Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyprzedajeszafe

Wyprzedaję szafę! Zobacz! Zdjęcia

Polecane posty

Gość wyprzedajeszafe

Zapraszam do oglądania i kupowania, wyprzedaję szafę. Kupuj pewnie od Super Sprzedawcy. Zobacz : http://tuttifruttistyle.ibutik.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedajeszafe
Zdjęcia może nie są najlepszej jakości ale ubrania owszem. Są nowe albo prawie nowe, znanych marek, kupione nie dalej jak sezon temu, bardzo zadbane. Więc nie rozumiem dlaczego tak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sa takie zle, ale uzywane
ciuchy w cenie nowych to przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedajeszafe
Właśnie są albo całkiem nowe albo noszone raz, czy maks dwa razy. Mam pełną szafę więc jak coś kupię to założę max kilka razy i leży. Bardzo dbam o moje ubrania. Wszystko co wystawiłam kupiłam drożej, szczególnie sukienki, każda jest sporo tańsza. Fakt, nie sprzedaję po 10zł sztuka ale są to rzeczy nowe lub prawie nowe, z dobrych materiałów, niedawno kupione, a nie chcę ich się pozbyć pół darmo bo nie mam potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki fajne ale szkoda
drogo masz te szmatki :( taniej na wyprzedażach i w outletach mozna dostać :( a nie najświeższa moda wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyprzedajeszafe
ciuchy no name? czemu nie podajesz marek ? równie dobrze mogłaś kupić na szmatach z metkami i np wietrzyć albo w outletach(pewnie padną pytania co to outlet) za 5 - 10 zł :( to nie są ciuszki sezon wstecz tylko tak z 5 sezonów i wstydziłabys się byle co wystawiać za takie ceny(nie podałaś marek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedajeszafe te ciuchy
niektóre są zniszczone i pozaciągane , nie wstyd ci i jeszcze brac kasę jak za nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzg
Przepraszam, za ile ta szafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale stara bmka
po ile ta szafa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×