Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajda

Wstręt do siebie po seksie z mężem - o co chodzi?

Polecane posty

Gość Hexerei
dokładnie, odczuwasz do siebie wstręt, poniewaz się zmuszasz do seksu i na dłuzszą metę nic z tego nie będzie. wierz mi. nie mow o swoim obrzydzeniu do siebie, tylko dlaczego nie masz ochoty na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolesław1029384756
ty znudzony to pewnie jesteś sylwetka sportowca co nie? a okulary wieksze od glowy nosisz i tradzik jak wulkan a tu sie madrzysz bo jestes anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badacz temate
niech sobie wydepiluje całkowicie owłosienie łonowe - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolesław1029384756
nowy ktora dowaliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem psychologiem
Odczuwasz wstręt do siebie, bo zmuszasz sie do seksu,w tym tkwi sekret, Twoja psychika koduje to jako "sprzedawanie sie", robienie tego z powodów innych, niż miłość ("bo go kocham, bo on ma ochotę"), a poniewaz jesteś osobą z wartościami, dla ktorej to zawsze miał być akt "miłosci" a seks nie jest przedmiotowy- to własnie Twoja podświaodmość tak to interpretuje. Poza tym- kochasz męża- to Twój umysl "przerzuca" wstręt do męża na wstręt do siebie samej. Wybierz sie do specjalisty, on Ci to dokladnie wyjasni. Nie ma innej drogi, zeby to zmienic- twoj mąż musi znów Cię pociągać. Inaczej- bedzie to wstęp do powaznych zaburzen i depresji, Twoje ciało zacznie sie zamykać i blokować, jak ciało "prostytutek", które robią to z powodów innych niż uczucie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
Nowy jest ciulem - Deka już go zdemaskowała. Namierzam go teraz... Sending EAPOL START request Received identity request Sending identity response Received M1 message Sending M2 message Received M3 message Sending M4 message Received WSC NACK Sending WSC NACK Trying pin 44445676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi pipi pi
carramba WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz z utęsknieniem czekam jak zapuka do moich drzwi . To jednak można podcierać sobie dupę nickami, których obecnie nie ma. To w takim razie pozwolę sobie zatęsknić za panną Jones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Bolesławie, dawno wyrosłem z trądziku, okularów nie noszę ale niestety nie mam motywacji by walczyć z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda smith
to nowy ma na imię bolesław :D ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Wiecie co tak sobie przemyslalam wszystko i chyba macie racje. Mąż mnie nie pociąga a że go kocham to uprawiam z nim seks i potem czuję się z tym żle. Tylko ja już tuyle razy mówiłam że tusza męża mi przeszkadza,że nie podoba mi się jego mega brzuch - wprost bez owijania.A on zaraz masa wymówek że nie ma jak się odchudzać bo czasu nie ma przez prace bo to bo tamto.I koniec tematu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererererertrtyuu
a czy w ciąży mógł się tzrepać na twój srom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy psycholog
mówiąc o pociąganiu masz na myśli związanie żony postronkiem i ciąganie jej po sypialni? to nie jest normalne, podszywie psychologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie ci sie moja droga
jak mogłaś przez całe czas bycia z facetem nie zawalczyć o orgazm? To że Ci miło to mało, napewno chciałabyś przezyc z mężem orgazm i może podswiadomie obiwiniasz go o to że go nie masz? no bo sorry, ale jak mozna tak żyć? Jak mozna kochac kogos i nie dbac o jego przyjemnosc seksualna? Z tego co piszesz mąż nie ma z tym w ogóle problemów, chce seksu, Ty mu dajesz z poczucia obowiązku i dlatego że jest miło. Kazdemu by sie odechciało :o Pogadaj z mezem, naucz go, skoro sama potrafisz to chyba nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
w dodatku wstrzykuje mi swą spermę do odbytu nie zważając na moje protesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
zyłam w przekonaniu że nie każda kobieta osiaga orgazm podczas stosunku - myślałam,że to normoalne jest. Wystarczyły mi orgazmy przy masturbacji.Zwierzyłam się z tego problemu koleżance i ona stwierdziła,że to nie moja wina jest tylko męża.Bo skoro sama potrafię doprowadzić się do orgazmu a on mnie nie umie to świadczy o jego umiejętnościach.Nie wiem czy się z tym zgodzić bo nie mam porównania i nie wiem jak może być:PWażne że jest przyjemnie - mi to wystarczało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
A ty myslisz , ze maz jest duchem , ze powinien wiedziec? To kolezanka wie , a maz nie ? No dziwny uklad miedzy Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie ci sie moja droga
a co kobieta to nie człowiek? Mamy takie same mechanizmy, podniecone i niezaspokojone robimy sie sfrustrowane. Uprawiasz z męzem seks oralny? Pieści Cie palcami? Czy tylko penetruje, kończy i po sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcdfg
a tak swoja drogą musisz miec bardzo tego meza chujowego zeby nawet nie potrafił Cie doprowadzic do orgazmu łechtaczkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Ble ble ble w połowie przestałem czytać bo sama odpowiedziałaś sobie na pytanie.Masz męża kochacie się macie dziecko wszystko sweet ale przecież on Ciebie nie pociąga i sama się do tego przyznałaś.Kochasz go bo może być wspaniały ale przestał o siebie dbać.Pije piwo nie rusza się rzadko wychodzi z domu i ogólnie się opierdziela zgadłem? ;D Według mnie z tobą wszystko jest w porządku po prostu mąż się zaniedbał nie dopuść go do siebie a szybko zacznie o siebie dbać xd hmm może powiniem zacząć brać pieniądze za moje porady? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Nie potrafię powiedzieć mężowi że czuję do siebie wstręt po seksie.A kluczyć obok mówiąc że nie mam satysfakcji?Po co skoro on to wie. Nie udaję orgazmów. Nie wiem dlaczego mąż przytył - nie je dużo,piwa też nie nadużywa - no co prawda za dużo sie nie rusza.Pracuje i wraca odpoczywać:P Nie pociąga mnie bo przytył a mi się nigdy takie miśki nie podobały - też o tym wie. Po tym co czytam to wszystko moja wina jest bo powinnam mu po prostu odmawiać seksu aż do skutku i tyle.Ciekawe tylko co będzie jeśli tego sktutku nie bedzie.Załóżmy mąż pomysli ze go nie kocham bo seksu mu odmawiam i tyle.Boje sie tego. Odpowiadajac na wczesniejsze pytanie - mąz piesci mnie oralnie ale nie sprawia mi to przyjemnosci.Jakoś nie robi tego tak jak lubię a moje instrukcje są "na chwilę". Spokojnie juz sie przyzwyczaiłam do tego że seks gromów nie przynosi.Jak widać nie kazdy facet umie doprowadzic kobiete do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Fuck szkoda że jestem 16-letnim gówniarzem bo bym się z tobą ożenił. Masz za wielkie serce i wszystko starasz się zrozumieć, załagodzic wziasc wine na siebie zamiast uswiadomic sobie prawdy.Uswiadom to również jemu grzecznie i w ten sposob by sie nie pogniewał ale zrozumiał o co chodzi.powiedz mu że nadal go kochasz nad życie ale mógłby się za siebie zabrać to jest normalne moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie ci sie moja droga
smutne jest to co piszesz, że sie poddałas z tym orgazmem, że mąż wie i nic z tym nie robi. Moim zdaniem to jednak oddziaływuje na Ciebie choćby podswiadomie. Ja po orgazmie patrze na mojego faceta łaskawszym okiem i jawi mi sie jako adonis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
Z tego co piszesz o swoim mężu i jak sobie go wyobraziłam to aż się mi niedobrze zrobiło.... opasła świnia co wchodzi na ciebie, żeby sobie ulżyć, a ciebie ma w dupie. Tyle lat z nim żyjesz, a on nie umie cię do orgazmu doprowadzić, to na prawdę straszny z niego kochanek. Współczuje... Zwykly egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraniew banie
masz najebane w główce bo "głowy to ty nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Wiecie - niby wygląd nie ma zaczenia gdy się kogoś kocha.To nie dko końca prawda jak widać.Bo jakoś nie potrafię podniecić się widokiem brzucha męża:PNo ma problem zwłaszcza z brzuchem:/ Skoro moje prośby o zrzucenie wagi nie dają skutku to co ja mogę zrobić?NIC Póki sam nie zobaczy,że swoja biernością rozwala nam życie intymne to chyba nic się nie da zrobić. Myslcie sobie o mnie c chcecie - że rozmawiać z mężem nie umiem itp. Może i nie - bo nie powiem mu że czuję wstręt A tak jak pisałam o innych rzeczach on wie. Może i jest egoistą w kwestii łóżowej.Całe szczęście nie w zwykłym codziennym życiu. Wniosek jest jeden: muszę sie przyzwyczaić że nie będę wiedziała co to dobry seks:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×