Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulaK6

PILATES ile schudłyście ??

Polecane posty

jak w temacie. czy to wogóle daje jakieś efekty i po jakim czasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się pod pytanie bo jestem ciekawa również jakie efekty daje pilates. Bardzo chciałabym zacząć go ćwiczyć, słyszałam, że fajnie wysmukla sylwetkę i chętnie posłuchałabym opinii osób, które ćwiczą go regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tallasowa
Chodzę na pilates 1x w tygodniu 6 miesięcy. Nic nie schudłam, a moja sylwetka prawie w ogóle nie zmieniła się. Uczęszczam na pilates tylko ze względu na kręgosłup. Nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek schudnie od takich ćwiczeń!!! Może 1x w tygodniu to za mało? A może po prostu od pilatesu nie chudnie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mi sie wydaję że 1 raz w tygodniu to zdecydowanie za mało, ale to tylko moje takie skromne zdanie .. dlatego czekam na jakieś konkrety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe, a poza pilatesem ćwiczysz coś jeszcze? Ja słyszałam, że pilates jest świetny na modelowanie sylwetki dlatego jestem ciekawa opinii osób które ćwiczą to regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam prawie rok poszło mi w sumie 17 kg , na pilatesie i diecie hmm cos koło 12-13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i chodziłam 2 x w tygodniu, no i do tego nie jadłam miesa i generalnie diete trzymalm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli warto pójśc czy kupić plytke z pilatesem .. no to do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spadlo Ci od tej diety
bo Pilates sam w sobie to nie jest na chudniecie , ile by sie na niego nie chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest na odchudzanie ale na modelowanie sylwetki i z tego wiem to bardzo fajnie wysmukla ciało (nie mylić ze zrzucaniem wagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talassowa
Jeszcze raz tu jestem :D Potwierdzam od pilatesu nie chudnie się. Widzisza ja chodz 1x w tygodniu, ale myśle że nawet gdybym chodziła 3x w tygodniu to i tak by nic nie pomogło. Pilates jest formą ćwieczeń przede wszystkim na kręgosłup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co niby to
raz w tygodni to mało powinno sie chodzic 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia17
Ja ćwiczę pilates od miesiąca i schudłam 2.5kilogram. Oprócz tego świetne uczucie przypływu energii:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia17
aaa i ja ćwiczę codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwicząc cokolwiek raz w tyg nie zobaczysz żadnych efektów, minimum to 3x w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamtym tygodniu byłam pierwszy raz na pilatesie i mega mi się spodobało!Mam nadzieje, że uda mi się zrzucić pare kg. Koszulka i getry z rough radical sprawdziły się super. Nie spodziewałam się, że odzież termoaktywna jest taka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×