Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madra kamilka

Jakie jest wasze ulubione danie, jedzenie, cokolwiek

Polecane posty

Gość luddomirska
A czy może ktoś z Was smakował potraw z kuchni arabskiej ? jesli nie, to koniecznie musicie spróbowac. Naprawde dobre jedzenie i do tego jesli pojdziecie do OLive Garden w Warszawie mozecie tez zapalić shishe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo-ska
Dla mnie to na pewno na pierwszym miejscu jest sushi i jakbym tylko mogła jadłabym cały czas.Mam też swoją ulubioną restauracje sushi Tekeda - często tez zamawiam sobie z dowozem. I za tym teskniłabym na bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balllkowa
Jak ponownie bedziesz tam coś zamawiała dla siebie to polecam z mojego doświadczenia tatar z łososia. Doslownie powinni dostac za niego nobla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1233
spaghetti szczegolnie z rukolą i szynka parmenską miedzy innymi , sushi ,dania z krewetkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1233
a i tatar i taki z polędwicy wołowej i z ryb i z krewetek pycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeesi09
Dla mnie na pierwszym miejscu sushi- tu moge nawet polecic moja ulubiona restauracje Tekeda Sushi. Gdzies tam dalej mogą byc makarony. To jest to co bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placki ziemiaczne chrupiace posypane cukrem.,kotlet z jajka.ziemiaczki.buraczki zapiekane.pierogi ruskie.surowka z pora z marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placek po węgiersku pierogi naleśniki oj wiele ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie prawie wszystko, jest malo potraw, ktorych nie znosze. Nie znosze: zrazow i zupy czerniny (uraz z dziecinstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bigos pierogi z kap. i grz. golabki zapiekanki roznego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi z kapusta,nalesniki ze smazonymi bananami,placki ziemniaczane, ziemniaki z kwasnym mlekiem,kalafiory, brokuly,pieczarki, serniki, truskawki ze smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode ziemiaki .kapusta mloda kotlet z jaja zapomnialam uwielbiam ryby smazone mintaj dorsz morszuk /z wyjatkiem pangi.nie wiedzialam czemu ta ryba smierdzi mulem.......otoz plywa ona w odchodach.moczu .dlatego taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzisiaj wybieramy sie wieczorem do Tekeda Sushi. Dzisiaj piątek wiec wino do zestawu gratis, to dobrze bo w piatek trzeba się juz odpręzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia Małolepsza
Moje ulubione jedzenie to ryba z ryżem karpatka i kluski lane (przy okazji; nielubię szejków i lukrecji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi z kapustą i grzybami, barszcz (ale tylko ten wigilijny), kefir naturalny wymieszany z odżywką białkową o smaku białej czekolady, z orzechami, otrębami, płatkami, kokosem, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placki ziemniaczane,babka ziemniaczany,pyzy i wszystko co jest zwiazane z ziemnakami;zupy,kotlet schabowy,bigos,pierogi(ale nie z owocami),nalesniki a z ciast sernik,jablecznik,makowiec i plesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rissskinka
Ja też musze przyznać ze sushi jest moim ulubionym daniem, jesli oczywiscie tak mozna to nazwać. Własnie bardzo czesto chodze na sushi do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pstrąga pieczonego z dodatkiem ziół - pychota. Znalazłam go oczywiście przypadkowo (a jakże) na www.bestlunch.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Czym się zajadacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulanda390
Ja zawsze uwielbiałam słodycze. Oczywiście staram się trochę ograniczać ponieważ jestem na diecie ale raz na jakiś czas można sobie na coś pozwolić. Uwielbiam ptasie mleczko. No po prostu czasami jestem w stanie zjeść całe opakowanie. Ostatnio Wedel wypuściła nową wersję ptasiego mleczka o smaku frappe w białej czekoladzie i jest wprost obłędne.Warto jest spróbować zimnej wersji.Zamrozić je w zamrażarce. Nie zamraża się na kamień ale na delikatną masę, która naprawdę dobrze smakuje w gorące dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubione danie prostytutki to danie doopy. A Chucka Norrisa danie w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam często straszną ochotę na chipsy... a poza tym to pizza ale taka z pizzerii, taka kupna w markecie mi nie smakuje, nie ma tego specyficznego smaku. Często też mam chcicę na alkohol, ale to chyba jeszcze nie alkoholizm... dawniej miewałam ochotę na fasolkę po bretońsku. Słodkiego o dziwo nie lubię, wolę pikantne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie makarony z wszelkimi sosami i pierogi ruskie z cebulką mm :) lubię też bardzo chińszczyznę, czasem robię w domu, ale bardziej smakuje mi tak z restauracji :P no i zajadam owoce i warzywa wszelkie rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czipsy też zawsze mam ochotę (a na słodkie właśnie też nie ;)), ale staram się nie jeść ich częściej niż 1 lub 2 w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam spaghetti z dobrym mięsem wołowym które kupuję od firmy http://cezan-ubojnia.pl/ lub też makaron z sosem pieczarkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloritta
Lubię bardzo sushi, owszem. Lubię też schabowe z ziemniakami. Ale jestem przede wszystkim fanką włoskiej kuchni, dzięki mojej babci, dlatego makarony na przykład są bliskie memu sercu. Często odwiedzam knajpy z włoskim jedzeniem, takie jak wrocławska Siesta Trattoria, żeby poczuć ten smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi z czymkolwiek, ziemniaki z cukinią, ogórkiem, ogórkiem kiszonym, papryką i kefirem, pizza z ananasem i mięsem, biała kiełbasa, zupa rzymska (soczewica i przyprawy), naleśniki "ruskie", spaghetti bolognese, oj, pełno jest smacznych rzeczy;) zapiekanka: bułka ciemna z nasionami + szynka + pieczarki + papryka + ser boczniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluski wszelakie: od kopytek przez pyzy same jak i z mięsem po kluski śląskie. Nie ma znaczenia z czym - ze smażoną cebulką, sosem mięsnym czy grzybową, czy jest surówka czy nie. Kluski to jest to. Do tego barszcz ukraiński, barszcz z uszkami (uszka obowiązkowo z grzybami i małym dodatkiem kapusty), krupnik, ogórkowa, grochówka i jarzynowa. uwielbiam również sałatki jarzynową jak i owocową. Z innych rzeczy to - ryba z ziemniakami i kiszoną kapustą - frytki, hamburgery, zapiekanki - takie śmieciowe jedzonko ;) - pizza, ale z włoskiej pizzerii lub domowa - lasagne - spaghetti po bolońsku - łazanki - placki ziemniaczane i placek po węgiersku - bigos - zasmażana kapusta ze śmietaną <3 - gołąbki - leczo - potrawka z kurczaka - ryż na mleku z jabłkami i cynamonem albo z sosem z malin - ryż zapiekany z jabłkami plus do polania śmietana na słodko - pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, z serem i szpinakiem oraz z owocowych uwielbiam pierogi z jagodami i z czereśniami - naleśniki z serem - kasza z gulaszem - chleb smażony w jajku i polany ketchupem <3 - ziemniaki z cebulką i jajkiem sadzonym = do popicia maślanka - płatki z mlekiem - surowa marchewka do chrupania Długa ta lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×