Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wupek grzeje

Do bardzo doświadczonych: doskonały węgierski szybkowar Alupret Kukta kto ma?

Polecane posty

Gość gość
Potrzeba mi pokrywki do szybkowaru kukta .Mam 4 l i 6 l garnek a pokrywki mój stary wyrzucił bo nie umiał gotować w tym garnku.POMOCYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taki szybkowar. Wyciągnęłam go po wielu latach i właśnie dziś ugotowałam w nim gulasz. Szybkowar jest z aluminium i to raczej nie jest dobrze. Nie wszystko można w nim gotować. Bigosu z kwaśnej kapusty to nie powinno się gotować, bo kwas wchodzi w reakcję z aluminium. Tak słyszałam. Kiedyś kupię sobie ze stali nierdzewnej. Ale muszę się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana51
A ja nadal czekam na litościwa duszę, która ma zapasową pokrywke do szybkowara KUKKTA TEGO O KTóRYM LUDZIE TAK ROZNIE PISZĄ..Co mnie niewiele pomaga bo moje gary 3 i 6 litrowy tesknią za pokrywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta51
Ludzie nadal poszukuję pokrywki do szybkowaru Kukkta mam 2 gary 4 i 6 l ale brak pokryw bo zostały chyba wyrzucone przeż małżonka bo nie umiał gotować w tych szybkowarach.POMOCYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos z Was ma wiedze jakie ciśnienie jest w tych węgierskich cudach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja poszukuję pokrywki na 8L garnek, bo tata niechcący strącił i połamał się plastik na jednym z końców :(. jeśli by ktoś miał na zbyciu chętnie od kupię, lub może wie ktoś gdzie mogę dokupić pokrywkę do niego. proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odgrzebałam ostatnio KUKTĘ u rodziców, ma chyba ze 35 lat :D 35-letnia nówka sztuka, bo nie używana. Potrzebowałabym instrukcji do niego i czasów gotowania bo o tym też słyszałam, że niektórzy posiadają. Ja ma tylko obrazkową instrukcję :D Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×