Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez ciebie jesień

Kochanki - jak spędzacie walentynki?

Polecane posty

Gość bez ciebie jesień

Gdy z góry wiadomo, że on i tak poleci wtedy do żonki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaaaaa123
a kto powiedzial ,ze kochanka nie może miec faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaaaaa123
ale tak w ogóle to dla mnie walentynki to prawie dzien jak każdy milo jest złozyć sobie zyczenia, albo isć do kina w ten dzien ,ale tak to dzien jak codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój nie leci do żonki
idziemy do teatru i na kolację :P wymówił się spotkaniem służbowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluszczyk kurdybanek34
Walentynki to idealny dzień dla kochanek. Przecież facet nie wróci w ten dzień do nielubianej żonki, tylko znajdzie wymówkę, aby spędzić go z kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój niestety leci do żonki
A mi nawet kwiatka nie kupi :( Żal mi tylko, że mam dopiero 25 lat i cierpię przez niego katuszę :( To będzie bardzo ciężki dzień dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluszczyk kurdybanek34
a w ogóle to kogo obchodzi ten dzień? Jak ludzie się lubią, to mają Walentynki na codzień, a jeśli nie, to akurat tego dnia na pewno nie mają ochoty ze sobą obcować i patrzeć na zakochane tłumy i frustrować własnym, nieudanym życiem z nieodpowiedznim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy wogole zdajecie sobie sprawe ze ten facet co ma zone to ma normalny seks z zona i znia sypia apozniej idzie dowas.jak wy mozecie to zaakceptowac??nie krytykuje was ale moj ojciec zdradzal moja matke a jak wracal od kochanki to sypial z moja mama to jestobrzydliwe, pozniej sama bylam taka kochanka ale wpore oprzytomnialam bo moj powiedzial mi wprost ze ma seks z zona!!! I ze kocha nas obie ale kopnelam go w d**e zastanowcie sie prosze jakby nie mial seksu z zona toby odniej odszedl jak wy mozecie to zaakceptowac? Jabym nie mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku walentynki przypadają w niedzielę, wiec kochanki na bank spędzą je samotnie. dopiero będzie skowyt na kafe. :D co niektórzy faceci to już dziś pobrali urlopy na żądanie w tajemnicy przed kochanką żeby nie słuchać jej jęków i błagań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:30 tobie to dopiero jakas kochanka musiała zalesc za skore a Twoj mezus to świętoszek. Jestes bardzo sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,17 tak jasne sex z zona moze raz na pare miesiecy a spanie ,jebnienta zonka spi z bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam walenie w tynki...to tylko jeden dzien. Latwo cos sciemnic, co innego z Wielkanoca. Kochanka zdaxy zonatemu jedynie pomalowac jajka ale juz tym jajkiem maz podzieli sie z zonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,49 o k***a jakie dno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do 19:30 tobie to dopiero jakas kochanka musiała zalesc za skore a Twoj mezus to świętoszek. Jestes bardzo sfrustrowana." sfrustrowana to jesteś ty kochanko skoro wszędzie widzisz żonę kochanka. ja męża jeszcze nie mam. niedawno studia skończyłam i w swojej pierwszej pracy mam okazję obserwować takie podstarzałe desperatki jak ty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim kochankiem jutro rano wyjeżdżamy i wracamy w poniedziałek rano. Jedziemy do spa. A w zeszłym roku bylismy w przytulnej restauracji a potem spedzilismy noc u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 nie porownoj mnie do kochanki bo nia nie jestem, nigdy nie byłam i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z Twoim mezem a do Ciebie wrici po walentynkach:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie widze z kochankiem o 15, by dac sobie buzi i wymienic sie upomnkiem. wieczor niestety z mezem, a on z zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:56. Dnem to sa ludzie,ktorzy dla glupiego romansu niszcza swoje rodziny i mam ubaw z takich dupkow i wywlok. Chcesz latac z kwiatka na kwiatek,nie zakladaj rodziny, chcesz niezobowiazujacego seksu to poszukaj go z wolnym facetem /kobieta o podobnych zapatrywaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki jakie wściekłe :D już na samo słowo walentynki reagują histerycznie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×