Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mam brzydkie ciało

Mam brzydkie ciało

Polecane posty

Gość Mam brzydkie ciało

1. Plaska jak deska 2. Rozstępy na pośladkach 3. Szorstka skora na posladkach i udach 4. Cellulit 5. Cipka w brzydkim ciemnym kolorze 6. Cipka motyl A wiecie co jest najlepsze? W ubraniu wygladam jak ideal. Jestem wysoka, szczupla. Mam ladna twarz, uśmiech, zawsze ładny makijaz, ladne uczesanie, cycki wypycham push-upami, skóry na tyłku mi nikt nie oglada, a ksztal jest ok, cipki tez nikt nie oglada. I niejeden mi juz powiedzial, że mam cialo jak marzenie. A prawda jest taka, że mam 23 lata i nikt mnie nigdy nago nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggiiitttt
Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
Mam wcięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz moja droga
piersi moga byc male ale jedrne i ladne nie kazzdy lubi duze cellulit ma prawie kazda, jesli jestes szczupla to pewnie nie jest duzy i uwierz mi zaden facet podczas seksu nie zwroci na nie uwagi rozstepy-podobnie no chyba ze sa szerokie i czerwone i rzucaja sue w oczy a watpie jesli masz ladna buzie i szczupla proporocjonalna figure to jest dobrze moze masz ladne zgrabne nogi,plaski brzuszek i ladny tylek przeciez to wlasnie kreci facetow masz szortska skore? a od czego masz balsamy nawilzajace itd? wystarczy robic peelingi i potem sie smarowac a co do cipki to facetow prawie kazda kreci wazne zeby byla zadbana i niezarosnieta nie wstydz sie, zadbaj bardziej o siebie i zobaczysz ze nie bedzie problemu pamietaj ze malo ktora jest idealna, faceci zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem płaska :) w ubraniu nie widac tak tego tez jestem wysoka nogi mam super , ci.pka tez oki , rozstepy to prawie kazda kobieta ma ja tak samo na tylku ale dzieki szorstkim mmasazom duuzo sie zmniejszyly celulitu to na tylku moze troche jest ale na nogach nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomialam twarz mam ładną ostatnio koles do mnie ze mam sztuczne rzesy bo az dziwne zeby takie dlugie byly :P a jednak naturalne mam takie dlugie i geste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
A ten tyłek to porazka. Skora jest taka wrazliwa ze jak np siedze dlugo w wannie z ciepla woda to potem dupa jest cala czerwona. Nogi nie, plecy, brzuch nie, tylko dupa. Albo jak cały dzien mam majtki z koronki, to jest cala podrazniona. To jest okropne! A jakbym miala faceta i wypiela przed nim taka dupe to by szybciej uciekl niz przyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz moja droga
z takim podejsciem to skonczysz jako dziewica majac lat 35 facet ma za to tylek owlosiony wiec czym sie przejmujesz:P nie z cialem twoim idzie do lozka tylko z Toba-zapamietaj to bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła zocha z zlochnes
Mam brzydkie ciało to jak opisałas to jakbym siebie opisywała!! Tyle ze mam 31 lat i męza od 10 a wstydze sie okropnie jego i mam straszne kompleksy .Tylko nie po alkoholu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
No ze mna. Pewnie wolalaby taka jak z plakatu. Ale to mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a domysl sie
i muyslisz ze twij facet bedzie jak z olakatu wygladal? czy moze wyglada ogarnij sie dziewczyno wiekszosc ma cellulit lub rozstepy wiele ma szosrtka skore sa plaskie i takie co maja duze i kompleksy tez przez to sa laski z nadwsaga i to nieraz niemala i seks uprawiaja dorosnij nad cialem mozna popracowac nad tym cellulitem, nad szosrtkoscia nue lubisz swojhej cipki? jest labioplastyka nie narzekaj na bzdury bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
zła zocha z zlochnes, I co Twoj mąż na to? Nie komentuje czy zapewnia ze wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła zocha z zlochnes
Uwaza ,ze jestem sexy i ma ciągle na mnie ochote ale czy on tego nie widzi czy tez nie chce widzicec to tego nie wiem .Ale ja mam opory rozebrac sie przed nim całkiem i on mi to wypomina .I mówi ze nie mam czego sie wstydzic ale ja tak nie umiem.W dodatku mam 165 cm wzrostu i nogi krótkie i brzuszek wystajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
To fajny facet:) Jak tak mowi to faktycznie nie powinnas sie przed nim wstydzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam celullitow i rozstepow
ani zmarszczek a mam 36 lat . zwisajacych piersi rowniez nie mam ani plaskiego tylka ani zadnych rozstepow na tylku. wierzcie albo nie. nie wiem jak mozna w tak mlodym wieku jak autorka byc juz takim zapuszczonym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaaa
ja nie mam cellulitu ani rozstepów. i mam ładne i szczuple ciało z biustem C . ale to zasługa tego ,ze cwicze i dbam bardzo o ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaaa
a cipke mam bułeczke ,ale akurat to nie jest wina autorki ,ze ma taka ,a nie inna bo kazda cipka w sumie jest troche inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to Wy chyba mojego ciała nie widzieliście...To dopiero koszmar i tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaaa
laura c. cipka motyl to jest cipka z wystającymi wargami mniejszymi. czyli jak skrzydla motylka. a bułeczka jest taka ,ze wargi mniejsze są mniejsze i nie wystaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
Masz biust C i to zasługa ćwiczeń? Powiedz jakie, bede cwiczyc. A rozstepy to niby moja wina? Za szybko roslam i sie pojawily... jestem zapuszczona? ;/ slicznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam może i jędrne ciało
i mam biust ,tale , biodra ,ale jestem za chuda moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaaa
a cellulit miałam spory na posladkach głownie ,ale rozstepów nie mialam chyba nie mam skłonności bo moja mama np nie ma ani jednego rozstepu i podobno nie miała nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
No a ja nie zamierzam tyc, żeby miec wiekszy biust. Moim zdaniem juz lepiej byc szczupla i plaska, bo taka spasiona moglabym dopiero wygladac na zapuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi na to że cipka motyl to jest defekt bo jak wargi mniejsze są większe od dużych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam brzydkie ciało
No dlatego wymieniam to w moich defektach. Cellulit i rozstępy to też defekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tylko ty jesteś z wadami a wszystkie inne panny są z Photoshopa , po co sobie głowę tym zaśmiecasz popraw to co możesz i nie narzekaj a buzię masz ładną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam celullitow i rozstepow
no fakt, motylka tez nie mam:-O dziewucho wez sie za siebie !!!!! jak juz teraz jeczysz to co bedzie za 5-15 lat??? wez sie zastanow lepiej!! SPORT SPORT SPORT I JESZCZE RAZ SPORT!! jestem 13 lat starsza od Ciebie..o zgrozo :-O tak wlasnie bo zapuszczona jestes i siedzisz i jeczysz!!! do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×