Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madra kamilka

Jakie jest wasze ulubione danie, jedzenie, cokolwiek

Polecane posty

Gość Maryśka30
Ja kocham pierogi ruskie i placek po węgiersku. Pyszne dania jadłam kiedyś w http://www.karczmamlynska.com.pl/ Uważam, że restauracje Bydgoszcz ma dobre, ale warto też poszukać tej najlepszej. Ja zawsze patrzę na opinie innych, bo to najbardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię pizze, niestety sama nie umiem jej zrobić więc najczęściej zamawiamy u nich http://sycylia.com/ Zawsze mają pyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię pieczarki normalnie w każdej postaci. Zawsze biorę ze sprawdzonego źródła www.pieczarki.net.pl, mają oni też grzyby s**take, z chęcią spróbowałabym ich ale niestety nie wiem jak je przyrządzić. Ma ktoś może jakiś przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia89
Mnie niestety też jeszcze nie wyszła tak dobra pizza, jak ta serwowana w http://www.damarco.pl/ w Krakowie. Najbardziej lubię tam tą z owocami morza. Zawsze jest smaczna, składniki użyte do jej przygotowania świeże , poza tym klimat samego Da Marco moim zdaniem jest wyjątkowo przyjemny. Z powodzeniem można umówić się tam ze znajomymi, czy wybrać na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemniaczki, jakaś surówka i mięso z sosem chrzanowym, uwielbiam! kurczaka najczęściej używam i do sosu chrzan tarty Polonaise, najlepsze wtedy wychodzi, ma wyrazisty smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o mnie to polecam sushi. To moje ulubione danie i jesli tylko mam czas to u siebie w Krakowie zawsze wpadam tutaj na pyszne sushi http://miyakosushi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy znacie bulion w płynie Krakusa. Polecam Wam, bo jesli czesto robicie zupy, sosy to będzie to idealna smakowita kompozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusztuzik
Ja najbardziej lubię dania z grilla!!Uwielbiam np.grillowaną karkóweczkę!!Bardzo smaczną serwują w weekendy w Domu Kresowym!Warto spróbowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gulasz z kaszą, placki ziemniaczne z różnymi sosami, wątróbka z cebulką, gołąbki, zupa grzybowa i pomidorowa, jajka sadzone ze szpinakiem i zimniakami, schab z mizerią lub buraczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntekAntek
Ja bardzo lubię jeść futomaki i nigirii !Najbardziej posmakowały mi w Sushi Wesoła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle bardzo lubię jeść i muszę przyznać jedzenie mnie uszczęśliwia, chociaż sama nie gotuje to najczęściej zamawiam jedzenie z Margaret we Wrocławiu, oni mają takie pyszne, zawsze odpowiednio doprawione no i świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurak
Bardzo lubię kurczaka, czasami nie umiem go sobie odpuścić. Przyrządzam go zawsze dzień wcześniej, marynuję go wtedy i posypuję przyprawą Złoty Kurczak od Knorr, smakuje wówczas idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle z fajnego tematu tworzy się spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMIJAJCIE reklamiarzy-szmaciarzy, ktorzy zamiecaja forum spamem reklamowym. To sa najgorsze knajpy, gdzie nie ma klientow, wiec obsluga przy pustej sali siedzi na forach i spamuje szukajac frajerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polskiego jedzenia malo lubie, bo trudno kupic cos jadalnego. Z polskiego jedzenia najbardziej lubie owoce i warzywa latem i jesienia. O tej porze roku, choc sklepy zawalone towarem, nie ma nic dobrego do jedzenia :(( Byle przetrwac do wiosny, gdy pojawia sie truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię klasyczną polską kuchnię i w niedzielę jak wjedzie schabowy z ziemniaczkami i kapustką to nie może być lepiej. Najlepszego schabowego w Pszczynie zjesz w www.restauracjesultan.pl pierwszoklasowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie w takim razie koniecznie spróbować żurku. Ja kupuje gotowy koncentrat Krakus. I dodaje śmietane, jajka i jest naprawdę pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakus przestancie zasmiecac forum. REKLAMIARZE-szmaciarze, nie stac was na normalna reklame? Dalej dodajecie zielone wedliny po umyciu ich Ludwikiem (TVN to pokazal w telewizji kilka lat temu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromną słabość do pizzy, jeżeli ktoś też lubi, to polecam bardzo dobrą pizzerię - www.piartto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na obiad uwielbiam takie raczej domowe dania. Gotuje przeważnie jakieś kotlety, albo kluski. Uwielbiam też gulasz. Świetnie podają go w pobliskim barze mlecznym kijowska. Genialny jest i często właśnie na gulasz z ziemniaczkami do nich wpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi z kurkami i cebulką i naleśniki z kurkami,kurczakiem i sosem serowym! Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Kanapki, ryż z warzywami : ) nie wiem dużo dan lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurrtykka

Ja jestem wielką fanką wszelkiego rodzaju serów. Pochodzę z okolic zakopanego, więc można powiedzieć, że wychowałam się na regionalnych wyrobach. Niestety ciężko dzisiaj o prawdziwe oscypki, dlatego jak już kupuję gotowe wyroby to tylko i wyłącznie od serynaturalne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makarony z róznymi sosami, nie tylko klasyczne bolognese, ale też np. z mascarpone i łososiem. Polecam fanom ryb powyżej 😉

Ze względu na dietę jem ostatnio głównie pełnoziarniste produkty, ale makaron pełne ziarno z lubelli, jest naprawdę smaczny i nie rozpada się tak, jak pełnoziarniste innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×