Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość magdules
nie nie w drugą strone jak idziesz z pod bramy na targ pod nową na dole przy ul tysiąclecia tam tylko ubranka są dla dzieci i do chrztu też i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
ale przechodzi się na drugą stronę ulicy, tam gdzie nowa? czy wcześniej? Dzięki Sisia, zapisałam sobie te sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
nie przechodzi sie na drugą strone:)nie wiem czy kojarzysz tam też jest niedaleko sklep dla mam w ciąży i ciuchland w jednym rzedzie i na końcu taki mały sklep i na wystawie jest nawet ubranko zawsze jakieś do chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
aha to już wiem :) dzięki. a mogłabym zobaczyć ubranko, jakie Ty kupiłas? jakbyś mogła to wyslij mi fotke na adres izaa_16@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
juz wysłałam 2 zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
tylko na zdjęciu nie widać takich pantalonek żeby pampersa nie było widać no i nie zakładałam bolerka i czapki bo było za goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
dzięki. odpisałam Ci, zerknij jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
kostecka podeślij i mi, maila masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
zobacz jeszcze na targu pod nową tam są ze 2-3 stoiska z dziecinnymi ubrankami może tam coś być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe przyszle mamusie:) aktywna mama to dobry wybor, mi bardzo pomogly te cotygodniowe zajecia w przygotowaniacb zwlaszcza bardzo dobry kontakt z polozna ktora przyjezdza tez na poporodowe wizyty patronazowe. MatkaEv na nowe forum dopisze sie po powrocie do domu bo obecnie telefon nie ma opcji polskich znakow do dokonczenia rejestracji. Dziewczyny dzieki za wsparcie jest bezcenne w tak trudnym momencie. Obecnie jestem z dzidzia 2 dobe w szpitalu. Moja dziewczynka ciezko zniosl porod. Mam nadzieje ze jutro wypisza nas jutro do domu mimo swieta. Ala dostala 10 pkt w skali apgar i na razie wszystkie badania wyszly ok. Linka2 od poczatku lezymy na sali przedporodowej, wada tej sali jest to ze przy przepelnieniu porody sa co kilkanascie minut i wszystko slychac przez cienka scianke. Nie mowiac o porodach w nocy. Ogolnie miejsc brak i na patologii i na porodowce. duzo dziewczyn jest 7 lub dluzej po terminie. wczoraj bylo 7 cesarskich ciec a dzis juz bylo 5 Sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
czesc Gosiaczku, a dlaczego mała żle zniosła poród? współczuję słuchania tych koncertów. jak przed porodem leżałam na patologii (bezposrednio pod porodówką) to nie wierzyłam, że można się tak drzeć. a jak przyszło co do czego to sama nie byłam lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
a na kraśnickich pusto. jak rodziłam dzień przede mną nikogo nie było - ani na przedporodowej, ani na porodówce. Rodziłam sama, jak wychodziłam dopiero któraś rodziła i przywieźli ją na moje miejsce. Byłam w sali z 1 dziewczyną, było fajnie, kameralnie, toaleta w pokoju, cisza i spokój. nie namawiam, ale czy naprawdę warto się tak upierać przy takim przepełnieniu i leżeć praktycznie byle gdzie ??? Jedyne co mogę od siebie dodać, to że jeśli którąś odeślą z braku miejsc, to śmiało jedźcie na kraśnickie. położne rewelacja, mało kobiet, dużo wolnych miejsc, a przez to opieka rewelacja - bo położne nie są tak wymęczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
ale z drugiej strony trudno przeciez przewidzieć ile będzie ludzi. dziś moze być tłok, a jutro żadnego porodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka tak mi sie wydaje ze zle zniosla bo zrywa sie przez sen i placze z takim zalem przez krotka chwilke a pozniej jakby nic znowu zapada w sen. albo wykonuje ruch jakby spadala w dol. Ja ogolnie lezalam na sali z 1 dziewczyna ktora rodzila przede mna a druga dostawili z korytarza po cesarce. Ogolnie nie moge narzekac.Tyle tylko ze 3 doby w szpitalu jak dla mnie to za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
gosiaczek, o ty spadaniu już kiedyś było - wszystkie dzieciaki to mają. moja też :) a co do spania i tego płaczu - też to zaobserwowałam. coś się śni dziecku :) nic się nie martw, to naturalne odruchy u niemowlaka. wszystko jest w porządku. może jej się cycuś bez mleczka przyśnił :P ja moją wtedy głaszczę po główce i się szybko uspokaja i dalej śp jak gdyby nigdy nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Spadanie w dół to inaczej odruch moro, normalny odruch, który zanika ok 3 mca. Gosiaczku jeśli mała często ci sie tak zrywa i płacze to zawin ją w tetrówkę w taki kokon, maluchy wtedy czują sie bezpieczne, jakby dalej były w brzuszku u mamy. To pozwoli jej na spokojny sen. Rownież polecam krasnickie, położne rewelacja, tłumu nie ma, sale przestronne, i nie słychać krzykow z porodowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka ten sklep co mowila magdules to Ola, tam tez sa ubranka ale podobno bardzo drogie. Kolezanka mojej mamy tam pracowala. W tych dewocjonaliach tez sa ale tam to raczej takie standardowe - garniturek dla chlopca i atlasowa sukieneczka dla dziewczynki. Ewentualnie w plazie w smyku mozesz zobaczyc ale nie dam sobie reki uciac. I w skrzacie w leclerku na zana, tam sa ladne rzeczy :) ale tez cholernie drogie... gosiaczek zycze szybkiego powrotu do domu, trzymajcie sie - juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dziewczyna urodzila Sn dziewczynke wazyla 4660 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dziewczyna urodzila Sn dziewczynke wazyla 4660 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Gosiaczek ja tez z moja Ala lezalam na sali przedporodowej z powodu przepelnienia. Wiem co słyszysz i po dwóch dobach już ma sie serdecznie dosyć tych atrakcji tym bardziej ze oprócz kobiet rodzących strasznie halasuje personel np salowe sprzątajace sale porodowa. Mi oprocz tego strasznie brakowało okna, czułam sie jak w jakimś więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Wow no to podziw dla mamy. A to już nie dziewczynka tylko kawał kobity :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Hej dziewczyny, bylam dzisiaj w LU u fryzjera i dopiero teraz przeczytalam zaleglosci, powiem Wam ze jest mi przykro, ze z powodu jednej osoby tracimy to forum, jakos glupio tak sie poddawac dajac satysfakcje Pani V, radzilam zeby ja totalnie ignorowac, a my uciekamy zostawiajac fajne miejsce ktore praktycznie stworzylysmy, wiem, wiem, moze jestem zbyt sentymentalna, ale jakos mi sie smutno zrobilo. Oczywiscie dolacze do nowego forum, bo baaaardzo Was lubie, tylko zastanawiam sie co zrobimy jak Pani V tam tez zacznie mącić??? Uwierzcie mi ze nawet nie pokusilam sie o wejscie na jej blog hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
zawsze można ją wywalić a posty sukcesywne usuwać...przynajmniej nie będzie raziło oka. a Pani V JUŻ jest na nowym forum - pewnie podczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
a skad wiecie, że V już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
No właśnie tez sie nad tym zastanawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
ja jako moderaor mam listę osób zarejestrowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Aha teraz rozumiem. Ja narazie pykam, ustawiam, przestawiam - uczę sie obsługi nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
No widzicie, zyc bez nas nie moze hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
KASSIA, DAWAJ NA NOWE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Ja jutro bede probowala sie zalogowac na nowe forum, teraz na chwile tam weszlam ale widze ze musze sie poduczyc obslugi :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×