Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luxi

ciąża

Polecane posty

Gość luxi

witam, mam 19 lat i zaszłam w ciążę z moim chłopakiem. on ma 21 lat, jest na pierwszym roku studiów dziennych. Ja jestem w 3 klasie technikum, moje pytanie brzmi czy był ktoś w podobnej sytuacji i czy mam szansę na skończenie szkoły.?Bo to największy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfxj
a mozesz liczyc na pomoc rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-synka
ja bylam w podobnej sytuacji tylko ze na studiach i jako mezatka, ale tez nauka przede mna... wzielam rok urlopu jak sznek mial 7mcy wrocilam do nauki. Jak ci zalezy to na pewno skonczysz szkole, ale musi ci ktos pomoc przy dziecku np mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxi
myślę,że z jednej jak i z drugiej strony tą pomoc otrzymam. termin będę miała na koniec października, początek listopada. czyli od września nie pójdę do 4 klasy, skończę 3 i co dalej.??to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfxj
moja kolezanka tez rodzila w technikum. z tego co wiem to chodzila do szkoly jakos do tygodnia przed porodem (ale miala maly brzuch i dobrze sie czula), potem dogadala sie z dyrektorem ze wroci na 2 semestr. mysle ze jak pogadasz ze swoim to nie bedzie problemu zebys dokonczyla za rok albo od polowy roku. moze da sie zalatwic jakis indywidualny tok nauczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×