Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszkę opasła dziewczynka;)

22 lata, 164 cm i... 65 kg:( proszę o rady dot. diety i ćwiczeń

Polecane posty

Gość troszkę opasła dziewczynka;)

Jak w temacie - mam 22 lata, 164 cm wzrostu i ważę 65 kg. W moim życiu praktycznie nie ma aktywności fizycznej, za to jest bardzo słaba wola i uwielbienie do jedzenia:) ale to wszystko zamierzam zmienić. Od poniedziałku 13.02 zaczynam dietę (a właściwie zmianę sposobu żywienia na zdrowszy) i ćwiczenia. Mój cel to 52 kg, realizację rozkładam na 2,5 miesiąca, czyli do końca kwietnia. Bardzo proszę o rady jak rozsądnie ułożyć dietę, aby pasowała ona do mojego planu dnia, nie była zbyt droga i niesmaczna;) Dodam tylko, że studiuję dość ciężki kierunek, codziennie od 8 do ok 17 jestem na uczelni (z przerwami oczywiście), więc proszę też o porady dot. posiłków które mogłabym jeść w przerwach między zajęciami na uczelni:) Mam nadzieję, ze mnie nie zlinczujecie jeśli od razu tutaj poproszę też o rady dot. ćwiczeń, ale nie chcę "dublować" tematu na "Fitness itp". Ściągnęłam już sobie kilka filmikó z aerobikiem i zamierzam ćwiczyć minimum 3 razy w tyg (a zapewne będzie to 4-5 razy) po 45 min - 1 h. Czy to dobra częstotliwość? Jakie ćwiczenia polecacie? Z góry dziękuję za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta ma byc zdrowa!!!!
jedz ok 1600 kcal w 5 posiłkach , nie pomijaj zadnego , do tego 1, 5 litra wody min.( i jak chcesz dowolne inne płyny typu herbata , kawa) + ćwiczenia min 45 min co 2 gi dzien i schudniesz w oka mnieniu :)tylko ważna jest systematyczność! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę opasła dziewczynka;)
A golonka? Uwielbiam golonkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę opasła dziewczynka;)
dziękuję bardzo:) a jak sądzisz, jakie produkty powinny się przede wszystkim znajdować w tej diecie? strasznie ciężko mi się zmusić do jedzenia śniadań, więc rano musiałoby to być coś malutkiego (chociaż wiem ze to niezdrowo, no ale naprawdę nie umiem się zmusić), rano lubię ew. płatki z mlekiem w niedużej ilości. obiady - planuję gotowaną pierś z kurczaka / rybę z wody / coś w tym stylu + gotowane warzywa (marchew, brokuł itp) + kasza jaglana (naczytałam się o jej pro-zdrowotnych własciwosciach). Jako 2 śniadanie/podwieczorek - jogurt/owoc. Mogłoby tak być? A moze macie jakieś fajne, dietetyczne przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę opasła dziewczynka;)
no i już podszyw? myslałam ze podszywy szaleją przede wszystkim na "dyskusji ogólnej" no ale ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę opasła dziewczynka;)
To co z tą golonką?? Mogę dwa razy w tygodniu, czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę opasła dziewczynka;)
no i spadaj podszywie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta od poniedziałku :)
Ja również chce zaczć dietę od poniedziałku takze mozemy sie powspierać w tej kwestii. Mam spore doświadczenie i mogę ci pomoc:) warunek jest tylko taki ze chciałabym sie przenieść na innego rodzaju rozmowy poza tym forum, czyli gg albo mail bo nie ukrywam ze rzadko tu jestem a to forum nie jest moim ulubionym z wiadomego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta ma byc zdrowa!!!!
jedz śniadania, bo rozpedzają metabolizm. kiedys tez nie jadałam,ale to błąd.jak zaczniesz regularnie je jeść to szybko się organizm przestawi i będzie rano chcial jeść:) polecam owsianke na śniadanie z rodzynkami i orzechami i cynamonem pycha lub kanapki z pełnoziarnistego / orkiszowego lub jaki lubisz chleba i duzo wody mineralnej. 1 szklanka rano przed sniadaniem jest tez wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexonaaa
czesc laseczki. ja mam 166 waze 47 kg i marze o tym aby wazyc 60 kg-minimum,w ciazy tyle wazylam i wygldalam super. powiem wam tak:ja czasem jem dopiero sniadanie o 12 i w ogole zadko jadlam,z braku czasu i tak sie stalo ze jestem chuda:/ z czego nie jestem dumna. obliczanie kalorii gowno da-przepraszam ale taka jest prawda. jedzenie w nieregularnych porach i byle jak-to medirta na schudniecie,bo regularne jedzienie nic nie daje,no chyba ze jesz marchweke poniej cos jeszcze bardziej lipnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta od poniedziałku - bardzo chętnie "połączę się z Tobą w bólu" :) chętnie przejdę na kontakt gg, ale może podam Ci maila i tam dopiero nr gg bo nie chciałabym podawac nr-u gg na publicznym forum. mój mail: applejuice504@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona, ja właśnie nie jedzniem śniadań, nieregularnym jedzeniem i "przekąskami" wielkości przeciętnego obiadu :D doprowadziłam się do takiego stanu, także jestem przekonana, ze zaporwadzenie porządku w mojej diecie i "uregularnienie" jej pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta od poniedziałku :)
41269601 napisz do mnie na ten nr. Założylam go specjalnie wiec nie jest to moj oficjalny numer przez co mogą sobie do mnie pisac podszywacze i inni tacy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×