Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marys222

zwiazana wykozystana

Polecane posty

Gość marys222

mam chłopaka z ktorym jestem 3 miesiace .byla impreza u niego i duzo alkocholu trochę sie wyglupialismy i on zaproponowal sex poszlismy na pietro zamknęliśmy sie.wlaczyl muzyke pieszczory itd onmnie zwiazal zaslonil oczy i byl sex w sumie nie pierwszy raz mnie wiązał.po sexie powiedzial za chwile bedzie dalej i wstal z lozka po minucie byl znowu sex ale bylo jakos inaczej. dzisiaj wytrzezwialam i doszlam do wniosku ze ten drugi raz to nie byl on . jego penis bo byl znacznie dluzszy i grubszy . na 100 % to nie byl on . nie wiem jak z nim o tym porozmawiac nie wiem z kim to zrobilam . on zachowuje sie normalnie a mi jest glupio . co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada ;)
Nie mysl o tym, bo Ci się psychika popierdooli. Poza tym moze sie mylisz, bylas pijana, poza tym za drugim razem mogl mniej stwardniec i dlatego go tak dobrze nie czulas. Jesli Cię kocha to nie dalby komus innemu Cię przeruchac. Nie zadreczaj sie tym, jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Mysle ze masz podstwe aby z nim zerwac bo naduzyl twego zaufania .Mysle ze jak raz to zrobil i mu sie udalo to bedzie to robil czesciej i nie tylko w sferze seksu. Podejrzewam ze bedzie staral sie oszukiwac cie w innych sferach nppieniadze ? Mysle ze wycofak sie z tego zwiazku poki nie jest za pozno ,bo jak spostrzeze ze zalezy ci na nim to jestes juz ugotowana.Bedzie tylko coraz gorzej Uciekaj z tego zwiazku poki jeszcze masz sily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
autorka dobrze czula i uzasodnione sa jej podejrzenia. Ja mysle ze jak z nimporozmawiasz wal smialo! ze naduzyl twego zaufania ! i patrz mu w oczy! jak beda patrzyly w lewo o do gory to lga jak z nut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur kubacki
a weźta się w głowę puknijta &!?!?;%$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marys222
zerwalam z nim nastepnego dnia ale wczoraj sie spotkalismy bardzo chcial porozmawiac . przyznal sie do tego ze 2 raz to byl jego znajomy a on chcial popatrzyc bo to byla jego fantazja . przeprosil mnie i chce ze mna byc . czuje sie wykozystana ale byl szczery . nie wiem co mam o tym myslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
i Ty się jeszcze nad tym zastanawiasz? to masz nie źle we łbie nasrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś po pijaku bzykałam się z moim, i miałam wrażenie że napluł mi na plecy, w sumie do tej pory nie zapytałam czy tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie kiedyś spiłam, bzykałam z moim i miałam wrażenie że napluł mi na plecy... do tej pory nie zapytałam czy tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka od rozporka
pogadam przez telefon... 791 709 956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marys222, ciekawe doświadczenie, jeśli lubisz jazdę na dwie pały, zostań z nim. Mówiąc serio, co zrobisz jeśli następnym razem od kolegi weźmie za to kasę? Musisz się zastanowić, twarz ma się jedną, bolca zawsze możesz sobie zmienić na lepszy model. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×