Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukraina.uk

Ukraińcy

Polecane posty

Gość gość
Toco piszecie tragedia i polacy i ua sa pracowici tylkona ua niema zasad ,prawa niema,prawo to pieniadze jak masz jesjestes kims wszystko zalatwic idzie wszystko ,co chcesz w pl niema tak ukraina ladna sliczne kobiety ale ukrainkiniechce z ukraincami bo je nieszanuja granicze z ua mam duz znajomych ci co sa wpl niechca wracac na ua,,,,, fajnie zwiedzic ua jest ale mieszkac i to co sie tam dziejelipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l głupot tu nikt z ukrainy nie pisze to ty sie pod tych ukraińców podszywasz to oni są biedni a nie my tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraince są dla Polaków takim utrapieniem jak allaszki na zachodzie ciekawe czy wiedza co ich praszczury robiły polskim dzieciom i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najpierw bruinetka pisze, ze nie cierpi ukrainskich ludzi, biedy, smrodu i ubostwa a potem rozplywa sie jaka to Ukraina cudowna a Ukraincy silni, honorowi i pracowici... To zdecyduj sie moze? Bo jak na razie widze, ze wlazlas tutaj zeby ponarzekac na Polakow. Ja Ukraincow nie trawie, przyjezdzaja tutaj studiowac i nie maja w ogole szacunku dla kraju, ktorym sa. Smieja sie Polakom w twarz a ci udaja, ze wszystko ok. Chyba sie im w d****h poprzewracalo po tym jak Polska byla pierwszym krajem, ktory uznal ich niepodleglosc. Ukrainiec nie jest moim bratem i tak pozostanie na zawsze. Falszywce, obludnicy, juz wiekszosc sie nawet nie kryje z tym, ze maja nas za smieci. Robia sobie zarty z Rzezi Wolynskiej ale jak ktos wspomni wielki glod na Ukrainie to zaraz zal im d**e sciska. Ludzie wylaczcie czasami tv z polskimi politykami wlazacymi w d**e kazdemu i klepiacymi kompletnie absurdalne farmazony i poczytajcie w necie co sie naprawde dzieje i jakie sa prawdziwe stosunki PL-UA. Ostatnio Nigel Farage zjechal Donalda Tuska, jak dla mnie to byla esencja tego co sie dzieje w polskiej polityce - te darmozjady sa po prostu na innej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraincy chcą tylko dostać obywatelstwo Polskie po to aby wyjechać do Niemiec taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phitalfiuti1974wougg
Czasem tak mysle, ze najwieksza zguba narodow jest ich postawa roszczeniowa i przekonanie, ze sa wyjatkowi i lepsi od innych. Prawda jest taka, ze jakie spoleczenstwo, taki kraj. Kropka. Jasne http://rkt.us/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winddewita1989mqizr
a może sie dziewczynie sie uda. w polsce też za tuska biednie jest. a ceny u nas też wysokie licząc parytet siły nabywczej. hmm zarobki pewnie niższe niż w UA bo u was słyszałem że zarobisz powyżej 2000-3000 rph. Jasne http://twsi.in/enQq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifacaslu1977qkswh
zdesperowana ty lepiej siedź tam w uk i sie nie odzywaj.bo gdzie przychodzisz tam wieje jadem Jasne http://i.ex.lv/ayTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post był pisany dawno prawdopodobnie dla jaj a wy odpowiadacie na taką staroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerrt
Polecam serdecznie przede wszystkim firmę Apatris - bardzo kontaktowi ludzie, którzy pomogli mi w dostaniu zezwolenia na pobyt stały w Polsce. Nie trwało to długo na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardzi i honorowi ukraincy haha zwlaszcza ci co w wolyniu nabijali na widly male dzieci? Tym ludziom nie mozna ufac korupcja jeden dugiego sprzedalby za pare dolarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebiss
Teraz pracownicy wolą szukać zatrudnienia przez agencje pracy tymczasowej, bo po prostu mają więcej zleceń do dyspozycji i mogą sobie zróżnicować poszukiwanie dogodnego stanowiska wykonywania obowiązków zawodowych. Zarządzam małym oddziałem korporacji niemieckiej w Polsce i uzupełniam się kadrą ze Wschodu, bo inaczej bym nie przetrwał. Jest po prostu deficyt krajowych specjalistów. Obecnie mam dobry kontakt do agencji pracy http://worksol.pl, więc polecam. Może skorzystasz przy okazji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie gdyby ktoś potrzebował z zagranicy pomocy w różnych sprawach urzędowych to mi pomogli na udsc.pl Co kraj to inne zamotane prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraincy w I Rzeczpospolitej byli ludźmi drugiej kategorii. Polacy byli ich Panami, dlatego teraz tak nas nie lubią. Co do stwierdzenia jaki naród taki kraj, to glupszej maksymy nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej ukrainców przyjedzie do PL tym lepiej dla polskich pracodawców. Ukry pracuja za połowę z tego co butne polaczki więc będzie konkurencja o każde miejsce pracy. Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jak polaczki zasuwaja w uka za pół darmo i piją piwo po dachach buehehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuriii
Ja i moja przyjaciółka pochodzimy z Ukrainy. Musiałyśmy przyjechać do Polski, bo u nas lokalnie nie dało się normalnie funkcjonować. Skontaktowałyśmy się najpierw z agencją pracy worksol.pl, bo wiedziałyśmy, że pomogą nam w formalnościach i w zatrudnieniu. CV złożyłyśmy, dostałyśmy szybko odpowiedź, wiza na studia, a później do pracy została załatwiona, że nie musiałyśmy niczego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy! Przyjeżdżajcie do nas. Będziecie na nas pracowali za pół stawki jaką płacimy Polakom. Witajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wiecej ukraincow przyjedzie do nas tym lepiej dla polskich pracodawcow. Skonczy sie to polskie geganie o zachodnie stawki, bo bedzie zdrowa konkurencja. Bo jak ci nie pasuje praca za 7 zl to oni beda pracowac za 4 i bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jeżeli macie znajomych którzy by chcecie wyjechać do Polski to mam kancelarię która się zajmuje legalizacją pobytów w Polsce Liderio tak się nazywa i znajduje się w Warszawie. Ja już nie tylko sobie załatwiłam kartę pobytu ale też i koleżance oraz swojej mamie więc jak coś to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadałem z ukrainka w Polsce i sama mówiła że polska to żaden szał dla nich , stwierdziła że trochę lepiej niż u nich ale nie tak super jak w Anglii czy niemczech , stwierdziła ze skończy studia w Polsce (na których studiuje za darmo ) i dalej jedzie na zachod , mnie przeraża postawa tych ludzi przyjeżdżają do Polski i zamiast być wdzięczni traktują nas jak pomost na zachód , bo to jedna ukrainka wzięła ślub z polaczkiem który myślał jaki to on nie jest cudowny a później zwialy do niemiec albo Anglii i się śmiały polaczkowi w ryj , studiuje z nimi i powiem ze z tego co zrozumiałem Polak to dla nich taki ciut lepszy ukrainiec i wcale nie mają o Polakach takiej opinii jak polki o Niemcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadałem z ukrainka w Polsce i sama mówiła że polska to żaden szał dla nich , stwierdziła że trochę lepiej niż u nich ale nie tak super jak w Anglii czy niemczech , stwierdziła ze skończy studia w Polsce (na których studiuje za darmo ) i dalej jedzie na zachod , mnie przeraża postawa tych ludzi przyjeżdżają do Polski i zamiast być wdzięczni traktują nas jak pomost na zachód , bo to jedna ukrainka wzięła ślub z polaczkiem który myślał jaki to on nie jest cudowny a później zwialy do niemiec albo Anglii i się śmiały polaczkowi w ryj , studiuje z nimi i powiem ze z tego co zrozumiałem Polak to dla nich taki ciut lepszy ukrainiec i wcale nie mają o Polakach takiej opinii jak polki o Niemcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster55
Przesadzacie z tymi oszczerstwami. Ja zatrudniam 5 osób z ukrainy których zatrudniłem dzięki pomocy ks http://ksservice.pl/pracodawca/pracownicy-z-ukrainy Powierzam im zadanie i wykonują je bez większych problemów. Nie robią nigdy problemów, nie wiedzą to pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukry to pracowici ludzie. Wole zatrudnic 2 ukrow niz jednego pyskatego, bezczelnego Polaka, ktory pracuje na pol gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tutaj mówią o konkurencji i ze Polacy będą pracować za mniej jak ukraincy ptzyjada goowno prawda Polacy wyjadą na zachód a ukraincy zaleja Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ukraińcy są super i w ogóle , przychodzą się chwalić na polskich forach co to nie oni blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś se chyba działy pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy pracowici dobre żarty już się paru przez nasz zakład przewinęło i wszyscy po tygodniu poszli w odstawkę nieroby polska to dla nich ucieczka ku zachodnim krajom taka prawda chcą spawać w Niemczech a pojęcia nie mają o tym fachu dwie lewe ręce po polsku coś skomlą po angielsku czy niemiecku to już tragedia nawet słowa ale do zamiatania chodników po ciapatych się nadadzą precz z ukraińską swołoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawiddxpp
Może popytaj w biurze Worksol. Swego czasu organizowali mi przyjazd ukraińskiej brygady do pracy. Załatwiają wszystkie formalności związane z legalnością pobytu i pracy. Wszytko jest na tip top dopięte, także ja mogłem się skupić na prowadzeniu firmy, a nie na chodzenie za pracownikami i dbaniem o wszystkie papierki, zezwolenia, karty pobytu i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×