Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama w świecie wózkóww

Jaki wózek wybrac ? Jakie wy macie i sobie chwalicie ?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam od ABC design o takiej fajnej nazwie Salsa 4 :D Ale jest bardzo fajny, poręczny, łatwo się go składa można spakować do auta. I fotelik samochodowy można do niego przyczepić. Ogólnie bardzo z niego zadowolona jestem, do tego dobrą amortyzację ma. To ten http://www.abc-design.de/pl/wozki/salsa-4/ I spora gama kolorystyczna. Ale to taki gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam I chwalę sobie Anex Cross. Nowy na rynku i świetny :) Wysoka jakość wykonania. aluminiowa rama . koła 10 calowe pompowane. Mały po złożeniu. Lekki i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wybrac wozek polski. Taki na dużych kołach pompowanych z dobrą amortyzacja. Tak jak ja niedawno szukałam i doradzono mi Anex Sporta. Z czystym sumieniem teraz ja mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Anexa to użytkuję jakieś 8 miesięcy i wszystko gra. Z eko skórą nie ma problemu, łatwy w składaniu. Jak coś to polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chwalę sobie Anexa Sporta. Mam kolor granatowo biały i wygląda super. Z wózkiem nie mam żadnego problemu więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas też sprzedawca przekonał do Anexa Sport. Minął rok od kiedy zaczęliśmy go używać. Powiem jedno bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam ponad rok wózek Anex sport szary. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Gondolka była super a teraz w spacerówce dziecko jeździ i nie narzeka :) Polecam bo ładny i niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy również Anex z tym że model Cross. Jest troszkę mniejszy i lżejszy a tak samo dobry jak Sport. Duża gondola i fajna spacerówka. Przekonały mnie materiały które w większości to eco skóra która jest łatwa do czuszczenia. Łatwy w obsłudze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wózkami nie jest wcale tak łatwo jak się wydaje jeśli chodzi o wybór, dla mnie po rozważeniu wszelkich za i przeciw wygrał amelis, duży plus to niewysoka cena, model hugo jest ładnie wykonany i to też ogromna zaleta, od razu stawiałam na 2w1 bo z doświadczenia po pierwszym dziecku wiem że kupowanie oddzielnie spacerówki nie będzie konieczne a tylko zagraca mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa

 

A my kupiliśmy Anex Sport, praktyczny, wygodny w prowadzeniu, skrętny i zwinny, super się sprawdza na spacerach  bo ma duże koła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×