciowa kiedy mysle o innym zwiazku:( wszystko mnie dobija. ostatnio wszystko mu we mnie przeszkadza ciagle klotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprotka w oleju
Jejku,jak ja bym chciala miec takie problemy jak ty...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
wiem wiem ze moje problemy wydaja sie glupie dla kogos kto ma kogos nieuleczalnie choregow rodzinie problemy finansowe dylematy praktycznie zycia i smierci. wiem :( ale nie mam sie komu wyzalic a jesli was to nie interesuje nie czytajcie. moze dla was to glupie ale dla mnie w tej chwili wokol tej osoby kreci sie swiat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty_
jeśli mu wszystko przeszkadza, to sory ale nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej Twój wpisss
przypomniał mi mnie w wieku 22 lat :-) :-( wtedy z moim chłopakiem biegaliśmy po deszczu, tańczyliśmy jak 2 głupki na ulicy w środku dnia w czasie ulewy :-D bardzo często spacerowalismy pół nocy, siadalismy na ławce w parku i recytowalismy sobie wiersze... :-D o matko, dziś mam 30 lat, a zupełnie nie ma we mnie tamtej kobietki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Jeśli go nie zostawiłaś, to nie masz prawa jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej Twój wpisss
dzisiaj na świat patrzę inaczej i bardziej rozumiem podejście twojego mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
jak mozna znac sie 3 lata powiedziec kocham cie na cale zycie po dwoch latach i po roku narzeczenstwa przestac kochac nie miesci mi sie to w glowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej Twój wpisss
swoją drogą powinnaś już na miejscu zostawić go nie dlatego, ze nie hcce z Tobą spacerowac o 3 w nocy, ale dlatego że wyzwał CIę :-O u mnie by to nie przeszło, już by na pewno nie był moim narzeczonym, a Ty nie reagując dałaś mu tylko wolną drogę do następonych ubliżeń, więc raczej lepiej w tym związku już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich@leeek...,.
Hmm ja nie mam nikogo ale chętnie a chciałbym mieć chociaż fajną koleżankę(przyjaciółkę) z którą chętnie bym pospacerował nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
chyba wezme nalykam sie jakichs psychotropow przez to wszystko popije etanolem i moze obudze sie w lepszym zyciu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ,,,
ja rozstałam się z facetem po 4 latach w tym 3 narzeczeństwa. Więc wszystko się może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
narzekałam kiedys ze internet psuje swiat ze przez media i internet upada moralnosc wszystko sprzedaje sie sexem itp. ale gdyby nie internet to tacy kochani ludzie jak wy nie mogliby mnie teraz pocieszac i moze wypilabym cale wino i faktycznie cos lyknela i wszystko mogloby skonczyc sie inaczej . Dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
powiem ci tak-mam ponad 30 lat i troszke juz przezylam. Wiem, ze mi nie uwierzysz w to co napisze, alle moim zdaniem nie jest to dobra partia dla ciebie. Po pierwsze sprawa pierscionka-zawsze zaczyna sie od drobnych klamstewek. Po drugie-skoro tak sie paskudnie do ciebie dzis zwrocil, to sie bedzie powtarzalo. A po slubie to juz wiecznie tak bedzie. Po trzecie-mozesz sobie tego nie wyobrazac, ale na 100% znajdziesz sobie kogos bardziej wartosciowego i pasujacego do ciebie UWIERZ MI! Ja bedac z pierwsza mojaa miloscia, nie wyobrazalam sobie, abym mogla byc z kims innym. Rozstalismy sie. Przezywalam to strasznie. Nie moge powiedziec, ze od razu, ale w koncu znalazlam kogos i teraz sobie nie wyobrazam byc u boku kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
e tam jak masz 20 lat to się zastanów czy warto, młoda jesteś masz w czym przebierać :). Co do wyzwania to zależy niektórzy maja tak że potrafią puścić łańcuszek jak się ich obudzi i jeszcze po części śnią, ja tak mam jak wracam potwornie zmęczony z pracy i zasypiam w fotelu, później nie pamiętam że komuś naubliżałem. Ale u mnie to norma i co niektórzy nawet sobie żarty z tego robili bo i tak nic nie pamiętałem :D. W przypadku Twojego faceta nie wiem Twoje życie Twój wybór, ja bym powtórzył sytuacje jak będzie wypoczęty, na pewno świadomy i sprawdził reakcje, jak taka sama to olej go. W ogóle ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((((((((((
jest o rok starszy . myslicie ze sa jeszcze normalni faceci ? tacy ktorzy nie oszukuja i nie zdradzaja i kochaja? wszedzie gdzie sie rozgladam nieszczesliew malzenstwa zdrady klamstwa... boje sie:( chcialabym troszke poczucia bezpieczenstwa czy to za duzo ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich@leeek...,.
Dobrze Ci radzą zastanów się czy warto to dalej ciągnąć. Jeżeli facet Ci ubliża to coś nie tak, a lepiej raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiii
Ja bym to potraktowała poważnie - on wykpił Twoje marzenie, którego spełnienie nic by go nie kosztowało, dla mnie to szok. Jeszcze Cię zwyzywał - tak się nie zachowuje zakochany mężczyzna. Normalni ludzie marzą o worku dolarów?? Dla mnie to jest przyziemne, tylko mamona w głowie:/, moja matka jest podobnie "pusta", tylko ciuszki w głowie i pieniądze. Na spacer nigdy nie wyszła, nic jej nie interesuje tylko serialiki w tv i jak znaleźć sobie partię, która jej zafunduje życie w bogactwie:/ Z pierścionkiem zostałaś brzydko oszukana - ja bym nie podarowała, bo to dopiero początek kłamstw i wykrętów, a chyba nie chcesz, żeby tak wyglądało Twoje życie, prawda? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrodziejka z księżyca
nie wyobrażam sobie aby mój chłopak/narzeczony/mąż w jakiejkolwiek sytuacji powiedział mi ze jestem głupia !!!!!!!!!!!!! (no chyba ze pieszczotliwie w żartach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem tak uciekaj od niego puki mozesz!! Bo pozniej jeszcze bardziej sie do niego przywiążesz i będzie Ci coraz gorzej. bedziesz chodzić załamana i bedziesz robic wszystko aby bylo lepiej a on coraz bardziej zacznie Cie olewac, wyzywac. Ty bedziesz sie starac a on bd latał zadowolony. Wiem baaardzoo ciezko jest zerwac ale im szybciej tym lepiej dla Ciebie!! Po co masz sie wbijać w lata. On teraz sie smieje z Ciebie bo chcesz sobie na gwiazdy popatrzec, a wiesz co moze byc pozniej? Moze zaczac sie wysmiewac z Ciebie przy znajomych, wyzywac Cie jeszcze gorzej, wypominac rozne rzeczy.A w koncu bedzie tak ze sam z Toba zerwie. Sama tego doświadczyłam i wiem co mowie. Im dluzej to ciagniesz tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgthgytjhyu
znajdź sobie romantyka :) bo twój facet to jakis totalny niewrażliwiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×