Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TeaTree

Kosmetyki z supermarketów. Używacie?!

Polecane posty

Wiem, że były już takie wątki, ale myślę, że są już nieaktualne... Czy używacie kosmetyków produkowanych specjalnie dla supermarketów???Chodzi mi np. o serię Be Beauty z Biedronki, czy Cien z Lidla. Co sądzicie na temat tych kosmetyków???Macie swoich kosmetycznych ulubieńców z supermarketów, czy omijacie takie kosmetyki szerokim łukiem??? Ja używam: - mleczko do demakijażu Be Beauty z Biedronki, jest świetne! - żel do mycia twarzy Be Beauty, miałam peelingujący, teraz mam nawilżający i też są dobre, maja przyjazny dla skóry skład! - żel pod prysznic kremowy Cien z Lidla- miłe zaskoczenie- jest tani, fajna konsystencja, zapachy, nawilża skórę i zapach utrzymuje się na skórze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel nielegalny bedzie kwitl
z lidla suhada, z leclerca bio naia, z rossmanna alterra... ilka innych by sie znalazlo, bielenda ma fajne produkty tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdc
jak skład jest ok to kupuję spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa 123456
tylko zmywacz do paznokci z lidla by cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel nielegalny bedzie kwitl
eveline, dr scheller, to tez sa rzeczy dostepne w sieciowych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusteczki do demakijażu Be Beauty Krem do rąk Be Beauty Żel do mycia twarzy Be Beauty Moim zdaniem są dobre i tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel nielegalny bedzie kwitl
ajesli chodzi o kolorowke to jasne ze tak! wibo, bell, hean, pierre rene, to z sieciówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam - nie mam ulubionych
ale wracam zawsze do kilku, czyli z ldila - cien - krem do rąk z biedronki mleczko do demakijażu i mój hit z Lidla - żel do mycia twarzy (w niebieskiej tubce). Zmyje każdy makijaż. Jest też z tej serii piling, ale nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiam się nad kremami do rąk z Biedronki, chociaż wolę kremy z Rossmana firmy Isana. Właśnie, co z Rossmanowską ISANĄ???używacie?jak oceniacie??? Ogólnie jak oceniacie te kosmetyki?nie czujecie, że kosmetyki z marketów są jakieś gorsze, bardziej szkodliwe???czy raczej to jest to samo co droższe kosmetyki, ale tańsze bo mniej znane i niereklamowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel nielegalny bedzie kwitl
chcialam takze zaznaczyc, iz w supermarketach mozna nabyc takze astor, rimmel, maybelline czy manhattan lub l'oreal. nie lubie jakos specjalnie przeplacac. mam i produkty niby w wyzszej polki (pupa, shu uemura, shiseido czy laura mercier) i z nizszej (wibo, bell, delia, celia, editt, collection 2000 czy mememe) i nei widze roznicy, wrecz smiem stwierdzic ze wiele produktow jest o niebo lepszych tych tanszych wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używał ktoś antyperspirantów z Rossmana tych ISANA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel nielegalny bedzie kwitl
nie uzywalam ale jak szukasz fajnego produktu to moge polecic ci dwa: dla skutecznosci ale mniej zdrowy i raczej do sporadycznego stosowania bloker ziaja, a jak wolisz zdecydowanie naturalnie, na co dzien i nie masz problemu z nadmierna potliwoscia to krysztal Crystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - zel do demakijazu ten no, jak on kurrwa sie nazywa, micelarny :classic_cool: Mleczko rozowe tez czasem, odzywka do wlosow suchych fioletowa i to chyba wszystko. Z rossmanna lubie kremy do rak z isany i balsamy med, tez bodajze z isany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli widzę, że jednak te kosmetyki z supermarketów ktos kupuje:) Ja narazie jestem zadowolona z kosmetyków np z Biedronki, jedyny niewypał to krem to twarzy/ciała Be Beauty taki w opakowaniu 300 ml, masakra totalna;/;/ już nigdy tego dziadostwa nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rossmana polecam serię Babydream- ale stosowałam ją tylko na sobie, więc nie wiem jak podziała na dzieci ;) i w sumie serię Alterra- kosmetyki bio-eco-organiczne, ale to trzeba to na sobie wypróbować, bo nie każdemu podejdzie ich łagodność albo naturalny zapach. i kiedyś miałam szampon All About Shine lipowy, i dopiero w połowie butli dowiedziałam się że to jest seria robiona dla Tesco. Jakością nie ustępuje tym markowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel nielegalny bedzie kwitl
plyn do mycia johnson's 3 w 1 dla dzieci jest delikatny, lagodny i fajny, tez polecam, z supermarketu. bardzo lubie oliwkę hipp, tez w supermarkecie mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki krem czekoladowy do ciała i twarzy biedronkowy jest super z 5 lat juz go kupuję chyba maseczki ogólnie kosmetyki biedronkowe są dobre przynajmniej dla mnie z lidla czy rosmana żadziej kupuje chociaż też zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
maska do wlosow suchych z auchana sloiczek 200 ml koszt ok 5 zl identyczne dzialanie jak gliss kur lub dave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie absolutnym hitem jest żel do mycia twarzy z biedronki (cena zawrotna 4,49.. a pasuje mi lepiej niż te po 30, które stosowałam wcześniej). Lubię też żele pod prysznic z Rossmanna Isana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonka
kiedyś używałam całą masę takich. wystarczyło jedno, a pożądne uczulenie i skończyło się z kupowaniem wszystkiego, co wpadnie mi do koszyka. przywiązałam się niedawno do Skincode i rzeczy od nich. cera się uspokoiła i nie wygląda tak koszmarnie, jak po eksperymentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartenta
Ja raczej po prostu wyszukuję dobre kosmetyki, staram się je kupować rozsądnie. W marketach nie kupuję. Np. mam zmywacz do paznokci new nails za który płacę 40 zl za 1000 ml. Kosmetyk świetny i tani. Myślę, że warto testować, wymieniać się doświadczeniami z innymi. Wtedy efekty się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawczyniNr2
Ja uszyłam tego z marketu i jesd barco dopry. mojim skromnym z jest najlepszy ten firmy biedronka ktura jest jak "rzal i skrócha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawialm glownie od producentow. Szczerze moge polecic polska marke http://alilla.com :) swietne cienie do powiek maja - do tego hipoalergiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka watku pyta o kosmetyki z DYSKONTOW, czyli z najtanszych sklepow z niska jakoscia poroduktow, a NIE o kosmetyki z supermarketow (supermarkety sa WIELKIE, sa tam marki ze sredniej polki jak Oreal, Eris, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×