Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lekarz chce żebym rodziła SN

Mam wskazania do CC,a lekarz nie chce zrobić i każe rodzić mi SN...

Polecane posty

Gość ten lekarz cię naraza!
dziewczyno próżnociąg?! Ty wiesz co to znaczy! w życiu bym się na to nie zgodziła, masz święte prawo do cc a co do tego czy sn jest najlepsze dla matki i dziecka to zdania sa podzielone. znam ginekologów którzy mają z goła inną opinię....walcz o cc choćbyś miała stanąć na rzesach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz chce żebym rodziła SN
A czy mogę chodzić dalej do tego ginekologa,a na CC omówić się gdzie indziej? Czy muszę iść do lekarza,który przyjmuje w tamtym szpitalu? Właśnie trochę poczytałam o kleszczach i próżnociągu i przeraża mnie jakie są po tym komplikacje i możliwe uszkodzenia główki dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz chce żebym rodziła SN
Poza tym mi na siłę każe rodzić siłami natury,a córka miała CC. Nie wiem co prawda jakie miała wskazania,ale to jego córka,więc bez wahania na CC. Może jestem jego pierwszą pacjentką z SM i zamierza się na mnie czegoś nauczyć...ale ja nie chcę być królikiem doświadczalnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz swoejmu ginowi, żeby na pismie napisał i podpisał, że pomimo wskazań nerulogicznych on nie decyduje sie przeprowadzić cesarskiego cięcia i w razie jakichkolwiek komlikacji przy porodzie sn całą odpowiedzialnośc bierze na siebie. Powiedz mu to,albo najlepiej przygotuj takie pismo i daj mu do podpisu! Znaj swoje prawa kobieto i walcz o nie! Zobaczysz jak mu mina zrzednie...
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz chce żebym rodziła SN
Karminowa Panno to w sumie dobry pomysł,ale jaką ja mam gwarancję,że gdy go zmuszę do CC to zrobi je dobrze? a wiesz może czy mogę rodzic w szpitalu gdzie nie mam lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz cię naraza!
Karminowa ma rację! uwierz mi ze żaden lekarz czegos takiego nie podpisze i zrobi Ci to cc! nie bój się ze się będzie na Tobie mścił- nawet jak będziesz miała większą bliznę to i tak mniejsze zło...współczuje Ci sm, ile masz lat? długo chorujesz? a co do meritum to ze wszystkich sił walcz o tę cesarkę bo to naprawdę moze się źle skończyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz cię naraza!
rodzić dziewczyno możesz w każdym szpitalu bo nie ma rejonalizacji! możesz nawet sobie wymyślić ze będziesz rodziła na 2 końcu Polski i masz prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz cię naraza!
albo zrób tak (jak już nie będziesz miała wyjścia)- jedz do bielska-białej do kliniki ESCULAP. jeżdża tam kobiety z całej Polski bo płacisz 400 zł (moze teraz troche podrożało ale pewnie nie znacznie) i rodzisz sn ze znieczuleniem albo wybierasz cesarkę i koniec tematu- nikomu się nie tłumaczysz, nikt Ci niczego nie narzuca. płacisz 4 stówy i rodzisz jak chcesz. moze tam zadzwoń (wygoogluj sobie kontakt do nich) i dowiedz się co i jak. wtedy umówisz się na termin, pojedziesz i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasiaKasiaKasia1
Szkoda, że nie dopisałaś jak ta historia się skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 16:51, scarlett. napisał:

Dyskopatię, ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa), rwę kulszową, skoliozę, lordozę, niespojenie łuku s1 czy czegoś takiego..Ogólnie mówiąc mój kręgosłup nie jest idealny 😉

Rwa kulszowa nie jest wskazaniem do cc, ludzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×