Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wb894

Co zrobic zeby znowu mi zaufala?

Polecane posty

Gość wb894

Pravcuje na statku. Zawinelismy do pewnego portu w Holandii, tam poszlismy do pewnego klubu,zeby sie troche rozerwac. Wypilem kilka piw i zaczalem tanczyc z pewna dziewczyna, nagle zaczelismy sie namietnie calowc i calowalismy sie dlugo. Nie powiedzialem o tym po powrocie z rejsu mojej dziewczynie. Przy spotkaniu ze znajomymi, wsrod ktorych byl moj znajomy ktory byl ze mna wtedy, dowiedziala sie o moim pocalunku wlasnie od tego kolegi. teraz od 2 tygodni nie odzywa sie do mnie. Czuje ze ja trace i ze to koniec naszego zwiakzu, jest mi bardzo bez niej zle. Taki glupi blad na trace milosc mojego zycia. Co mam zrobic by znowu mi zaufala, jak mam to anparwic? Probowalem z nia rozmawiac jednak nie chce mnie sluchac ciagle powtarza bym poszedl do tamtej, ze czekala na mnie, tesknila a ja zrobilem jej takie cos.. Najgorsze jest to ze ma racje, jestem dupkiem, ale bylem pijany, kocham ja nad zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissonblack
Moim zdaniem trafila Ci sie dziewczyna o twardych zasadach i nie ma juz czego naprawiac, jesli raz taka zawiedziesz ja to nie wybaczy Ci, wiem bo jestem taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×