Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polakita

mój facet wyjechał ja już nie wytrzymuję....

Polecane posty

myślę tylko o seksie jestem cały czas nabuzowana, obejrzałam jakiś film gdzie były sceny erotyczne i od tamtej pory nie mogę wytrzymać... on wyjechał na 3 miesiące, jeszcze został 2 miesiąc, nie wiem jak go wytrzymam... Pomogłam sobie sama ale to nie to samo, jestem od tego jeszcze bardziej niespokojna.... już nie wiem co robić.... myślę tylko o TYM.... ! Swędzi mnie szparka i chciałabym się kochać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 85
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Uspokój się kobieto! Panuj nad sobą. Ja też mam duże potrzeby i mogę się kochać ze swoim bez przerwy, ale jak trzeba się rozstać na dłużej, nie mam problemów z wytrzymaniem. Chyba nie myślisz o tym by go zdradzić? Radzę wam spróbować seksu przez skype'a. Wiadomo, że nie da się tego porównać, ale zawsze w jakiś sposób pomaga to rozładować napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 85
albo masturbacja do skutku sproboj prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
zmien diete :) Unikaj :soli,pieprzu,seleru,chili,pora ,majonezu ,jajek ,cebuli ,czosnku Jedz duzo nabialow,pij duzo wody i czesto myj cipke zimna woda.Spowoduje to obkurczenie naczyn i zmniejszenie libodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już próbowałam masturbacji ale mi to nie pomaga... zresztą nie lubię lubię tylko z nim i szczerze mówiąc to wątpię gdybym nawet spróbowałam z kim innym to wątpię czy by mi się podobało... chociaż już nawet mi to przemknęło przez głowę bo nie mogę wytrzymać... ale nie chcę tego.... on nie ma skype'a jest daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie przez 2 miesiące było wszystko ok bez problemu, tylko teraz jakoś mnie wzięło... ale już trochę lepiej, jednak wygadanie się pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek-85
albo idź na masaż relaksacyjny całościowy fakt ze to podnosi libido ale sapokaja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a teraz walentynki wszyscy się ciupciają aż szkoda się robi hihihihi ;) myślę że ja tak polubiłam seks właśnie dzięki niemu - jest maestro ;) może dlatego że nigdy się nie śpieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polakita nie przejmuj sie, nie wszyscy sie dzisiaj cipciaja. Nie bede pokazywal palcem kto, bo by sie Jacek obrazil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×