Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 ojjjjjjjjjjjjjjj.

mam ATAK PANIKI!!!!!!!RATUNKU!

Polecane posty

Go艣膰 ojjjjjjjjjjjjjjj.

ledwie stukam w klawiature.kurwa wykonczy mnie to . nie chce przejsc od 3 h:( oszaleje:( dziwnie mi ,we 艂bie karuzela,przyspieszone mysli ,l臋k,dreszcze.kroku nie moge zrobic bo mi jeszcze gorzej.. kto jeszcze walczy z tym gownem? lecze sie u psychiatry .DUZO mi pomogly leki ale ataki wracaja馃槶 zemdleje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tylko terapia
pomoze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ojjjjjjjjjjjjjjj.
moze podpowiesz jaka? Psychoterapia poznawcza Psychoterapia psychodynamiczna Psychoterapia behawioralna ja osobiscie probowalam w dw贸ch miejscach. pierwsza - kobieta wiecznie mnie relaksowala:O wytrzymalam 4 wizyty drugi byl facet .dosc d艂ugo chodzilam ale to bylo jakies jalowe:Oi NIGDY nie wracalismy do tego na czym skonczylismy na poprzedniej terapii(wizycie).nawet jezeli bylo urwane w p贸艂 zdania .......bo czas min膮艂:O obie terapie byly platne!!! w tej chwili m贸j lekarz to psychiatra oraz psycholog.lubie go ,gada sie przyjemnie chociaz czasami zle sie czuje po tym co tam opowiadam ale ponoc tak ma byc.... w ko艅cu dostane sza艂u!!! teraz czuje lepiej ale i tak jestem tym g贸wnem wymem艂ana .:O:O:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szukaj do
skutku, innej rady nie ma! Pr贸bowa艂as terapi臋 grupow膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×