Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

Owsianka się przeterminowała :(

Polecane posty

Chciałam sobie zjeść jutro na śniadanie... Taka truskawkowa, wiecie, do zalewania wodą. I patrzę na datę ważności a tam pisze, że do stycznia ważna :( Aż się popłakałam... Ach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszcz z gatunku debili
ah oh ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada jak cukierek
jak byla zakmnieta to mozesz ja zjesc.....w najgorsazy mwypadku dostaniesz sraczki ityle. i to tez nie jest zle bo przy sracce moznba schudnac troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, ja się tak cieszyłam na tą owiankę... Zamknięta była ta truskawkowa, obok niej leżała cynamonowa koleżanka, tylko ona bidulka ważna była do grudnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorem Bronisława łączymy się z Tobą w "bulu i nadzieji". Tym niemniej - jeśli zjesz tą ze stycznia, powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wy chyba nie rozumiecie... Ale nie winię was, absolutnie nie. Po prostu poczułam, że jutro na śniadanie może zjem owsiankę. No i taka cała hapi idę do tej szuflady i w jednym momencie się cała po prostu emocjonalnie rozleciałam. Normalnie zaczęłam płakać i szlochać. NAPRAWDĘ. Aż mi głupio, że to wszystko z powodu owsianki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszcz z gatunku debili
ah wzruszyłem się oh nie do wiary eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało podejrzewam wobec tego, że owsianka była tylko pretekstem i trapi Cię jakiś głębszy egzystencjalny ból lub brak magnezu w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię, że masz siłę o tym pisać, możesz być wzorem dla tysięcy kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach magnezem się dowartościowywuję regularnie, także to chyba nie to. Być może to egzystencjalny ból. Lub przedawkowanie rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, to głupie :( Ja chcę słoneczko żeby świeciło i żeby było ciepło i żeby nie było śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywistość is a bitch. Mi chce się płakać ze wzruszenia przy reklamach obiecujących lepszy świat. Na szczęście nie mam telewizora, więc nie przedawkowuję tych wzruszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proste pytanko
jedz spokojnie! przeciez ta owsianka nie wie, ze już jest luty! zjedz spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdzioch nie masz telewizora? ale fajnie :) Ach no tak właściwie owsianki nie potrafią odmierzać czasu. No i byłoby mi głupio, bo one nie spełniłyby swojego przeznaczenia gdybym je tak po prostu wyrzuciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarettel
straszne !!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie - zrób to dla nich, aby poczuły się spełnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie chcę wyjść na głupka, który je owsianki dlatego, żeby spełniły swoje przeznaczenie. Ale mam też na uwadze to, że może się okazać, że one faktycznie mają jakieś uczucia. I wiecie, inne owsianki mogą się z nich śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku na muniu ....
jesteś chora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy podzielają nasze ciepłe uczucia wobec owsianki. Nadeszły takie czasy, gdy człowiek owsiance wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennao2
gratuluję spostszegawczości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proste pytanko jedz spokojnie! przeciez ta owsianka nie wie, ze już jest luty! zjedz spokojnie NO NIE MOGĘ!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miała rację tamta osoba :) ale nie możemy wykluczyć tego, że owsianki są istotami emocjonalnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×