Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiziaaaaa

KTO Z WAS NIE MA.........................

Polecane posty

Gość fghjkjhgfdcfvgh
25 lat brak funduszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uutu
ja nie mam bo jeszcze 18 nie skonczylam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feger
nie mam bo 5 razy nie zdałam, 6 raz tuż przede mna, mam nadzieję że nastąpią jakies zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feger
aha, mam 25 lat zainwestowałam już ok 5tys (kurs, egzaminy, jazdy doszkalajace) ciekawe ile jeszcze wydam,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uutu
leviatan jak ty cos dojebiesz to masakra jej pieniadze,jej sprawa, co cie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyyuy
mam 19, prawka nie robię, bo nie mam kasy a zresztą a nawet jakbym miała to samochodu nie mam i mieć nie bedę, więc po co mi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś123
ja mam prawko 7 lat i nie jeżdżę,jakby można tak było zrobić to bym komuś odsprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feger
Levviatan instruktorzy mowia ze dobrze jeżdżę ( a byle kto mnie nie instruktażował :P ) ostatnio egzaminator powiedział ze jestem roztrzepana :( i to dlatego i za kierownicą dobrze się czuje, nie zmuszam sie do jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś123
młody byłem i głupi to prawko zrobiłem uczestnicząc w owczym pędzie bo kazdy kolega juz miał to nie chciałem być gorszy.już teraz tak nie podążam za innymi bo jestem starszy i mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
ja za to mam 12 lat i nie jezdze jezdzilam moze z miesiac po zrobieniu a teraz tluke sie autobusami a auto pod domem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo ja nie mam ... :D :( nie wiem czy mam sie smiac czy plakac haha mam 22 lata, jak mialam hmmm 18 lub 19 to poszlam na kurs, zdawalam 6 razy i ... odpuscilam sobie. ale zamierzam wrocic tylko jak bede miala wolne srodki i zadnych innych wydatkow to zrobie, juz za swoje pieniadze bo nie bede sie musiala tlumaczyc na czym oblalam itp itd... czlowiek wkur ze oblal plakac mu sie chce a tu kazdy meczy pytaniami i potem jeszcze gadanie ze tyle juz kasy na to poszlo... wiec teraz zrobie za swoje i bedzie mniej stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie np zastanawialam nad tym, juz nawet jak rezygnowalam i kazdy mi mowil nie poddawaj sie to mowilam ze widocznie nienadaje sie na kierowce.. ale jednak chce zdawac tylko najpierw musze kupic auto zeby w wolnym czasie miec czym jezdzic zeby sie lepiej nauczyc bo te kilka godzin na kursie to za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
Elsa dlatego ja jak nie zdalam 2 raz too juz nic nikomu nie mowilam czy bede nastepnym razem przystepowala i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mi tak samo instruktorzy mowili ze dobrze jezdze, a na egzaminnie cala sie trzepe, nawet jeden egzaminator sie ze mnie smial ze sie tak strasznie steresuje hahah ale to fakt masakrycznie sie stresowalam za kazdym razem az nie bylam w stanie dobrze myslec i jezdzic. no coz nie umiem zapanowac nad stresem. zobaczymy jak bedzie jak bede zdawac za wlasne pieniadze, mysle ze wtedy nie bede sie juz az tak stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja musialam powiedziec bo ktos musial ze mna jechac na ten egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
rozumiem ja jechalam z instruktorem jak zdalam to mysleli,ze w pracy jestem dopiero wieczorem ;powiedzialam rodzicom,facetowi a tak to byly telefony-zdalas? a pozniej nie martw sie,nastepnym razem bedzie lepiej,ale przyloz sie bo szkoda kasy:O dobrych rad mam cala szafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merida ida
24 lata, nie jest mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×