Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadia29

30-latki starajace sie o dziecko

Polecane posty

Gość xzxzxzxz
Nadia badania na rezerwe jajnikowa to AMH i inibina B te badania o ktorych Ty piszesz sa na stwierdzenie jakosci owulacji a nie rezerwy jajnikowej. Zreszta ja mam 38 lat i stwierdzono u mnie rezerwe jajnikowa a po 2 msc zaszlam w ciaza;)))) 30- lat to piekny wiek na macierzynstwo i zycze Wam szybciutko takiej radosci jak ja doswiadczam w tym momencie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dobrze po 30-stce
a ja czekalam na pierwsza ciaze ok. 8 cykli, powolutku tez sie juz zastanawialam co sie dzieje, ale w koncu zaskoczylam i wiecej sie martwic nie musialam. Ale to tez bylo inaczej, seks byl spontaniczny, bez stresu, nawet jesli nie taki regularny jak w poradnikach radza haha. A teraz, to za bardzo glowa przy tym pracuje i wiecej z tego szkody niz pozytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie stara juz bardzo dlugo wiec kobieta inaczej podchodzi niz ta co ju mam dziecko ja rozumiem ze tez jest cisnienie ale taka ktora sie stara o pierwsze jeszscze np tak dlugo jak ja ma zupelnie inne podejscie ja mam nadzieje ze po moich 30 urodzinkach ktore mam w marcu w koncu sie uda oby jeszcze dlugo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja myslalam ze to rezerwa jajnikowa. Gdzies tak przeczytalam. Dziewczyny wiecie czy plamienie liczy sie jako 1dc czy dopiero normalne krwawienie?mam zrobic progesteron w 21dc a mialam plamienia przez 3dni I teraz nie wiem.zwariowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dobrze po 30-stce
topik zamarl... moze sie ktorejs udalo w miedzyczasie? albo ktos nowy sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×