Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Takie reklamy powinni też puszczać w Polsce :)

Polecane posty

Gość pofepfinfhi
bardzo dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestem,
Ja mam wykastrowaną kotke, bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się ta reklama, myślę,że w PL też by się takie promowanie przydało, bo zdecydowanie więcej psów jest w Polsce bezmyślnie rozmnażanych. Natalia dlaczego uważasz, że to okrutne? A rozmnażanie kolejnej ósemki nowych psiaków i automatyczne zabieranie psom ze schronisk potencjalnych nowych domów nie jest okrutne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjklk
a twój chłopak to chyba piesków nie lubi :D :D :D najlepiej więc zabić... dlaczego w krajach Islamskich nie ma psów droga Natalio...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia zwierze to nie czlowiek i ma inny system wartosci. Pies nie kocha i nie zaklada rodziny :) pies dziala instynktownie i to ten poped nakazuje mu rozsiewac swoje geny gdzie popadnie aby bylo tego jak najwiecej. U dzikich zwierzat nastepuje selekcja naturalna - rozmnazaja sie tylko najsilniejsze, najmadrzejsze i najlepsze osobniki eliminujac slabszych podczas walk, ustalania hierarchii etc. Zwierze obciazone wadami genetycznymi nie ma szans wsrod zdrowej konkurencji dlatego tez w 90% mnoza sie te najlepsze geny. U zwierzat domowych nie ma takiej mozliwosci, kazdy pies moze miec dospet i mozliwosc dlatego uwazam za totalny bezsens rozmnazanie psow bez rodowodow, ktore moga byc obciazone wadami dziedziczonymi genetycznie. Przede wszystkim dlatego, ze nastepne pokolenia nic nie wnoszacych dla rasy, gatunku zwierzakow zabiera domy tym, ktore juz cierpia w schroniskach a po drugie wiekszosc z tych psow jest obarczona spaczeniami fizycznymi lub psychicznymi, ktore odziedziczyly po miernych przodkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pofepfinfhi
zwierzeta maja instynkty a nie rozumne zachowania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubi, ale nikt ich nie kastruję. Po prostu jest zakaz na posiadanie. Tak samo jak na sprzedaż wieprzowiny. Żyją sobie dziko, a nie jak u nas, jako zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjklk
bardzo tolerancyjny człowiek :D :D :D a co sądzisz o szariacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobre prawo, chociaż trzeba je dopasować do obecnych czasów. Jest kilka sądów na mojej dzielnicy, które orzekają według szarii. Mieszkam w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia musisz miec MEEEEEEEEGAAAASNE KOMPLEKSY, skoro uwazasz, ze idea gloszaca, iz kobieta jest glupsza i gorszej wartosci (lepiej opisujac bez zadnej wartosci) jest dobra. ale nie wszystko stracone! Mozna popracowac nad wlasna samoocena ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie głupsza, ale fakty są takie, że mężczyźni kreują świat. Są wyjątki, ale generalnie są bystrzejsi i silniejsi od kobiet. Oczywiście muszą nas szanować, ale nie jesteśmy sobie równi. Po prostu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję :( życie w przekonaniu, że nie jest się na równi ze swoim mężczyzną i w dodatku pogodzenie się z rolą istoty niższej kategorii musi być okropne :( Trzymaj kwiatka na pocieszenie 🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ta ironia? po prostu mamy inne role, a mówienie o równości jest sprzeczne z logiką. jakoś wszędzie faceci decydują. o podatkach, o prawie, o wszystkim! a kobiety mają niskie role w rządach, albo są "figurantami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie tutaj musimy wykazac WYROZUMIALOSC. Ten biedak nie jest swiadom, ze mozna zyc normalnie. No i zgodze sie - Angela Merkel to rzeczywiscie marna figurantka z niska rola w rzadzie. Tym bardziej, ze dotychczas jest jedna z osob, ktore rzadzily najlepiej :) Coz, pewnie ma siuraka miedzy nogami skoro my kobiety jestesmy takie nic niewarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją pierwszy raz na oczy widzę tutaj ale pomarańczki jak zwykle są na topie skoro wiedzieli o jej zamiłowaniu do islamu :D może to koleżanka mojego podszywa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie ja cie nie wyzywam, więc się zastanów, co piszesz. Merkel? wiem kim ona jest, ale sądzę, że decyzję podejmuje po konsultacji z facetami. To może być figurantka. Po prostu kobiety nie mają zdolności przywódczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 ? Ja siedzę 27 na 24 :classic_cool: Natalcia no co Ty ona ma siurka!!! Mowie Ci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to wszyscy tu jestesmy facetami, bo baby sa za glupie, zeby tutaj pisac a z tego co mi wiadomo nie wolno kobietom rozmawiac z obcymi mezczyznami wiec zegnam cieplo :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale trzeba byc debilem, zeby nie byc zdolnym do podejmowania samodzielnych decyzji czy podjecia sie jakiegos stanowiska (niekoniecznie w pracy) kierowniczego. Wiec glupsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×