Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaPomarańczowa

czy po studiach pracujecie w zawodzie??

Polecane posty

Gość MałaPomarańczowa

a jak tak, to po jakich studiach? ja właśnie kończę studia i zastanawiam się nad tym, bo wielu moich znajomych pracuje w branżach niezwiązanych z kierunkiem. a może macie własny biznes? żałujecie wyboru kierunku, czy Was on zadowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaPomarańczowa
i nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po filologii
pracuję w zawodzie, własna działalność gospodarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojąca ptaszki
Ja pracuję w zawodzie jako nauczyciel historii. Kokosów z tego nie mam, ale nie martwię się tym, bo mój mąż również studiuje w swoim zawodzie - jako programista i to w dużej firmie branży hi-tech. Dzięki temu nie brakuje nam pieniędzy, a w jednej z naszych 2 łazienek mamy nawet bidet! I jestem zadowolona, że uczę historii, bo od dziecka chciałam być nauczycielką. Tym bardziej, że uczę w szkole podstawowej, a tam dzieciaki nie są takie okropne jak w gimnazjum. Uwielbiam opowiadać im o Biskupinie, wojach Mieszka, Zjeździe Gnieźnieńskim, rozbiciu dzielnicowym i jak to królowa Bona pietruszkę do Polski sprowadziła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga uwaga...
"w jednej z naszych 2 łazienek mamy nawet bidet!" :D :D :D Bo padnę! Moja 90-letnia babcia też ma bidet! :D Rozumiem, że fakt jego posiadania świadczy o zamożności? Czy co właściwie chciałaś powiedzieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnna2012
skonczylam prawo, pracuje w kancelarii prawniczej od 5 lat, koncze aplikacje radcowska, jestem w pelni usatysfakcjonowana praca, zarobkami i dalszym rozwojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze
nie pracuje w zawodzie. obecnie pracuje jako sprzątaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×