Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Mój mąz jest Arabem, i wcale się tego nie wstydzę. Nie dam się zaszczuć...

Polecane posty

Karolinka czym on ci zaimponował ? tymi małymi łapkami ? co pociąga młodą atrakcyjną kobietę do zużytego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taja jedna malwina
a długo jesteście małżenstwem, długo się znacie? On Ci mówił, ze chcą wprowadzic powoli islam do europy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio6789
zaden polak albo chociaz bilay cie nie chcial? sory karolin a ale facet co zostawil zony , kochanki , pewnie d zieci? i jest z toba, nie sadzisz ze jestes pzrepustka do lepszego swita? wiesz ja znam prawo islamskie i powiem ci z e on nawet jak z z onamoi sie rozstal to nie jest trodne ale powinien je finansowo zabezpieczyc..nie dygasz..? z e bedzie tam slal wasza kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziołem nzt wszystko mi wychod
hartem afganskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jljiojo
zreszta Muzułmanką nie wolno teraz juz wiemy jaka patologia umyslowa wychodzi za arabow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dosyć kasy. ślub faktycznie pomoże szybciej uzyskać obywatelstwo, ale to on mnie utrzymuję. ma kilka sklepów, sporo na kontach. jesteśmy bardzo zamożni. a z tym Islamem, to każdy tak mówi, wystarczy być w ich środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio6789
a zony byle zabezpieczyl? bo wiesz kazdy niby ma kase apozniej okazuj e sie ze zadluzony itp..ile ja histori takich znam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feger
a ja mam meża cygana i dobrze nam razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra kamilka
Po co zakladasz taki temat? :O Twoj maz nie jest atrakcyjny, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropny ten facet, naprawdę. Bez różnicy czy jest arabam, rumunem, polakiem... Po prostu jest odrzucający. A ja się śmieje w twarz kobietom, które dla lansu mają mężów z zagranicy, a znam niejedną taką :o Potem przyjeżdzają do Polski a facet siedzi, one zapieprzają na niego. Już wolę ogarniętego Polaka i o miłej aparycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na siebie codziennie. I jestem z siebie na tyle dumna, że nie muszę się lansować facetem z obcego kraju. Facet to facet, granice są otwarte i każdy może wyjechać i się łączyć z kim chce. A ty jesteś żałosna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijanos
w czasie wojny chiny będą atakować małymi grupkami po 2-3 miliony NIEZŁE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlionnnooooooooooo
karolina , wygladasz n a madra dziewczyne:0 ale chyba tylko wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sie rzucal do Webstera
a on ''niby'' w dubaju mieszka , hahahahaha :D :D :D ale chlopaczyna malo wie .... jeno tyle co go ksiadz na lekcjach religii nauczyl. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
facet BEZNADZIEJNY :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskhdodh
Jeden z ochydniejszch facetów jakich miałam okazję zobaczyć... Jak już bierzesz araba to chociaż przystojnego. Twoja uroda nic nie da. Wasze dziecko będzie miało GIGANTYCZNY kwadratowy łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko przecież sama pisałaś, że on cię uderzył za to tylko, że chciałaś wyprawić święta BN... serio jest czego zazdrościć ... :) ja wolę mojego spokojnego, ciepłego, a przede wszystkim w pełni mnie szanującego Polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskhdodh
Aha doczytalam jestes z nim dla kasy i on cię utrzymuje...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiiiiii
Aaaaaaa! Rzeczywiście ochydny. Nie da się tego określić ale coś z mumią egipską ma wspólnego...nie boisz się go w nocy lub jak rano się obudzisz i zobaczysz z kim spalas? Ja bym miała koszmary do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszkiewiczo
ty kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iowdu!
Jestes gnida i szmata bez godnosci sie z brudasem walesasz ty prukwo zaden bialy cie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia najlepsza w klubie
Za rok nie będziesz taka uśmiechnięta....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexe Megi
Ok, to i ja sie wypowiem. Nie zebym nie tolerancyjna byla, ale kurwa sa jakies granice! Dziewczyno zal mi Ciebie. Ladna jestes , moglabys miec ladne dzieci. A tak, to kurwa ... eeee szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosferatuu
"w Egipcie za to jest śmierć, w prawie tego nie ma. ale wiem, że sądy za to nie skazują. trzeba się z tym pogodzić. oni powoli, chcą wprowadzać Islam do Europy. nawet do Polski. " i rozumiem popierasz te plany islamizacji europy, to dobre rozwiązanie? pytam serio, mam nadzieje, ze odpowiesz. na deser, z początku: "Ile jeszcze będziecie żyć w przekonaniach rodem z epoki kamienia łupanego?" jeśli epoka kamienia łupanego to względna wolność obyczajowa to, o cholera, oby do końca świata. bo jak może zwróciłaś uwagę, nikt (a tym bardziej rodzina) w naszej religii nie zabija kobiety za to, że hajtneła się z wyznawcą innej religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w to nie wiezysz, ale za kilka lat otworza ci sie oczy. A moze juz sie powoli otwieraja, ale ty przekonujac nas , tak naprawde chcesz sama siebie przekonac , oszukac, ze tak wspaniale ci jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×